klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina nieżyjącego męża
Styl życia

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina w święta tragicznie zmarłego męża

To pierwsza Wielkanoc, którą Agnieszka Woźniak-Starak spędza samotnie. Opublikowała wideo, w którym wspomina męża.
kwiecień 12, 2020

Wideo dodane na Instagramie przez Agnieszkę Woźniak-Starak wywołało falę komentarzy. Jak powiedziała dziennikarka, tegoroczne święta wielkanocne są dla niej trudne nie ze względu na kwarantannę, bo tę przeżywa od ośmiu miesięcy. Są dla niej trudne, bo pierwszy raz będzie je obchodzić bez męża. Słuchając tego, co mówi, trudno się nie wzruszyć...

Czyim makijażem zachwycają się gwiazdy? Zdradziły nam swoje inspiracje!

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez męża

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie w sierpniu 2019 roku. Śmierć milionera i potentata przemysłu farmaceutycznego wstrząsnęła całą Polską. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, jeszcze przed kwarantanną zaczęła ponownie realizować się zawodowo. Przyjęła nawet propozycję prowadzenia audycji w Newonce Radio. Niestety ten "powrót do normalności" przerwał koronawirus i związana z nim kwarantanna. 

Nie da się ukryć, że cała ta sytuacja jest dla Agnieszki Woźniak-Starak trudna. Nie tylko ze względu na ogólną izolację od rodziny, ale również brak ukochanego męża u jej boku. Mimo to dziennikarka nie traci nadziei. We wzruszającym poście postanowiła złożyć obserwatorom życzenia i przy okazji podnieść ich na duchu. 

Dla mnie te święta będą bardzo trudne. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka - mówi gwiazda.

Na Instagramie opowiedziała, jak sobie radzi z izolacją od rodziny podczas świąt. Mimo że nie jest jej łatwo, stara się wszędzie dostrzegać powody do uśmiechu. Jak do tej pory bardzo dobrze jej to wychodzi.

Nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć. Mówię to, bo wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie spotkać się z całą rodziną, to pamiętajcie, jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej jak potrafię - dodaje dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny pokazała, jak wiele siły ma w sobie. Na szczęście otrzymuje również wiele wsparcia od najbliższych i fanów. Może nie jest tak aktywna na Instagramie, jak kiedyś, ale kiedy coś publikuje, zawsze ma ważne dla obserwatorów przesłanie. Tak jest również tym razem.

Mamy nadzieję, że wasze Święta Wielkiej Nocy wyglądają choć odrobinę radośnie. W tym trudnym dla nas wszystkim czasie, życzymy wam redakcyjnie przede wszystkim dużo zdrowia :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Komentarze
drugi pogrzeb piotra woźniaka staraka
Styl życia Policja bada sprawę pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka
Sprawa śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie cichnie. Tym razem problemem jest jego... grób! Czy będzie potrzebny ponowny pogrzeb?
Agnieszka Pulikowska
listopad 03, 2019

Kiedy wydawało się, że Agnieszka Woźniak-Starak może już spokojnie pogrążyć się w żałobie, wybuchła kolejna afera. Wszystko przez miejsce pochówku jej męża. Przypominamy, że prochy Piotra Woźniaka-Staraka spoczęły na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Pod koniec października, policja w Giżycku dostała zawiadomienie o tym, że wybierając to miejsce pochówku, rodzina zmarłego popełniła wykroczenie. Dostaliśmy informację od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Giżycku. Zgodnie z prawem pochówku można dokonać poa cmentarzem, ale w katakumbach. Inspektor zbadał miejsce i stwierdził, że nie spełnia ono wymogów - czytamy w magazynie Party wypowiedź Dariusza Grygiencza, sekretarza gminy Giżycko. Zobaczcie także:   Agnieszka Woźniak-Starak jednak nie przejmie firmy zmarłego męża! Co się stało? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT Czy będzie drugi pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Pojawia się więc pytanie, co w takiej sytuacji zrobić. Czy rodzina i bliscy po raz kolejny będą musieli przeżywać pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka? Czy może trzeba przebudować nagrobek? Nie mam pojęcia. Pierwszy raz spotykamy się z takim przypadkiem - mówi Janusz Dzisko, dyrektor sanepidu w Olsztynie. Szczerze współczujemy Agnieszce Woźniak-Starak i pozostałym bliskim zmarłego, że ciągle muszą wracać do tych przykrych dla nich wydarzeń. Liczymy, że sprawa szybko się wyjaśni. Zobaczcie także:   Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie! Wpis gwiazdy TVN wzrusza...

