klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Rozpoczyna się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka.
Styl życia

Agnieszka Woźniak-Starak na mszy żałobnej w intencji swojego męża

Dzisiaj o godz. 19 rozpoczęła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. Jako jedna z pierwszych osób przybyła na nią Agnieszka Woźniak-Starak.
Agnieszka Pulikowska
sierpień 29, 2019

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbywa się w Konstancinie-Jeziornej. Wśród żałobników jest rodzina i przyjaciele zmarłego oraz znajomi, którzy już od kilku dni żegnają go również w social mediach.
Wśród bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jest oczywiście jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, która jako jedna z pierwszych osób pojawiła się na mszy. Od zaginięcia męża, a potem od pojawienia się informacji o jego śmierci, dziennikarka nie pojawiała się w mediach i nie publikowała żadnych wpisów.
Dopiero dzisiaj ukazał się nekrolog, który napisała.

P.W.S.

Jesteś miłością mojego życia.

Na zawsze.

Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę,

żebym mogła to przetrwać.

Tylko Twoja

A.W.S - czytamy w nekrologu.

Dziennikarka ma za sobą dni pełne niepokoju i żałoby. Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wtedy jeszcze nie było pewne, co się z nim stało. Niestety 22 sierpnia ogłoszono, że znaleziono jego ciało. Przypominamy, że 27 sierpnia para świętowałaby 3. rocznicę ślubu.
Dzisiaj Agnieszka Woźniak-Starak żegna tragicznie zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzenie Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina poprosiła, aby zamiast kwiatów, załobnicy przekazali ofiarę na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta. Poproszono również o nieskładanie kondolencji.

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzenie Piotra Woźniaka-Staraka
Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzenie Piotra Woźniaka-Staraka

Źródło zdjęć: EastNews/ONS

Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci męża
Instagram
Newsy Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża we wzruszający sposób
Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona i bliscy upamiętnili go w piękny sposób.
Ewelina Błeszyńska
sierpień 19, 2020

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w miejscu, gdzie zginął mąż. Właśnie mija rok od tej tragedii. Producent filmowy zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a jego żona po tym wydarzeniu na długi czas zniknęła z mediów , aby w spokoju przeżyć żałobę. W pierwszą rocznice śmierci jego Agnieszka Woźniak Starak wraz z rodziną i bliskimi uczcili jego pamięć w piękny sposób. Wspólnie wypłynęli na jezioro,  gdzie zginął PiotrcWoźniak-Starak, aby oddać my hołd.  Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro w rocznicę śmierci męża Jak informuje "Fakt" - Agnieszka Woźniak-Starak w rocznice śmierci męża postanowiła wyjechać na Mazury. Wraz z Anną Woźniak-Starak oraz Jerzym Starakiem oraz innymi bliskimi wypłynęła na jezioro Kisajno, aby wrzucić do wody wieniec wraz ze zniczem. W ten wzruszający sposób wspólnie upamiętnili zmarłego Piotra.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour 🔮 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT   Dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jezioro Kisjano  zawsze będzie szczególnym miejscem. W zeszłym roku o tej porze trwały poszukiwania producenta filmowego, który wpadł z motorówki podczas nocnego rejsu na jeziorze. Pogrzeb Piotra Wożniaka-Starak odbył się w posiadłośćc Staraków w Fuledzie na Mazurach....

Przeczytaj
Styl życia Agnieszka Woźniak-Starak napisała wzruszający nekrolog po śmierci męża
Dziś odbędzie się pogrzeb przedwcześnie zmarłego producenta filmowego i potentata przemysłu farmaceutycznego, Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób pożegnała miłość swojego życia.
Laura Osakowicz
sierpień 29, 2019

Kilka ostatnich dni było niezwykle tragicznych dla dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Najpierw dowiedzieliśmy się o wypadku jej męża na jeziorze Kisajno, następnie potwierdziło się najgorsze - Piotr Woźniak Starak nie żyje. Nic dziwnego, że prezenterka zniknęła zupełnie i nie komentowała całego zajścia. Mówi się, że była pod stałą opieką psychologów. Dziś Agnieszka oficjalnie pożegnała męża wzruszającym wpisem. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT Małżeństwo Szulim i Woźniak - Staraka  Gdyby Piotr żył, 27 sierpnia małżeństwo obchodziłoby 3. rocznicę ślubu . "Super Express" podał, że z tej okazji Agnieszka miała dostać od niego apartament w centrum Nowego Jorku o wartości ok. 16 milionów złotych. Para poznała się na jednej z branżowych imprez, mówi się, że między tym dwojgiem od razu zaiskrzyło. Oficjalnie zaczęli spotykać się w 2014 roku. W 2016 roku wzięli sekretny ślub w Wenecji. Jednak ich małżeństwo, choć niefortunnie krótkie, było szczęśliwe i pełne miłości. Agnieszka Woźniak-Starak żegna zmarłego męża  Na łamach Gazety wyborczej opublikowano nekrolog, w którym po raz pierwszy od śmierci Piotra,  zrozpaczona żona zabrała głos. To co napisała wzrusza i chwyta za serce.  P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S Dziś odbędzie się pogrzeb zmarłego Piotra Woźniaka - Staraka . Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 19 w kościele w Konstancinie-Jeziornej. Następnie urna z prochami spocznie na Mazurach, w posiadłości rodziny Staraków.  Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka Producent filmowy poniósł śmierć 18...

