klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Adam z Hotelu Paradise w objęciach pięknej kobiety
Styl życia

Adam z Hotelu Paradise w objęciach pięknej kobiety - to nowa dziewczyna?

Adam Radziszewski z programu Hotel Paradise opublikował zdjęcie z sesji na motocyklu. Towarzyszy mu długowłosa blondynka. Fani od razu zapytali o ich relację i o to, co łączy go więc z Violą.

Adam Radziszewski to uczestnik Hotelu Paradise, który wywołał wiele kontrowersji. Podczas programu związany był z trzema kobietami, a każda relacja okazała się być burzliwa. Tworząc parę z Olą, Adam stawiał na układ i wspólne dotarcie do finału. Kiedy uczestniczka została wyeliminowana, sparował się z Martyną. Ta obdarzyła go prawdziwym uczuciem, które zakończyło się zbliżeniem (jedynym w programie). Na tym etapie zrozumiał, że jego uczucia wędrują w stronę Violi. To właśnie z nią dotrwał do półfinału. Para nie była jedną z najbardziej lubianych przez widzów. Emocje podsycił fakt, że do programu przywrócona została Ola, która chciała wrócić do swojego układu z Adamem, ten pozostał jednak nieugięty. Według deklaracji, Adam i Viola chcieli kontynuować relację po programie, jednak nie stawiali tego za pewnik. Dziś nie są razem, a Adam pokazał się na swoim profilu na Instagramie z tajemniczą pięknością.

Czy po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" Martyna wybaczyła Adamowi zdradę?

Adam Radziszewski z Hotelu Paradise ma nową dziewczynę?

Na swój profil na Instagramie Adam wrzucił zdjęcie na motocyklu z długowłosą kobietą, która siedzi do niego przodem, obejmując go nogami. Post jest bardzo zmysłowy. Blondynka wywołała spore poruszenie na profilu uczestnika programu Hotel Paradise.

Zobacz także: Adam wyznaje, dlaczego nie powiedział Violi o nocy z Martyną

U komentujących zdjęcie osób od razu pojawiło się pytanie, co z Violą i jak ona zareaguje na tego typu publikacje. Choć para nie jest w związku i utrzymuje ze sobą przyjacielski kontakt, to fani programu wciąż mają na uwadze związek, jaki stworzyli ze sobą na rajskiej wyspie Bali.

I co na to Viola? Nie zazdrosna - napisała jedna z użytkowniczek.

Myślałam że jesteś z Violą - dopytała kolejna, dodając wściekłą emotikonę.

Podobnych komentarzy pojawiło się wiele. Okazuje się jednak, że kobieta ze zdjęcia jest jedynie modelką, która pozuje do zdjęć z Adamem jedynie na potrzeby sesji i promocji perfum. Jak zareagują fani, kiedy uczestnik programu Hotel Paradise znajdzie prawdziwą miłość?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Komentarze
Hotel Paradise: Adam wyznaje, dlaczego nie powiedział Violi o zbliżeniu z Martyną
Styl życia Hotel Paradise: Adam wyznaje, dlaczego nie powiedział Violi o nocy z Martyną
Adam i Viola nie kontynuowali znajomości po zakończeniu programu "Hotel Paradise". Uczestniczka nie ukrywała, że wiadomość o nocy Adama i Martyny była dla niej szokiem. Jak się o tym dowiedziała i dlaczego wyjaśnienia nie padły z ust Adama?

