klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Ależ córka Pawła Golca wyrosła! Ma już 15 lat i jest bardzo podobna do taty!

Jak wygląda córka Pawła Golca? Maja pojawilła się z ojcem na rozdaniu Fryderyków 2018 i skradła niemal całe show!
Milena Majak
kwiecień 26, 2018

Maja Golec nieoczekiwanie została jedną z najwiekszych atrakcji tegorocznego rozdania Fryderyków. Fotoreporterzy poświęcili jej równie dużo uwagi co Honoracie Skarbek, która wybrała odważną i niewiele zasłaniającą kreację. Zainteresowanie Pawłem Golcem z zespołu Golec uOrkiestra oraz jego córką Mają nie wynikało jednak z ich niezwykłych kreacji. Wszyscy byli zaskoczeni, jak dziewczyna wyrosła!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Paweł Golec z córką na Fryderykach 2018

Maja urodziła się w 2003 roku. Często pojawiała się z rodzicami, Pawłem Golcem i Kasią Kułaczewską-Golec w telewizji, więc świat kamer poznała już jako dziecko. Na publikowanym przez nas zdjęciu z obojgiem rodziców ma zaledwie siedem lat. Dzisiaj Maja ma już 15 lat i coraz częściej towarzyszy ojcu na tak ważnych wydarzeniach, jakim jest między innymi rozdanie Fryderyków.

Zobacz także: Książę William niechcący zdradził imię nowonarodzonego księcia?

Tamtego wieczoru wzbudziła niemałą sensację. Niestety zespół Golec uOrkiestra nie cieszy się już taką popularnością jak kilkanaście lat temu, kiedy wszyscy nucili pod nosem takie utwory jak "Słodycze" czy też "Crazy Is My Life"

Myślicie, że jest podobna do ojca? Naszym zdaniem bardzo, ale przypomina też mamę. W naszej galerii możecie zobaczyć więcej aktualnych zdjęć 15-letniej Mai

Zdjęcie główne: East News

1 z 3

Maja Golec i Paweł Golec

Maja Golec i Paweł Golec

(fot.: Ons.pl)

2 z 3

Maja Golec

Maja Golec

(fot.: Ons.pl)

3 z 3

Maja Golec i Paweł Golec

Maja Golec i Paweł Golec

(fot.: Ons.pl)

Komentarze