Przeczytaj
drugi pogrzeb piotra woźniaka staraka
Styl życia Policja bada sprawę pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka
Sprawa śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie cichnie. Tym razem problemem jest jego... grób! Czy będzie potrzebny ponowny pogrzeb?
Agnieszka Pulikowska
listopad 03, 2019

Kiedy wydawało się, że Agnieszka Woźniak-Starak może już spokojnie pogrążyć się w żałobie, wybuchła kolejna afera. Wszystko przez miejsce pochówku jej męża. Przypominamy, że prochy Piotra Woźniaka-Staraka spoczęły na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Pod koniec października, policja w Giżycku dostała zawiadomienie o tym, że wybierając to miejsce pochówku, rodzina zmarłego popełniła wykroczenie. Dostaliśmy informację od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Giżycku. Zgodnie z prawem pochówku można dokonać poa cmentarzem, ale w katakumbach. Inspektor zbadał miejsce i stwierdził, że nie spełnia ono wymogów - czytamy w magazynie Party wypowiedź Dariusza Grygiencza, sekretarza gminy Giżycko. Zobaczcie także:   Agnieszka Woźniak-Starak jednak nie przejmie firmy zmarłego męża! Co się stało? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT Czy będzie drugi pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Pojawia się więc pytanie, co w takiej sytuacji zrobić. Czy rodzina i bliscy po raz kolejny będą musieli przeżywać pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Czy może trzeba przebudować nagrobek? Nie mam pojęcia. Pierwszy raz spotykamy się z takim przypadkiem - mówi Janusz Dzisko, dyrektor sanepidu w Olsztynie. Szczerze współczujemy Agnieszce Woźniak-Starak i pozostałym bliskim zmarłego, że ciągle muszą wracać do tych przykrych dla nich wydarzeń. Liczymy, że sprawa szybko się wyjaśni. Zobaczcie także:   Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie! Wpis gwiazdy TVN wzrusza...

Przeczytaj
Woźniak Starak
Styl życia Agnieszka Woźniak-Starak jednak nie przejmie firmy zmarłego męża! Co się stało?
Wbrew wcześniejszym informacjom, Piotra Woźniaka-Staraka zastąpi jego przyjaciel. A co się stanie z żoną znanego producenta?
Matylda Nowak
wrzesień 20, 2019

Plotki o przejęciu przez Agnieszkę Woźniak-Starak firmy jej męża ostatecznie zdementował Krzysztof Terej . Partner biznesowy Piotra Woźniaka-Staraka, a prywatnie przyjaciel zmarłego tragicznie producenta i jego znanej żony, wydał oficjalne oświadczenie. Podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, tuż przed rozpoczęciem konferencji prasowej filmu "Ukryta gra", wyraźnie spięty Terej powiedział: W zawiązku z licznymi zapytaniami mediów i niepokojem środowiska filmowego w kontekście Watchout Studio mam krótką informację, którą chciałbym się z państwem podzielić. Spółka Watchout Studio niezmiennie kontynuuje swoją działalność w zakresie produkcji fabularnej, serialowej, reklamowej oraz pozostałej działalności audio-wizualnej. Obejmę funkcję szefa i zarządzającego partnera Watchout Studio z pełnym wsparciem zespołu, rodziny Piotra i partnerów biznesowych Watchout Studio. Fot.: YouTube Co dalej z Agnieszką Woźniak-Starak? Po niespodziewanej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka pojawiły się pytania o przyszłość jego firmy oraz plany jego żony. Mniej więcej dwa tygodnie po pogrzebie producenta , Agnieszka Woźniak-Starak we wstrząsającym wpisie na Instagramie zdradziła, że nie wie, czy "kiedykolwiek wróci do telewizji" . Po tym oświadczeniu znanej dziennikarki spekulowano, że planuje ona zająć miejsce zmarłego męża i przejąć rządy w jego firmie producenckiej Watchout Studio. Oświadczenie Krzysztofa Tereja jednak temu zaprzecza. Fot.: ONS Założona w 2008 roku firma Piotra Woźniaka-Staraka odniosła sukces. Jak donosi portal Money.pl, w 2017 roku Watchout Studio przyniosło ponad 27 mln zł przychodów , a zysk netto sięgnął  673 tys. zł . Wdowa po znanym producencie raczej nie będzie musiała martwić się o pieniądze. Trudno nam jednak wyobrazić sobie, żeby Agnieszka Woźniak-Starak nie wróciła do pracy. W końcu wiosną tego roku w jednym z wywiadów powiedziała:...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie