Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
ONS
Styl życia

Agnieszka Kaczorowska już nigdy nie wróci do "Tańca z gwiazdami"! Padły ostre słowa

Agnieszka Kaczorowska zrywa z "Tańcem z gwiazdami", produkcją, której zawdzięcza drugi oddech swojej kariery. Nie jest to jednak rozstanie w przyjaźni - gwiazdka publicznie skrytykowała show. Nieeleganckie?

"Taniec z gwiazdami" słynie z tego, że przychodzą do niego tancerze, a wychodzą gwiazdy. Tak było ze Stefano Terrazzino, Rafałem Maserakiem czy Agnieszką Kaczorowską. Wprawdzie wcześniej była rozpoznawalna dzięki roli w "Klanie", ale daleko jej było do pierwszej ligi celebrytów. Mało tego, prześmiewczo nazywano ją "Bożenką" i nikt nie spodziewał się, że znajdzie dla siebie stałe miejsce w show-biznesie. Szansą okazała się kariera taneczna, którą rozwijała obok "Klanu".

Agnieszka Kaczorowska 2018 taniec z gwiazdami

W 2014 r. Agnieszkę zaproszono do "TzG", nie jako gwiazdę, ale jako profesjonalną tancerkę. Występowała w Polsacie do 2018 r., i zdarzało się, że miała partnerów mniej rozpoznawalnych od siebie. Dzięki programowi media zainteresowały się także jej życiem osobistym, a widzowie z zapartym tchem śledzili wahania wagi, związki, rozstania, a wreszcie tegoroczny ślub.

O takim sposobie na utrwalenie makijażu jeszcze nie słyszałaś! To bajecznie proste

Agnieszka Kaczorowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

Odkąd Agnieszka zmieniła nazwisko na Kaczorowska-Pela, opadł jej zapał do tanecznego show. W ostatniej edycji nie odniosła sukcesu i zaczęła mówić o rozstaniu z "Tańcem...".

Ja już swoje przeżyłam w tym programie - komentowała w rozmowie z Plejadą.

Teraz przyszedł czas na oficjalne obwieszczenie. Agnieszka wystosowała list otwarty do instagramowych fanów, w którym informuje ich o swojej zawodowej przyszłości. Nie ma tu niespodzianki - nadal zamierza grać w "Klanie" i prowadzić własną szkołę tańca Danceworld. Zaskakuje jednak ton, w którym wypowiada się o "Tańcu z gwiazdami". Bardzo krytyczny.

Dla Agnieszki problemem były długie godziny, które poświęcała telewizyjnym treningom. Skarży się m. in., że nie miała czasu na życie prywatne, a teraz, gdy jest już żoną, ważniejsze jest dla niej osobiste szczęście. Agnieszce nie odpowiadał także... medialny szum wokół programu, choć bez niego raczej nie zostałaby pełnokrwistą gwiazdą.

To czego nie wiecie o TzG [...] to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego... Dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego.

 

Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz
ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI - zaznacza górnolotnie.

Agnieszka podkreśliła też, że nie miała wcale ochoty na udział w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" i zgodziła się tylko po to, by... promować swoją szkołę tańca.

Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu - dla promocji swojej szkoły. Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia - podsumowała tancerka.

Cóż, nie jest tajemnicą, że programy tego typu są reżyserowane, by podkręcić najbardziej interesujące wątki i podnieść oglądalność. Osoby, które biorą w nich udział, godzą się akceptować nieformalne reguły show-biznesu. Rozumiemy jednak, że życie w świetle reflektorów może męczyć i nużyć, co spotkało właśnie Agnieszkę.

Jak oceniacie jej oświadczenie - cenicie ją za szczerość czy uważacie, że nie powinna tak krytykować programu?

ONS
Styl życia
Kolejny występ Justyny Żyły w 'Tańcu z gwiazdami'. Jurorzy: 'Może ty po prostu jesteś leniwa'
Pierwszy taniec Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami" jurorzy ocenili, jako "masakrę". Jak skomentowali jej drugi występ?

