klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Agnieszka Woźniak-Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Jak wygląda?
Styl życia

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze 'Ukrytej Gry'. Jak wygląda?

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Jej obecność na premierze "Ukrytej Gry" to dowód na to, jak wielkim uczuciem go darzyła.
Milena Majak
wrzesień 18, 2020

Pierwszy raz od sierpniowej tragedii Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się publicznie. Mimo że jeszcze długo trudno jej będzie pogodzić się ze stratą ukochanego męża, postanowiła na chwilę otrzeć łzy smutku i oddać mu hołd. Przyjechała na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie odbyła się premiera ostatniego dzieła Piotra Woźniak-Staraka - filmu "Ukryta Gra".

Czyim makijażem zachwycają się gwiazdy? Zdradziły nam swoje inspiracje!

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz publicznie po śmierci męża

Obecność dziennikarki na wydarzeniu potwierdziła już wcześniej rzeczniczka prasowa Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To pierwsze oficjalne wyjście Agnieszki Woźniak-Starak, która po śmierci męża zniknęła ze świata show-biznesu i pogrążyła się w żałobie

O tym, że ta dwójka darzyła się niebywale silnym uczuciem, chyba nikomu nie trzeba mówić. Wzruszający nekrolog, który napisała Agnieszka Woźniak-Starak dla przedwcześnie zmarłego męża, jest tego najlepszym dowodem. Teraz postanowiła prawdopodobnie po raz ostatni publicznie uczcić pamięć Piotra Woźniak-Staraka. Na premierze jego ostatniego filmu pojawiło się grono przyjaciół, którzy są związani ze światem filmowym. Byli także członkowie firmy produkcyjnej założonej przez niego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Nieoficjalnie mówi się, że po śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak przez cały czas była pod stałą opieką psychologów. O zdrowie i samopoczucie dziennikarki dbali również najbliżsi. Wśród nich jest między innymi Krzysztof Terej, wieloletni przyjaciel Piotra Woźniak-Staraka, z którym współtworzył Watchout Studio. Również on towarzyszył dziennikarce na trwającym festiwalu w Gdyni. 

To prawdopodobnie dzięki tym wszystkim życzliwym ludziom, dzisiaj odnalazła w sobie na tyle dużo siły, aby pojawić się w Gdyni. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia dziennikarki. 

Wybierasz się do kina na premierę nowego filmu? Wykorzystaj oferowane przez Modivo kody rabatowe i spraw sobie modną stylizację.

Zdjęcie główne: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Zdjęcia w galerii: Ons.pl

Komentarze
Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje pałac, który dostała od męża po ślubie.
ONS.pl
Newsy Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje pałac, który dostała od męża po ślubie. Cena? Zaskakująco niska
Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął już rok. Teraz, pogrążona w żałobie Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprzedać pałac, w którym miała zamieszkać z ukochanym. Tak niskiej ceny nikt się nie spodziewał!
Urszula Jagłowska
sierpień 28, 2020

Niedawno minęła pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka . Tragedia na Mazurach przekreśliła na zawsze wszelkie plany na przyszłość młodego producenta i jego świeżo upieczonej żony Agnieszki Woźniak-Starak. Kilka dni temu celebrytka uczciła śmierć ukochanego męża, który zginął 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno i wraz z jego rodziną przepłynęła drogę, którą w nocy z 17 na 18 sierpnia pokonał miliarder, zanim doszło do katastrofy. Teraz gwiazda TVN postanowiła pójść o krok dalej i zdecydowała się na sprzedaż pamiątki, którą otrzymała od ukochanego męża niedługo po ślubie, który miał miejsce w 2018 roku . Mowa o imponującym dworze w Stachowiźnie. Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje pałac, który dostała od męża po ślubie. Znamy cenę Jak dowiedział się „Super Express”, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprzedać dwór w Stachowiźnie na Mazurach, który dostała jako jeden z prezentów ślubnych od swojego ukochanego męża, Piotra. Imponujących rozmiarów nieruchomość wraz z zabytkowym pałacem, do którego mieli się wprowadzić zaraz po jego remoncie, miała w przyszłości zostać również przekształcona przez zakochanych na modny hotel. Mieli wydane zgody na zabudowę – zdradzili tabloidowi okoliczni mieszkańcy. Budynek o powierzchni 800 m. kw ., który powstał w drugiej połowie XIX w. i łączy w sobie style neorenesansowy, jak również neogotycki, znajduje się na działce o powierzchni bagatela 13 tys. m. kw. Wcześniej pałac był własnością rodziny Ahlmann, jednak  po wojnie majątek stał się własnością PGR, po czym został przekształcony na biura oraz mieszkania i mocno podupadł. Budynek, pomimo zabytkowego charakteru, ma doprowadzoną wodę, kanalizację oraz prąd i choć spokojnie...

