klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Angelina Jolie ma sobowtórkę? Wyglądają jak dwie krople wody!

Młoda mieszkanka Rosji jest tak podobna do Angeliny Jolie, że można mieć problem z odróżnieniem, która z nich jest prawdziwą Angeliną.
Milena Majak
wrzesień 06, 2018

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Angelina Jolie bardzo się zmieniła (posądza się ją o anoreksję), ale nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Regina Kova to jej idealna kopia. Mieszka w Rosji i tak samo jak Jolie, udało jej się osiągnąć sukces - tyle, że na scenie muzycznej. Co jeszcze mają ze sobą wspólnego?

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie

Jeszcze do niedawna wszyscy rozpisywali się o Sahar Tabar - kobiecie, która przeszła ponad 50 operacji plastycznych, aby wyglądać jak Angelina Jolie. Niestety zmarnowała pieniądze i czas, ponieważ wszyscy zaczęli ją nazywać zombie-Angeliną.

A Regina Kova to zupełnie inna bajka. Niektórzy twierdzą, że urodę zawdzięcza genom, inni że jej charakterystyczne rysy twarzy są dziełem chirurga. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja są bardzo prawdopodobne, ale trudno nie zgodzić się z tym, że Regina i Angelina wyglądają jak dwie krople wody. Nic dziwnego, że Kova chętnie to wykorzystuje. Na niektórych zdjęciach wygląda nawet jak Jolie z czasów filmu "Tomb Raider".

Na Instagramie Regina ma już prawie 230 tysięcy obserwatorów, podczas gdy Angelina zgromadziła ich już aż dziewięć milionów. Nie zmienia to jednak faktu, że w komentarzach można przeczytać o urodzie sobowtórki wiele komplementów. Wy też widzicie to uderzające podobieństwo? Sprawdźcie w naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram.com/risha_kova

1 z 5

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie
Instagram.com/risha_kova https://www.instagram.com/p/Bl0Md5yBg6L/?taken-by=risha_kova
2 z 5

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie
Instagram.com/risha_kova https://www.instagram.com/p/Bm328O2hP_e/?taken-by=risha_kova
3 z 5

2Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie

2Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie
Instagram.com/risha_kova https://www.instagram.com/p/BnGOBd9ho-k/?taken-by=risha_kova
4 z 5

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie

Regina Kova - sobowtórka Angeliny Jolie
Instagram.com/risha_kova https://www.instagram.com/p/BnIyPqfhOje/?taken-by=risha_kova
5 z 5

Angelina Jolie i Regina Kova

Angelina Jolie i Regina Kova

(Fot. Instagram.com/angelinajolieofficial oraz Instagram.com/risha_kova)

Komentarze
Piotr Czechowski – polski sobowtór „Aquamana”
Instagram @piotr.czechowski
Newsy Ten Polak jest tak przystojny, że na ulicach ciągle mylą go z gwiazdorem z Hollywood
24-letni Piotr Czechowski nie może opędzić się od fanów. Pochodzący z Poznania przystojniak bowiem stale mylony jest z jednym z najbardziej atrakcyjnych aktorów Hollywood, znanym z ekranizacji komiksów DC jako „Aquaman”. Trzeba przyznać, że podobieństwo Piotra do Jasona Mamoy jest wręcz nieprawdopodobne!
Urszula Jagłowska
wrzesień 14, 2020

Jason Mamoa jest uosobieniem męskiej siły i seksapilu. Pochodzący z Honolulu na Hawajach 41-letni aktor, model, scenarzysta i producent filmowy rozpoczął swoją karierę w kultowym w latach 90. serialu „Słoneczny patrol” , gdzie wcielał się w przebojowego i pewnego siebie Jasona Ioane. Później jego kariera nabrała tempa, a ciemnowłosego i umięśnionego przystojniaka mogliśmy podziwiać w takich produkcjach jak „Gorące Hawaje”, czy „Gwiezdne wrota: Atlantyda”, jednak największą sławę przyniosła mu rola Khala Drogo w kultowym serialu HBO „Gra o tron” . To tam Mamoa wcielił się w bezkompromisowego wodza barbarzyńców, który poświęcił życie dla swojej ukochanej Daenerys Targaryen (w tej roli zjawiskowa Emilia Clarke ) za co dostał nominację Emmy.  Grana przez Mamoę postać Khala Drogo sprawiła, że aktora zaczęto obsadzać w rolach twardych, przywódców o silnym charakterze. Zagrał m.in. Conana Barbarzyńcę, a także bohatera z uniwersum DC – Aquamana, którego miliony fanów pokochały za humor, dystans do siebie, ale przede wszystkim  surowy wygląd prawdziwego twardziela.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Aquaman Movie (@aquamanmovie) Lip 16, 2018 o 9:00 PDT Wam też Aquaman przypadł do gustu? Mamy dla was dobrą wiadomość. W Poznaniu mieszka przystojniak, który wygląda jak brat bliźniak Jasona Mamoy. Kim jest 24-letni Piotr Czechowski?         Wyświetl ten post na Instagramie.    ...

Przeczytaj