klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Anna Lewandowska z bukietem tulipanów jaest bardzo szczęśliwa
Styl życia

Anna Lewandowska urodziła! Robert pokazał wzruszające zdjęcie z dzieckiem!

Na tę informację czekała... cała Polska! Ale już wszystko jasne: Ania Lewandowska urodziła! Znamy płeć dziecka.
Marta Tabiś-Szymanek
maj 04, 2017

Anna Lewandowska została mamą! Robert Lewandowski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z córką! Zdradził też jej imię. Dziewczynka ma na imię Klara. Tylko zobaczcie.

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Jak Ania i Robert chcą wychować swoje maleństwo i jak się do tego przygotowywali? Sprawdź w naszej galerii.

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

1 z 6

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert są małżeństwem od czerwca 2013 roku. Od początku deklarowali, że marzy im się rodzina. Oboje sami mają rodzeństwo - Ania młodszego brata, a Robert starszą siostrę Milenę.
Para ogłosiła światu, że spodziewa się pierwszego dziecka na początku grudnia 2016 roku. Do historii przejdzie już zdjęcie, na którym Robert chowa pod koszulkę piłkę i ssie kciuk - a wszystko na oczach milionowej widowni podczas jednego z meczów.

2 z 6

Ania zachwycała w ciąży

Ania zachwycała w ciąży

Ania Lewandowska pracowała w ciąży do ostatnich dni przed porodem. Trenerka na początku kwietnia zamieszczała jeszcze regularnie na swoim blogu i Instagramie przepisy i ćwiczenia dla przyszłych mam.
Ciekawe, jak szybko po porodzie wróci do pracy. A Robert? Zdecyduje się na urlop tacierzyński?

3 z 6

Anna I Robert Lewandowscy

Anna I Robert Lewandowscy

Bez wątpienia ciąża Ani Lewandowskiej była najgorętszym wydarzeniem pierwszej połowy tego roku. Specjaliści z branży reklamowej szacowali, że para na "temacie ciąży" zarobi kolejne miliony. My na pewno wszystkie wiadomości o ciąży Ani śledziłyśmy z wypiekami na twarzy :)

4 z 6

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Jakimi rodzicami będą Lewandowscy? W wywiadzie w "Dzień Dobry TVN" Robert zdradził, jak chce wychowywać swoje dziecko, jakie wartości chce mu wpoić oraz... na kim będzie się przy tym wzorować.
"Chciałbym przekazać swojemu dziecku dotrzymywanie słowa, lojalność i rzeczy, których tata mnie nauczył. To dla mnie bardzo ważne", powiedział Lewandowski.
A pamiętacie, jak Robert składał już łóżeczko dla maleństwa :)

5 z 6

Stylowa Ania Lewandowska w ciąży

Stylowa Ania Lewandowska w ciąży

Od kiedy Robert Lewandowski zdradził, że Ania spodziewa się dziecka, wszyscy obserwowali rosnący brzuszek Lewandowskiej. Na Gali Mistrzów Sportu trenerka pierwszy raz publicznie pokazała się w obcisłej kreacji i wyglądała zjawiskowo!
Na co dzień jednak mistrzyni karate wybierała dużo wygodniejsze stroje: czarne getry, luźne t-shirty, wygodne buty na koturnie, dżinsową katanę, bluzę z kapturem - lubimy taki styl pięknej mamy <3

6 z 6

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Ania i Robert na stałe mieszkają w Niemczech, gdzie piłkarz gra w zespole Bayern Monachium. Do ostatnich chwil przed porodem Ani nie było wiadomo, czy trenerka urodzi właśnie tam, czy jednak przyjedzie do Polski.

Komentarze