Adam był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu Hotel Paradise. Początkowo tworzył pakt z Olą, w którym tych dwoje obiecywało sobie, że wspólnie dojdą do finału. Kiedy niespodziewanie Ola opuściła program, Adam związał się z Martyną. Wydawało się, że nową parę połączyło coś więcej niż tylko cel wygranej. Martyna często mówiła o rodzącym się w niej uczuciu do uczestnika telewizyjnego show. Wyraz swoim emocjom dała podczas wspólnie spędzonej nocy, kiedy to doszło do fizycznego zbliżenia. Para była jedyną, która uprawiała seks podczas pierwszej edycji programu. Tuż po upojnej nocy, Adam postanowił jednak, że w programie skupi się na Violi. To z nią dotrwał do półfinału. O tym, co połączyło go z Martyną nie powiedział jednak nowej partnerce. Zobacz także: Które pary Hotel Paradise są razem po zakończeniu programu? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Viola (@viola.nowasielska) Lut 20, 2020 o 10:05 PST Jak Adam wyjaśnia sytuację z Martyną i Violą? W rozmowie z dziennikarką portalu Party, Adam został zapytany o to, czy nie myślał o tym, żeby powiedzieć Violi o stosunku, jaki odbył z Martyną, zanim jeszcze ta zobaczy odcinek w telewizji. Uczestnik "Hotelu Paradise" odpowiedział jednak, że miał taki zamiar, jednak uprzedziła go Martyna. To ona opowiedziała o wszystkim jego programowej partnerce w dniu finału.  Martyna mnie uprzedziła. To było dosłownie, jak finał się skończył, jak kule nie zostały rzucone, tylko została wybrana miłość, więc to było dosłownie kilka minut później. Ja byłem wtedy na setce, bo robiliśmy też później wywiady, więc ja się krzątałem po hotelu. Martyna to wtedy powiedziała Violce. Już nie powiem w jakich okolicznościach, bo bez sensu do tego wracać - przyznał Adam Radziszewski. Adam...

Przeczytaj
Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show?
Styl życia Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Viola i Adam to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych telewizyjnych par z „Hotelu Paradise”. Czy ich uczucie przetrwało próbę zderzenia się z realnym życiem i nadal pozostają w związku? Viola odpowiedziała.
Urszula Jagłowska
kwiecień 17, 2020

Relacja Violi Nowasielskiej i Adama Radziszewskiego od początku była dość skomplikowana. Już w pierwszym odcinku „Hotel Paradise” przystojny brunet nawiązał pakt z wysportowaną trenerką personalną Olą , której deklarował dozgonną wierność. Wtedy też Viola pomimo zauroczenia chłopakiem została pierwszą singielką w rajskim hotelu. Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i kiedy do gry dołączyli Szymon Reich z „Top Model” oraz Łukasz „Latino” Książkiewicz, ciemnowłosa piękność szybko sparowała się z Latino , a „Hotel Paradise” opuścił Szymon . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 15, 2020 o 12:30 PDT W międzyczasie do gry dołączyła nowa uczestniczka, Martyna Kondratowicz . To właśnie z nią Adam po wyeliminowaniu z programu Oli szybko nawiązał bliższy kontakt… i to dosłownie. Po upojnej nocy Martyny i Adama umięśniony brunet szybko zmienił front i zaczął interesować się Violą, z którą doszedł aż do półfinału programu. Decyzją byłych uczestników jednak nie dane im było zawalczyć o 100 tys. złotych, a w wielkim finale „Hotelu Paradise” znaleźli się Latino i Martyna oraz Marietta Witkowska i Chris Ducci . Czy Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą? Zarówno Viola jak i Adam do końca pobytu w programie zapewniali wszystkich o swoim głębokim uczuciu. Nawet podczas półfinału okazywali sobie wiele ciepła, a ich ukradkowych spojrzeń nie dało się nie zauważyć. Co ciekawe, nawet na tym etapie Viola nie zdawała sobie sprawy z tego, co wcześniej zadziało się pomiędzy jej partnerem, a Martyną. Czy po wyjściu z rajskiego hotelu jej stosunek do Adama się zmienił, a może ich uczucie się pogłębiło? Viola Nowasielska postanowiła zdradzić, czy po...

