klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Anna i Robert Lewandowscy
Styl życia

Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Co zdradziła trenerka?

Anna Lewandowska wystąpiła w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Z trenerką rozmawiała Kinga Rusin. Co Ania opowiedziała o macierzyństwie i życiu u boku sławnego męża?
Agnieszka Pulikowska
sierpień 27, 2017

Anna Lewandowska rzadko udziela wywiadów. Zazwyczaj to, czym chce podzielić się ze swoimi fanami, publikuje na swoich social mediach (to właśnie na Instagramie podzieliła się informacją, że została mamą). Dzisiaj jednak mogliśmy oglądać jej rozmowę z Kingą Rusin w programie "Dzień Dobry TVN". 

Polecamy:  Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem?

Nikogo chyba nie zdziwił fakt, że padły pytania o macierzyństwo. Kto w rodzinie Lewandowskich wstaje do małej Klary nocą? I czy naprawdę Ania ma tabun niań? Trenerka powiedziała, że tak naprawdę korzysta z pomocy babć i znajomej, a tak poza tym sama z mężem zajmuje się córką. Nawet kiedy piecze swoje ciasteczka, Klara jest obok:) W nocy natomiast do małej wstaje zarówno Robert, jak i Ania - para się wymienia. Poza tym Ania przyznała, że jeszcze karmi piersią, co jest dla niej bardzo ważne. 

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM . Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ Dear Moms, International Breastfeeding Week begins today. I join the @mlekiemimiloscia wishes and I am with you. I know how breast feeding our babies is important and sometimes it leaves you sleepless For me, it is not only about satisfying the needs of my daughter, but also the natural building of relationships and closeness between us. I feel that in this way I give my child a lot of health and extra sense of security ... Ah, and those sweet eyes staring at me, full of love and gratitude ... I know, however, that there are women who are forced by different live situations or they want to make other decisions. You have to remember that this is your choice, we have the right to it - no judging. I respect and support every mom, because each of us wants the best for our little ones, and knows what is best ... Therefore, Dear Moms, let's support each other. Loads of health and joy for you and your sweetheart ❤️ ❤️ ❤️ #healthy #healthymom #baby #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecamy:  Ta trzylatka pokazała, jaka siła drzemie w kobietach. Jej zdjęcia podbijają internet

Potwierdzeniem tego, że Anna Lewandowska nie ma tabunu niań był fakt, że mała Klara znajdowała się w pomieszczeniu, w którym Ania udzielała wywiadu! Kinga Rusin zaznaczyła, że jeżeli będzie taka potrzeba, to przerwą na moment wywiad, ale dziewczynka była bardzo grzeczna i nie było takiej potrzeby:) Co więcej, Ania zaznaczyła, że myślą z Robertem o powiększeniu rodziny!

- Planujecie szybko powiększenie rodziny czy zostawiacie to naturze? - zapytała Kinga Rusin.
- Na pewno! Myślę, że na pewno albo zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da Bóg - powiedziała Ania.

Dziennikarka nie pytała jednak tylko o macierzyństwo. Padło pytanie także "fit terroryzm", o który niektórzy posądzają trenerkę. 

Polecamy:  Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego z 1986 roku!

Jak na to reaguje Anna Lewandowska?

Za każdym razem, kiedy dodawałam zdjęcie w trakcie ciąży, gdzie widać moje ciało, zawsze podkreślałam że jest to indywidualna sprawa, czy jest zgoda lekarza, czy nie ma przeciwwskazań. Zawsze to podkreślam. (...) Kiedy kobieta mówi do mnie, że chce wyglądać tak jak ja, ja mówię: "Zobacz jak ty dobrze wyglądasz, nie będąc sportowcem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Czy Annie Lewandowskiej przeszkadza bycie "żoną męża"?

Fajnie było nosić orzełka reprezentując Polskę, a teraz w domu mamy jednego orzełka - i to jest Robert. Na razie wystarczy. Ja robię swoje. Pracuję jako trener, dietetyk, jako motywator, jako prezes Olimpiad Specjalnych (...) - mówiła Anna Lewandowska w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Obecnie Ania Lewandowska rozpoczyna swój kolejny obóz treningowy, na który zabrała małą Klarę. Co więcej, ma nawet takie samo, sportowe obuwie co córeczka.

