Anna Powierza od lat kojarzona jest wyłącznie z rolą Czesi w serialu "Klan". Nie ma się co dziwić - w końcu 22 lata na planie jednej produkcji to naprawdę sporo. Ponownie głośno zrobiło się o niej, gdy znacząco schudła i przyznała się przy okazji do insulinooporności. Wtedy też zaczęła publikować w sieci coraz odważniejsze zdjęcia. Najwidoczniej ta "zabawa" spodobała jej się, bo na Instagram postanowiła dodać kolejną prowokującą fotografię.

Reklama

Anna Powierza pozuje nago w jeziorze

Do zrzucenia z siebie ubrań gwiazdę zainspirowała bajkowa sceneria gór. To, że akurat zapomniała zabrać ze sobą kostiumu kąpielowego zupełnie jej nie przeszkadzało. Jak napisała w opisie do zdjęcia, nie dość, że poznała siebie lepiej, to jeszcze zaskoczyła. Okazało się, że "w górach lubi być naga". Tak po prostu :).

Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr, zimno, wodę, promienie słońca całą sobą, całym ciałem.

Zdjęcie, na którym Anna Powierza jest całkowicie naga wcale nie zbulwersowało internautów. Wręcz przeciwnie - kobiety chwaliły ją za odwagę i samooakceptację. Mężczyźni natomiast, jak nietrudno się domyślić, publikowali dość niecenzuralne komentarze, w których wyrażali zachwyt nad figurą aktorki. Niestety nie obyło się bez dwuznacznych, a momentami wręcz sprośnych uwag.

- Niedługo nie z ubrań ale ze skory wyjdziecie aby przez moment zaistnieć. Tylko ile warte jest to istnienie?- Jeśli chodzi o to, to lubię nagie, piękne jak Ty kobiety - niekoniecznie w górach.- Najseksowniejszy mors jakiego widziałem.- Pani tyłeczek sprawił ze przez chwilę zapomniałem o problemach.
Reklama

Aktorka zupełnie się nimi nie przejmuje i w charakterystyczny dla siebie sposób, żartobliwie odpowiadała na tego typu komentarze. Zapewniła, że "niczego się nie wstydziła i niczego jej nie brakowało". Oficjalnie ogłosiła również, że dla niej sezon morsowania właśnie się zaczął.Cóż, Ani Powierzy życzymy udanego morsowania, a internautom większej powściągliwości :).Zdjęcie główne: Instagram.com/aniapowierza

Reklama
Reklama
Reklama