Przeczytaj
Styl życia Agnieszka Woźniak-Starak napisała wzruszający nekrolog po śmierci męża
Dziś odbędzie się pogrzeb przedwcześnie zmarłego producenta filmowego i potentata przemysłu farmaceutycznego, Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób pożegnała miłość swojego życia.
Laura Osakowicz
sierpień 29, 2019

Kilka ostatnich dni było niezwykle tragicznych dla dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Najpierw dowiedzieliśmy się o wypadku jej męża na jeziorze Kisajno, następnie potwierdziło się najgorsze - Piotr Woźniak Starak nie żyje. Nic dziwnego, że prezenterka zniknęła zupełnie i nie komentowała całego zajścia. Mówi się, że była pod stałą opieką psychologów. Dziś Agnieszka oficjalnie pożegnała męża wzruszającym wpisem. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT Małżeństwo Szulim i Woźniak - Staraka  Gdyby Piotr żył, 27 sierpnia małżeństwo obchodziłoby 3. rocznicę ślubu . "Super Express" podał, że z tej okazji Agnieszka miała dostać od niego apartament w centrum Nowego Jorku o wartości ok. 16 milionów złotych. Para poznała się na jednej z branżowych imprez, mówi się, że między tym dwojgiem od razu zaiskrzyło. Oficjalnie zaczęli spotykać się w 2014 roku. W 2016 roku wzięli sekretny ślub w Wenecji. Jednak ich małżeństwo, choć niefortunnie krótkie, było szczęśliwe i pełne miłości. Agnieszka Woźniak-Starak żegna zmarłego męża  Na łamach Gazety wyborczej opublikowano nekrolog, w którym po raz pierwszy od śmierci Piotra,  zrozpaczona żona zabrała głos. To co napisała wzrusza i chwyta za serce.  P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S Dziś odbędzie się pogrzeb zmarłego Piotra Woźniaka - Staraka . Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 19 w kościele w Konstancinie-Jeziornej. Następnie urna z prochami spocznie na Mazurach, w posiadłości rodziny Staraków.  Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka Producent filmowy poniósł śmierć 18...

Przeczytaj
Aga Woźniak-Starak opowiedziała o filmie męża. Dodała wzruszający wpis
Styl życia Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła szczegóły ostatniego filmu jej męża
Okazuje się, że sytuacji kryzysowych podczas tworzenia "Ukrytej Gry" nie brakowało. O wszystkim opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.
Milena Majak
październik 25, 2019

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak stworzył wiele wspaniałych produkcji. Odpowiadał między innymi za realizację takich filmów jak "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Ostatnie jego dzieło wejdzie do kin 8 listopada . Film nosi tytuł "Ukryta Gra" i jest jedną z tych produkcji, której premiery tragicznie zmarły reżyser bardzo wyczekiwał. Nic dziwnego, że Agnieszka Woźniak-Starak próbuje teraz zrobić wszystko, aby zachęcić jak największe grono osób do obejrzenia go. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym zdradziła kulisy powstawania tego filmu. Padły wzruszające słowa... Agnieszka Woźniak-Starak o filmie "Ukryta Gra" Kiedy smutne informacje o wypadku na jeziorze Kisajno potwierdziły się, dziennikarka  zniknęła z social mediów oraz show-biznesu . Od jakiegoś czasu stara się jednak wrócić chociaż w małej części na branżowe tory. Najpierw pojawiła się na oficjalnej premierze "Ukrytej Gry" podczas  Festiwalu Filmowego w Gdyni . Później w towarzystwie rodziców jej nieżyjącego męża przyjechała na  Galę Herbapol Esencja Natury . Mimo że od tragedii minęło zaledwie kilka tygodni, Agnieszka Woźniak-Starak zebrała się w sobie i nawet uśmiechała się do zdjęć. Tym razem postanowiła opowiedzieć coś więcej niż można przeczytać w internecie na temat filmu "Ukryta Gra". Produkcja powstawała pod okiem Watchout Studio oraz innych ludzi przez trzy lata. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że to był trudny projekt , ale jest dumna z całej ekipy i cieszy się, że przynajmniej w małym stopniu mogła być jego częścią.  Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował...

Przeczytaj
Rozpoczyna się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka.
Styl życia Agnieszka Woźniak-Starak na mszy żałobnej w intencji swojego męża
Dzisiaj o godz. 19 rozpoczęła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. Jako jedna z pierwszych osób przybyła na nią Agnieszka Woźniak-Starak.
Agnieszka Pulikowska
sierpień 29, 2019

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbywa się w Konstancinie-Jeziornej. Wśród żałobników jest rodzina i przyjaciele zmarłego oraz znajomi, którzy już od kilku dni żegnają go również w social mediach. Wśród bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jest oczywiście jego  żona, Agnieszka Woźniak-Starak , która jako jedna z pierwszych osób pojawiła się na mszy. Od zaginięcia męża, a potem od pojawienia się informacji o jego śmierci, dziennikarka nie pojawiała się w mediach i nie publikowała żadnych wpisów. Dopiero dzisiaj ukazał się nekrolog, który napisała. P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S - czytamy w nekrologu. Dziennikarka ma za sobą dni pełne niepokoju i żałoby. Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wtedy jeszcze nie było pewne, co się z nim stało. Niestety 22 sierpnia ogłoszono, że znaleziono jego ciało. Przypominamy, że 27 sierpnia para świętowałaby 3. rocznicę ślubu. Dzisiaj Agnieszka Woźniak-Starak żegna tragicznie zmarłego męża. Rodzina poprosiła, aby zamiast kwiatów, załobnicy przekazali ofiarę na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus , ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta. Poproszono również o nieskładanie kondolencji. Źródło zdjęć: EastNews/ONS

Przeczytaj