Camp by Ann summer 2017 Let's start #hpba #healthyteam #healthymom #campbyAnn #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Oglądaliście wywiad z Anną Lewandowską? 

Polecamy:  Monika Zamachowska w wywiadzie wyznaje: "Mam wyrzuty sumienia z powodu inności Tomka"

Komentarze
Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej z córką Klarą
Styl życia Klara Lewandowska ma już więcej butów od niejednej kobiety!
Anna Lewandowska pokazała nagranie, na którym widać, ile par sportowych butów dostała w prezencie Klara. Jest co oglądać.

Ania Lewandowska pokazała na Instagramie buty, które dostała jej dwutygodniowa córeczka. Na materiale umieszczonym w sieci widać, jak trenerka otwiera pudełko z logo znanej marki sportowej, w którym jest kilka par dziecięcych bucików. To nie pierwszy raz, kiedy dziewczynka dostała obuwie, ale tylu par jeszcze nie widziałyśmy:) Wszystkie są w jasnych kolorach.  Polecamy:   Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córką. Nie zgadniecie, ile kosztował wózek Przyznajcie się, ile z Was ma aż tyle sportowych butów w swojej szafie:) Niedawno również Robert Lewandowski chwalił się prezentami dla córki. Jak wam się podobają te upominki?:) Czy mała Klara wyrośnie na kolejnego sportowca w rodzinie?  Anna Lewandowska na razie odpoczywa od treningów, ale nie przestaje motywować swoich fanów. Ostatnio dodała zdjęcie, pod którym zaproponowała swoim sympatykom, żeby potrenowali za nią. "Weekend ... rozpoczynam w dresie i to na pewno nie treningowym jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć ⛔️ Mam jednak propozycję dla Was Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ "  Na zdjęciu możemy zobaczyć, że trenerka pomimo niedawnej ciąży, ma doskonałą figurę. Przyznacie się, kto ćwiczy z Anią? :) Weekend ... rozpoczynam w dresie i to na pewno nie treningowym jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć ⛔️ Mam jednał propozycję dla Was Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ Weekend ... Im starting it in a tracksuit and it is definitely not a training one⛔️ I have a deal Who will practice for me? We will count the amount of workouts because the strength is in the group! I count on your MOTIVATION #motivation #weekend #positive #nike #healthymom #healthyteam #healthyplanbyann...

Przeczytaj
Selfie blogerki fitness- blondynki w czerwono-białej bluzce
Styl życia Dwa rozmiary większy biust na zdjęciach bez Photoshopa i stanika z efektem push-up? Tak! I... jakie to proste :)
Idealne selfie to nie tylko doskonały makijaż, ale też... dekolt! Waszym kompleksem jest zbyt mały biust? Zobaczcie, jak łatwo można go powiększyć bez stanika z efektem push-up.

Blogerki jak nikt inny wiedzą, co zrobić aby nienagannie prezentować się na zdjęciach - szczególnie te, których "konikiem" jest fitness. Płaski brzuch to nie jedyna część ciała, której im zazdrościmy. Zazwyczaj nie możemy się nadziwić także ich jędrnemu biustowi. Jak one to robią? Polecamy:   Chciała szczupło wyglądać na ślubie. Teraz prokuratura w Częstochowie bada przyczyny jej śmierci.. . Swój trik na idealne piersi zdradziła Beck Jackson. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 160 tysięcy osób. Na pierwszy rzut oka jest idealna. Jednak w pewnym momencie pokazała, jak wygląda naprawdę. Zaczęła od opublikowania zdjęcia bez makijażu. Okazało się, że jej problemem jest m.in... trądzik! Jak sama mówi, nie jest to jednak najważniejsze. Nie można traktować tego jako największe nieszczęście. Dopóki same o sobie myślimy, że jesteśmy piękne, to tak naprawdę się prezentujemy:) GEE THANKS LIFE FOR THIS HUGE PIMPLE RIGHT IN THE MIDDLE OF MY FOREHEAD, and all of his little friends he brought to the party on my cheeks. Bloody stress pimples just in time for my wedding... bloody hell, I swear if a break out anymore in the lead up to my wedding I'm gonna flip. I MEAN LOOK AT THE SIZE OF THAT THING, it's like a planet. Ohhhh life. When will I grow out of my breakouts? It's sucks, but you know what? It's life, and if bad skin is the worst of my problems right now I consider myself pretty lucky ✌ to all those out there feeling a little like me at the moment- ride it out, pimples suck, yes, I know that just as well as anyone out there but it's just life for most of us, as long as you're confident within yourself then you'll be beautiful regardless of how many spots you have on your face Post udostępniony przez BECK JACKSON (@becklomas) 1 Mar, 2017 o 2:41 PST To jednak nie wszystko. Wiele kobiet zazdrościło jej biustu. Na jaw wyszło, że jego piękny wygląd w dużej mierze...

