serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Antek i Paweł Królikowscy nagrali razem piosenkę. "Tata mój" wzrusza do łez
Styl życia

Antek i Paweł Królikowscy nagrali razem piosenkę. "Tata mój" wzrusza do łez

Wspólna piosenka Antka i Pawła poruszyła fanów rodziny Królikowskich. Słowa utworu pokazują wyjątkową więź ojca z synem.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem mediów. Jego koledzy i koleżanki z branży opublikowali wiele wzruszających wpisów, w których wspominają 58-letniego aktora. Dużo mówi się też o pięknym pożegnaniu, które opublikowała rodzina zmarłego artysty. Jednak prawdziwym wyciskaczem łez jest piosenka, którą Antek nagrał razem z tatą. Jej słowa pięknie opisują relację między synem i ojcem.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Piosenka Antka Królikowskiego i Pawła Królikowskiego

Antoni i Paweł Królikowscy w ramach charytatywnej akcji nagrali utwór "Tata mój". Autorem piosenki jest Tomasz Szczepanik z grupy Pectus. Mimo że powstała w 2013 roku, teraz wiele osób zaczęło ją przypominać. Utwór jest pełen pozytywnych emocji, ale słuchając go właśnie teraz, kiedy wiadomo, że Paweł Królikowski nie żyje, trudno powstrzymać łzy.

Antoni jest pierwszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego. Urodził się w 1989 roku. Raczej nie zastanawiał się długo nad obraniem drogi zawodowej. Po prostu postanowił pójść w ślady w rodziców. Obecnie jest jednym z bardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia.

Nie jest tajemnicą, że Antek i Paweł mieli ze sobą świetny kontakt. Łączyła ich wyjątkowa relacja ojciec-syn. 

Mnie zawsze imponowała twoja samodzielność. Antek, kiedy miał 19 lat, wyniósł się z domu, zarabiał na siebie, a my z żoną mieliśmy poczucie, że stoimy w odwodzie i ubezpieczamy tyły […]. Antek naprawdę od urodzenia był niebanalny i niesamowicie rozgarnięty – tak powiedział o Antku w rozmowie z Vivą, Paweł Królikowski. 

Co myślicie o tej piosence?

Zdjęcie główne: Instagram.com/antek_krolikowski

Artyści żegnają Pawła Królikowskiego
Styl życia
Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego: „uczyniłeś nasz świat lepszym”
Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Aktora pożegnało wielu kolegów i koleżanek z branży.

Niewyobrażalna tragedia dotknęła rodzinę Królikowskich. Juror „Twoja twarz brzmi znajomo” i gwiazdor kultowego serialu TVP „Ranczo”, Paweł Królikowski, zmarł rankiem 27. lutego 2020 roku . Wiadomość potwierdził brat artysty, Rafał Królikowski. Artyści żegnają Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski długo zmagał się z chorobą neurologiczną. Problemy ze zdrowiem rozpoczęły się już  4 lata temu, kiedy wykryto u niego tętniaka mózgu, którego usunięto w 2015 roku. Pod koniec 2019 roku kolejna niezbędna była operacja neurochirurgiczna. Mężczyzna  trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem , w piątek 20. grudnia. Niestety z powodu infekcji, aktor przez kolejne tygodnie musiał pozostawać pod stałą kontrolą specjalistów w szpitalu. Dziś wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego zaskoczyła wszystkich . W sieci pojawiło się wiele wzruszających wpisów gwiazd, które z wspominają 58-letniego artystę. Katarzyna Zielińska wspomina Pawła Królikowskiego Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile R.I.P. – napisała Zielińska. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) Lut 27, 2020 o 5:22 PST Kuba Wojewódzki wspomina Pawła Królikowskiego Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy... Będę to zawsze pamiętał - napisał Kuba Wojewódzki. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) Lut 27, 2020 o 6:49 PST Krzysztof Ibisz żegna Pawła Królikowskiego Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim...

Antek Królikowski
ONS
Styl życia
Najmłodsza siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat! Podobna do brata?
Najmłodsza siostra aktora właśnie osiągnęła pełnoletność! Kim jest Marcelina Królikowska?

Niewielu wie, że Antek Królikowski ma dwóch braci i dwie siostry. Liczne młodsze rodzeństwo Antka, w przeciwieństwie do swojego znanego brata i nie mniej znanych rodziców (aktorskiej pary Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej) raczej unika zainteresowania mediów. Co prawda Julia Królikowska (starsza z sióstr) od 1997 roku gra w "Klanie", ale nie bywa na oficjalnych imprezach i nie pozuje na ściankach. Okazuje się jednak, że najmłodsza z sióstr Królikowskich, Marcelina, jest jeszcze bardziej tajemnicza ... Fot.: East News Kim jest młodsza siostra Antka Królikowskiego? O tym, że Antek ma dwie młodsze siostry, można by zapomnieć, gdyby aktor... sam o tym nie przypomniał. Niedawno Królikowski opublikował na Stories krótki filmik, na którym widać Marcelinę . Okazja była wyjątkowa, bo najmłodsza z sióstr Królikowskich właśnie świętowała 18-te urodziny. Fot.: Instagram Pełnoletniość siostry Antka to dobry pretekst, żeby zbadać, czym Marcelina się zajmuje. Świeżo upieczona 18-latka wyróżnia się niebanalną urodą i fotograficznym talentem. Jej Instagram pełen jest wysmakowanych zdjęć jej znajomych. Podejrzewamy też, że w wolnym czasie siostra Królikowskiego przekłuwa ludziom uszy i nosy - o tym świadczy przynajmniej jej drugie konto na Instagramie - "uwagakuku". Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marcelina Królikowska (@crolikovska) Gru 16, 2018 o 12:01 PST Zobacz także: Antek Królikowski już znalazł nową miłość?! To zdjęcie wzbudza podejrzenia... Według nas Marcelina to obok Antka, Julii i Jana (Ksawery jest jeszcze za mały, żeby to ocenić) kolejny dowód na to, że Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska mają świetnej jakości geny. ;-)

Styl życia
Pokazano, jak wyglądała operacja Pawła Królikowskiego. Miał groźnego guza mózgu
TVN dwa miesiące po śmierci Pawła Królikowskiego wyemitowało program, w którym znalazły się fragmenty jego operacji mózgu. Aktor był świadomy w trakcie operacji.

Aktor Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego 2020 roku. Aktor miał 58 lat. W szpitalu przed śmiercią spędził kilka miesięcy. Zoperowano go, ale od początku nie dawano dużych szans na przeżycie. Teraz, dwa miesiące po jego śmierci TVN wyemitował dokument "Neurochirurg", w którym pokazano operację Pawła Królikowskiego. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Lut 27, 2020 o 5:55 PST Operacja mózgu Pawła Królikowskiego  Dotychczas te informacje nie były znane. Rodzina i bliscy niewiele mówili o stanie zdrowia Pawła w mediach. Wiadomo było jedynie, że  aktor pod koniec 2019 roku trafił do szpitala . Już wcześniej miał problemy neurologiczne, a  cztery lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu.   Teraz ujawniono, że Paweł Królikowski przeszedł poważną operację wycięcia guza mózgu . Poczuł nagły ból i miał problemy z mową podczas prowadzenia samochodu. Towarzyszyła mu jego żona  Małgorzata Ostrowska Królikowska , która szybko wezwała karetkę.  Wezwałam karetkę pogotowia. Przyjechali błyskawicznie. Powiedzieli, że zabierają Pawła na najbliższy oddział neurologiczny - powiedziała w programie. Badania wskazywały, że  aktor miał formę nowotworu mózgu zlokalizowanego w ośrodku mowy . Konieczna była szybka operacja.  Wiem, że nie dość, że to jest ośrodek mowy, to jeszcze ten guz jest jaki jest, czyli bardzo chętny do odnawiania się, po ludzku mówiąc złośliwy - powiedział aktor w programie. Pokazano także fragmenty z samej operacji Pawła Królikowskiego. Zaskakujący jest fakt, że w trakcie operacji na otwartym mózgu był on świadomy.  W czasie operacji będzie pan obudzony, żeby można było z panem rozmawiać , żeby z dużą dokładnością będziemy w stanie wyznaczyć...

Antek Królikowski nie jest podobny do ojca. To Jan jest wierną kopią taty
Styl życia
Nie tylko Antek Królikowski jest podobny do ojca. To Jan jest wierną kopią taty
Wszyscy porównują Antka Królikowskiego do Pawła Królikowskiego. Tymczasem to Jan ma największe zadatki na zostanie wierną kopią ojca.

Ogromny szok i niedowierzanie - tak wiele osób komentuje smutną informację o  śmierci Pawła Królikowskiego . Koledzy i koleżanki z branży  pożegnali go w pięknych słowach . Mimo tragizmu całej sytuacji,  rodzina Pawła Królikowskiego  również zdecydowała się na dodanie wpisów w mediach społecznościowych. Jan Królikowski opublikował dodatkowo zdjęcie ojca z młodości , które jasno potwierdza - to nie Antoni Królikowski najbardziej przypomina Pawła Królikowskiego . To zdjęcie razem z kilkoma słowami pożegnania pojawiło się u Jana na instagramowym profilu: Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Jan Ignacy Królikowski (@jan_ignacy) Lut 27, 2020 o 12:28 PST Który syn Pawła Królikowskiego jest do niego najbardziej podobny? Najstarszy syn zmarłego aktora,  Antoni Królikowski , jest bardzo aktywny w social mediach. To także jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Aktualnie pracuje na planie zdjęciowym do filmu "Bad Boy", w którym  gra główną rolę . Pojawia się na imprezach branżowych, a związek z Julią Wieniawą sprawił, że stał się bardziej medialną postacią.  Pozostałe rodzeństwo żyje niestety trochę w cieniu najstarszego brata. To pewnie dlatego wiele osób zawsze porównywało do Pawła Królikowskiego głównie Antka. Patrząc jednak na zdjęcie z młodości zmarłego aktora widać, że  tak naprawdę to drugi syn - Jan - jest jego wierną kopią . Spójrzcie jednak na zestawienie powyższego zdjęcia z aktualną fotografią Jana oraz fotografią Antka, kiedy jeszcze nie zapuścił zarostu. Podobieństwo jest wręcz uderzające! Zdjęcie: Instagram.com/antek.krolikowski ; Instagram.com/jan_ignacy ;  Instagram.com/jan_ignacy Możemy się tylko domyślać, że w nosidełku znajduje się właśnie Jan Królikowski, ale mimo wszystko to...

Nasze akcje
odchudzanie
Styl życia
Chcesz być „xtraslim”? Odchudzanie wcale nie musi być udręką!
Partner
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost