klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Agnieszka Woźniak-Starak na uroczystej gali

Można powiedzieć, że Agnieszka Woźniak-Starak dawkuje sobie powrót do świata mediów. To jej kolejne oficjalne wyjście po śmierci męża.
Milena Majak
październik 18, 2019

Uroczystą Galę Herbapol Esencja Natury zaszczycili obecnością Agnieszka Woźniak-Starak oraz rodzice tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Mimo że jeszcze długo trudno im będzie pogodzić się ze stratą ukochanego męża i syna, postanowili otrzeć łzy smutku i razem pozowali do zdjęć.

Czyim makijażem zachwycają się gwiazdy? Zdradziły nam swoje inspiracje!

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża

Po tragicznej śmierci Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła ze świata mediów. Pogrążona w żałobie dziennikarka z oczywistych względów nie chciała pokazywać się publicznie. Zrezygnowała również z prowadzenia social mediów, a jej rolę prowadzącej reality-show "Big Brother" przydzielono Gabi Drzewieckiej.

Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła jednak przegapić premiery filmu, który był ostatnim reżyserskim dziełem Piotra Woźniak-Staraka. Podczas uroczystego pokazu "Ukrytej Gry", który odbył się w trakcie Festiwalu Filmowego w Gdyni, dziennikarka towarzyszyła rodzicom swojego zmarłego męża.

Przez ten cały czas o zdrowie i samopoczucie dziennikarki dbają najbliżsi. Wśród nich jest między innymi Krzysztof Terej, wieloletni przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka, z którym współtworzył Watchout Studio. To prawdopodobnie dzięki tym wszystkim życzliwym ludziom, odnalazła w sobie na tyle dużo siły, aby ponownie pokazać się fotoreporterom.

Tym razem również w towarzystwie teściów, dziennikarka pojawiła się na Gali Herbapol Esencja Natury. To już kolejne oficjalne wyjście dziennikarki, która próbuje najwidoczniej powoli wrócić do pracy. Mimo że ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo trudne i bolesne, na jej twarzy ponownie zagościł piękny uśmiech.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądała. Miała na sobie skórzaną spódnicę midi oraz satynową koszulę z długim rękawem. Dobrała do tego połyskujący choker oraz torebkę i oczywiście buty na niewielkim obcasie. Całość stylizacji była w czarnym kolorze.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Zdjęcia w galerii: Ons.pl

1 z 5

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
2 z 5

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

(fot. TRICOLORS/East News)

3 z 5

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
4 z 5

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
5 z 5

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
Komentarze