Przeczytaj
Styl życia Adam z „Hotel Paradise” jako 12-latek wystąpił w „Mam talent”. Co za głos!
Jak się okazuje, półfinalista pierwszej edycji „Hotelu Paradise”, Adam Radziszewski rozpoczął swoją telewizyjną karierę na długo przed show dla atrakcyjnych singli. Jako 12-latek zadebiutował na antenie TVN śpiewając w „Mam talent”. To trzeba zobaczyć.
Urszula Jagłowska
kwiecień 22, 2020

Adam Radziszewski to bez wątpienia jeden z najlepszych graczy pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” . Umięśniony Przystojniak z Trójmiasta od początku show nie ukrywał, że jest tam po to, by dobrze się zabawić, poznać piękne kobiety, a przede wszystkim zgarnąć główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Niestety, choć chłopak wielokrotnie podkreślał, że kieruje się honorem i górnolotnymi „zasadami” wielokrotnie łamał je w imię uczuć, które ku zaskoczeniu innych uczestników bywały chwiejne jak chorągiew na wietrze. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 6, 2020 o 1:40 PST Adam Radziszewski w „Hotel Paradise” Na początku Adam dopasował się z ciemnooką pięknością Olą , której deklarował dozgonną wierność i wspólne dojście aż do finału. Co więcej, obiecywał również, że gdyby dziewczyna została wyeliminowana z show, on odejdzie z programu razem z nią. Jak się później okazało, były to puste słowa. Wciąż podkreślający, że „dane słowo jest dla niego najważniejsze”  przystojniak, szybko zapomniał o pakcie z Olą, gdy ta została usunięta z rajskiego hotelu decyzją Sandry Mosakowskiej . Wtedy Adam szybko nawiązał więź z nową uczestniczką show, Martyną Kondratowicz . Ku zdziwieniu wszystkich, po upojnej nocy z Martyną Adam porzucił ją , łamiąc serce blond piękności. Co więcej, dzień po pamiętnym zbliżeniu związał się z Violą Nowasielską , z którą doszedł aż do półfinału „Hotel Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 26, 2020 o 1:04 PDT To jednak dopiero szczyt góry lodowej, jaką były intrygi...

Przeczytaj
Latino z „Hotel Paradise” pokazał zdjęcie sprzed lat
Styl życia Latino z „Hotel Paradise” pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno go rozpoznać!
Łukasz „Blondino Latino" Książkiewicz postanowił pochwalić się fanom zdjęciem sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.
Urszula Jagłowska
kwiecień 17, 2020

Łukasz Książkiewicz znany jako „Blondino” lub „Latino”, choć od dawna związany jest z tańcem, a jego profil na Instagramie śledzi ponad 163 tys. osób , to prawdziwą sławę zyskał nie jako influencer, ale uczestnik jednego z najbardziej kontrowersyjnych reality show TVN – „Hotel Paradise” . Pomimo iż przystojniak nie był w rajskim hotelu od początku, bardzo szybko zyskał sympatię widzów oraz innych uczestników, a dzięki poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu i lojalności wobec swojej telewizyjnej partnerki doszedł aż do finału . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Latino Boy (@blondino_latino) Kwi 1, 2020 o 11:10 PDT Przygoda Latino z „Hotel Paradise” Latino na początku programu nie miał łatwo. Do show wszedł w towarzystwie dobrze znanego widzom Szymona Reich , który wcześniej podbił serca internautów dzięki udziałowi w „Top Model” . Na szczęście atrakcyjny blondyn szybko dopasował się z ówczesną singielką, Violą Nowasielską , a  z programem pożegnał się Szymon . Jak się okazuje, sielanka Violi i Latino nie trwała zbyt długo. Po upojnej nocy Adama z Martyną , o której Viola nie dowiedziała się aż do zakończenia dni zdjęciowych, Viola porzuciła Latino i szybko dopasowała się z Adamem. Od tej pory Latino tworzył parę z Martyną Kondratowicz , z którą zaszedł aż do wielkiego finału „Hotel Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 30, 2020 o 9:30 PDT Jak się jednak okazuje, Latino nie zawsze był pewnym siebie, umięśnionym przystojniakiem, jakiego znamy z programu dla atrakcyjnych singli walczących o miłość oraz 100 tys. złotych. Na zdjęciu sprzed lat...

Przeczytaj