Przeczytaj
Anna Lewandowska z Klarą i Robertem
Styl życia Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią
Musicie to zobaczyć! Anna Lewandowska dodała urocze zdjęcie z córeczką Klarą, na którym karmi ją piersią. To pierwsze tak intymne zdjęcie.
Agnieszka Pulikowska
sierpień 01, 2017

Czy karmić piersią? Jeżeli tak, to jak długo? To częste pytania, na które muszą sobie odpowiedzieć młode mamy. Na naszym wizażowym forum ciągle trwa dyskusja na ten temat. Można tam znaleźć też wiele ciekawych porad. Zobaczcie: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;) Ten ważny temat postanowiła podjąć także Anna Lewandowska. Odkąd na świat przyszła jej córeczka Klara, wszyscy bacznie obserwują, w jaki sposób trenerka ją wychowuje i zapewne zastanawiają się, jak propagatorka zdrowego odżywiania karmi swoje dziecko. Dzisiaj Ania zdecydowała się opowiedzieć, co sądzi o karmieniu piersią . Zrobiła to też przy okazji rozpoczynającego się Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią. Swoją opinię napisała pod intymnym zdjęciem z córeczką. Podkreśliła, jak dla niej ważny jest ten moment, kiedy karmi Klarę, ale wykazała też duże zrozumienie dla kobiet, które nie mogą tego robić.  Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM . Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️ ❤️❤️❤️ - czytamy na Instagramie trenerki.  Jak można się domyślać, wiele matek solidaryzuje się z Anią. Co piszą w komentarzach?  "Wspaniałe...

Przeczytaj
Styl życia Zdjęcia dojrzałej pary w negliżu podbijają internet
Amerykańska fotografka zaprezentowała dojrzałe piękno, którego tak często nie dostrzegamy. Zobaczcie tę niesamowitą sesję i sprawdźcie, co urzekło miliony osób.

Gerry i Darwin są w związku od 20 lat. Ona ma 75 lat, a on 70. Wraz z wiekiem ich miłość nie gaśnie, a wręcz się umacnia, co idealnie udało się uchwycić amerykańskiej fotografce w ich nagiej sesji. Jade Beall na swoim Instagramie pyta, dlaczego piękno rozumiemy tylko w jeden sposób i dlaczego tak naprawdę nie możemy przyjąć milionów jego definicji. Celem tej sesji było pokazanie, że starzenie, zwiotczałe ciało i zmarszczki zupełnie nie przeszkadzają miłości, kiedy tak naprawdę chce się kogoś darzyć tym uczuciem. Zobaczcie także:   Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna Na Instagramie Jade możemy podziwiać fotografie kolejnej pary, która zdecydowała się na pozowanie w negliżu. To nie pierwszy raz, kiedy Jade Beall dzięki swoim pracom pokazuje piękno ludzkiego ciała , jakie kryje się w jego niedoskonałości. Np. w 2013 roku stworzyła fotografie półnagich młodych matek , co było sprzeciwem wobec presji wywoływanej przez społeczeństwo odnośnie szybkiego powrotu do formy po urodzeniu dziecka . Zdjęcia Gerry i Darwina obiegły media społecznościowe. Czy w Was też budzą podziw? Gerry, 75, and Darwin, 70, beloveds for over 20 years. I refuse to accept the wide spread (mostly western) human belief system in regards to what is beautiful, especially when it comes to the sacred vessel we call our bodies. Why do we accept to believe that one thing must be more beautiful than another? Why cannot we embrace a million-billion definitions of beautiful? The divine: skin that drapes, stretches, sags, wrinkles, burns and rebuilds like spiraling Fibonacci across our fragile and strong bones made from the same stuff as the stars all combining to create this phenomenon that comes to life for a short amount of times that we call... bodies. Many from my human tribe and other humans who wish to sell me things "that will hide the evidence that I am growing older" tell me that as I...

Przeczytaj