Przeczytaj
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
Moda Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmową. Odważyła się na osobiste wyznanie
Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do show-biznesu. W czwartkowy wieczór dziennikarka pojawiła się na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”, gdzie podczas wystąpienia zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Takich słów nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
marzec 06, 2020

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni jest coraz bardziej aktywna zawodowo . Znana prezenterka i wdowa po tragicznie zmarłym producencie filmowym Piotrze Woźniaku-Staraku , w czwartkowy wieczór, 5. marca, choć nie zdecydowała się jeszcze stanąć na ściance, postanowiła zapowiedzieć pokaz premierowy z udziałem gwiazd najnowszego filmu Jana Komasy, „Sala samobójców. Hejter”.  Ku zaskoczeniu widowni, podczas wystąpienia, gwiazda TVN zdecydowała się na niezwykle osobiste zwierzenie. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter” Pomimo iż podczas wydarzenia Agnieszka Woźniak-Starak ani razu nie stanęła na ściance , ani nie chciała rozmawiać z dziennikarzami, to zaskoczyła wszystkich swoim olśniewającym wyglądem oraz wymownym przemówieniem zapowiadającym emisję filmu mającego za zadanie nagłośnić problem hejtu w sieci. Dziennikarka podczas wzruszającej przemowy nawiązała do bieżących wydarzeń i przyznała, że hejt jest groźniejszy niż koronawirus . Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała ze sceny Agnieszka Woźniak-Starak. Na tę okazję gwiazda TVN wybrała skórzany, oversizowy, połyskujący garnitur w kolorze głębokiej czerni oraz delikatny makijaż. Całość stylizacji dopełnił ciężki naszyjnik stylizowany na czarny łańcuch. Zdjęcia: ONS                                    Agnieszka Woźniak-Starak nie była jedyną gwiazdą, która tego wieczoru postawiła na czerń. Większość celebrytów, prawdopodobnie chcąc uhonorować pogrzeb Pawła Królikowskiego , również zdecydowała się na ciemne stylizacje . Gwiazdy na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter” Czwartkowa premiera najnowszego filmu Jana Komasy,...

Przeczytaj
Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci męża
Instagram
Newsy Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża we wzruszający sposób
Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona i bliscy upamiętnili go w piękny sposób.
Ewelina Błeszyńska
sierpień 19, 2020

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w miejscu, gdzie zginął mąż. Właśnie mija rok od tej tragedii. Producent filmowy zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a jego żona po tym wydarzeniu na długi czas zniknęła z mediów , aby w spokoju przeżyć żałobę. W pierwszą rocznice śmierci jego Agnieszka Woźniak Starak wraz z rodziną i bliskimi uczcili jego pamięć w piękny sposób. Wspólnie wypłynęli na jezioro,  gdzie zginął PiotrcWoźniak-Starak, aby oddać my hołd.  Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro w rocznicę śmierci męża Jak informuje "Fakt" - Agnieszka Woźniak-Starak w rocznice śmierci męża postanowiła wyjechać na Mazury. Wraz z Anną Woźniak-Starak oraz Jerzym Starakiem oraz innymi bliskimi wypłynęła na jezioro Kisajno, aby wrzucić do wody wieniec wraz ze zniczem. W ten wzruszający sposób wspólnie upamiętnili zmarłego Piotra.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour 🔮 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT   Dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jezioro Kisjano  zawsze będzie szczególnym miejscem. W zeszłym roku o tej porze trwały poszukiwania producenta filmowego, który wpadł z motorówki podczas nocnego rejsu na jeziorze. Pogrzeb Piotra Wożniaka-Starak odbył się w posiadłośćc Staraków w Fuledzie na Mazurach....

Przeczytaj