Pierwszy występ Justyny Żyły i Tomasz Barańskiego wzbudził ogromne emocje. Celebrytka źle czuła się na parkiecie, co zauważyli jurorzy i mocno ją skrytykowali . Najmocniejsze słowa w stronę Żyły skierowała Iwona Pavlović, która porównała ją do przedszkolaka i odniosła się do życia prywatnego. Jej wypowiedzią była zniesmaczona nawet była jutorka programu - Beata Tyszkiewicz .  W drugim odcinku nowej edycji "Tańca z gwiazdami", Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli foxtrota. Żyła poradziła sobie trochę lepiej, choć i tak nie mogła liczyć na miłe słowa jurorów.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 8, 2019 o 1:05 PST Justyna Żyła w drugiem odcinku "Tańca z gwiazdami" Najbardziej łagodny w swojej ocenie był Andrzej Grabowski, który powiedział, że widział nową Justynę. Najbardziej ostra znowu była Pavlović. Drugi taniec Justyny Żyły oceniła znacznie lepiej niż debiut, choć i tak nie obyło się bez docinek.  Awansowałaś do starszaków. Ale przyznaję, że szału nie było. [...] Zawiesiłaś się w ramionach Tomasza, jak umierający łabędź. [...] Zastanawiałam się co ci powiedzieć, nad czym masz pracować. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Nie wiem może jesteś po prostu leniem.. . - komentowała występ Żyły Pavlović. Choć taniec Justyny i Tomasz był jednym z najgorzej ocenionych (w sumie para otrzymała 11 punktów), celebrytka pozostała w programie i zobaczymy ją w kolejnym odcinku. Pożegnały go za dość dobrze radzące sobie na parkiecie Ania Jagodzińska oraz Dominika Tajner-Wiśniewska. Zgadzacie się z werdyktem widzów? Zobacz także: Justyna Żyła pochwaliła się...

Styl życia
'Taniec z Gwiazdami': Przedsiębiorca ofiarował Joannie Mazur mieszkanie!
W siódmym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" wydarzyło się coś wyjątkowego - pewien przedsiębiorca podarował Joannie Mazur nowe mieszkanie. Jak zareagowała sportsmenka?

Zeszłotygodniowy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" wzbudził ogromne emocje po tym, jak wyemitowano w nim materiał o mieszkaniu Joanny Mazur . Okazało się, że niewidoma lekkoatletka, która jest jedną z najlepszych uczestniczek w show mieszka w bardzo skromnych warunkach. Joanna ma bardzo mały pokój, a łazienkę musi dzielić z innymi mieszkańcami internatu. Film o warunkach, w których żyje Mazur oburzył jury - Andrzej Grabowski apelował o pomoc ze strony rządu, a Iwona Pavlovic we łzach prosiła o pomoc dla Joanny. W internecie szybko ruszyły  zbiórki na nowe mieszkanie dla Joanny , ale okazały się niepotrzebne, bo... w najnowszym odcinku Joannie wręczono klucze do nowego mieszkania! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Kwi 12, 2019 o 12:12 PDT Joanna Mazur otrzymała nowe mieszkanie Po występie na Joannę Mazur i Jana Klimenta czekała niespodzianka. Na parkiecie pojawił się przedsiębiorca Zbigniew Jakubas wraz z symbolicznym kluczem do mieszkania , który ofiarował sportsmence. Zapewniał, że Mazur będzie miała wpływ nad przyszłym wyglądem nowego domu oraz kolejnymi etapami jego projektowania.  O pani historii dowiedziałem się w miniony piątek od mojej córki. Przyszła do mnie zapłakana i mówi: "Tato, obejrzyj sobie program w internecie". Obejrzałem i przyznam, że wzruszyłem się jeszcze bardziej niż Andrzej Grabowski. Ja jako inwestor mam to szczęście, że buduję duże osiedle w Krakowie. […] Jestem zaszczycony, że mogę pani wręczyć symboliczny klucz do mieszkania, które pani od nas otrzymuje - mówił przedsiębiorca w programie. Joanna Mazur była bardzo zaskoczona całą sytuacją, ale na jej twarzy szybko zagościł szeroki uśmiech , a w stronę Jakubasa oraz wszystkich osób, które brały udział w zbiórkach skierowała...

Styl życia
Agnieszka Kaczorowska jest zaręczona! "Postawił mój świat do góry nogami"
O związku Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli świat dowiedział się w lutym. Minęły zaledwie dwa miesiące, a para świętuje na Instagramie zaręczyny!

Życie prywatne Agnieszki Kaczorowskiej, gwiazdki "Tańca z gwiazdami" i Bożenki z "Klanu" , budzi spore emocje. 25-letnia gwiazdka często zmienia ukochanych, regularnie przechodzi też spektakularne metamorfozy, związane z radykalnymi wahaniami wagi. Wszystko wskazuje jednak, że ten rok jest dla Agnieszki wyjątkowo udany. Zaczęła go z nową, rewelacyjną sylwetką , a skończyć może... na ślubnym kobiercu. Post udostępniony przez Maciek Pela (@maciek.pela) Kwi 8, 2018 o 9:34 PDT Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela W lutym Agnieszka ujawniła, że spotyka się z Maciejem Pelą , tancerzem zatrudnionym w jej szkole tańca. Fani byli poważnie zaskoczeni, bo całkiem niedawno media donosiły o związku z Maciejem Zadykowiczem , również podwładnym gwiazdy. Pojawiły się nawet pogłoski, że przez jakiś czas celebrytka spotykała się oboma panami jednocześnie! Dziś wszystko wskazuje na to, że Pela w 100 proc. ufa Agnieszce i planuje z nią przyszłość. Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) Kwi 21, 2018 o 12:01 PDT Na Instagramie Kaczorowskiej pojawiło się zdjęcie z aranżowanej sesji zdjęciowej, na którym gwiazda dumnie prezentuje dłoń z pierścionkiem .   Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby... - dowiadujemy się z opisu pod zdjęciem. Po deklaracji uczucia Agnieszka płynnie przechodzi do zaznaczenia, kto ją ubrał i umalował na tę specjalną okazję. W komentarzach przeważają serduszka i gratulacje, chociaż para nigdzie oficjalnie nie potwierdza, że zdjęcie pochodzi z sesji zaręczynowej . Para dopiero co wróciła z romantycznej wyprawy nad jezioro Como - może to tam padło pytanie? Agnieszce i Maciejowi życzymy dużo szczęścia! Zdjęcie główne: Instagram

Do sieci trafiły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej
Moda
Viola Piekut pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej. Fani zachwyceni
Na instagramowym profilu jednej z ulubionych projektantek gwiazd, Violi Piekut, pojawiło się kilka dotąd niepublikowanych zdjęć ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej i jej ukochanego męża Macieja Peli. Choć od tego czasu minęły już dwa lata, fani nie mogą wyjść z podziwu. Agnieszka wyglądała zjawiskowo!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po zaledwie kilku miesiącach związku postanowili zorganizować  sekretny ślub w Toskanii . Para powiedziała sobie sakramentalne tak we wrześniu 2018 roku, o czym poinformowała fanów za pomocą obszernej relacji na Instagramie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że gwiazda „Klanu” nie poprzestała na jednej, ani na dwóch kreacjach, lecz miała aż trzy suknie ślubne , za których projekt była odpowiedzialna  uznawana za polskie guru mody ślubnej – Viola Piekut . Teraz niemal dwa lata od wielkiego dnia tanecznego małżeństwa, projektantka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych zachwycającymi zdjęciami ze ślubu Agnieszki i Macieja, które dotąd nie ujrzały światła dziennego. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już 7. września będą obchodzić drugą rocznicę swojego ślubu. Przez ten czas w życiu zakochanych działo się naprawdę wiele. Agnieszka nie tylko bardzo schudła, ale też została mamą   małej Emilki. To jednak nie wszystko, przez pandemię koronawirusa aktorka musiała pożegnać się z marzeniami i zamknąć swoją ukochaną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. By nieco osłodzić przedsiębiorczej artystce gorycz po zamknięciu studia, jej przyjaciółka i projektantka, Viola Piekut, postanowiła przypomnieć wszystkim jedne z najpiękniejszych chwil w życiu Kaczorowskiej i Peli i pokazała światu dotąd niepublikowane zdjęcia z ich bajecznego ślubu w słonecznej Italii. Piękny jest człowiek, robiący coś z pasją – podpisała urocze zdjęcie Kaczorowskiej i Peli, Viola Piekut. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Viola Piekut (@violapiekut) Lip 1, 2020 o 9:11 PDT...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost