
Antek Królikowski po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Czy teraz postanowił pójść o krok dalej i para powiedziała sobie sakramentalne „tak”?
Związek Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej
Na początku związku z tajemniczą Kasią, Królikowski był bardzo powściągliwy i starał się nie komentować zażyłości z dziewczyną, która w przeciwieństwie do jego poprzednich partnerek (jak Laura Breszka, Kasia Sawczuk, Joanna Jarmołowicz czy Julia Wieniawa) nie ma nic wspólnego z show biznesem.
Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni – mówił z rozmowie z „Faktem” na początku kwietnia Antek Królikowski. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek – dodał.
Nie trzeba było jednak długo czekać na to, by na instagramowym profilu Królikowskiego sukcesywnie pojawiały się kolejne zdjęcia z uroczą blondynką, która skradła jego serce. A para zaczęła wspólnie pojawiać się na salonach. Jak się jednak okazuje, Kasia Dąbrowska, z którą od dłuższego czasu spotyka się Antek, nie należy do dziewczyn, które uwielbiają epatować w mediach społecznościowych swoją zażyłością z celebrytą. Wręcz przeciwnie! W mediach społecznościowych próżno szukać jakichkolwiek informacji publikowanych przez ceniącą sobie prywatność ukochaną Królikowskiego. Skąd więc doniesienia o domniemanym ślubie Królikowskiego i Dąbrowskiej? Zdradził ich jeden szczegół!
Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub?
Czyżby po licznych nieudanych związkach Antek Królikowski wreszcie postanowił się ustatkować? Choć aktor niczego oficjalnie nie ogłosił, jego najnowsze zdjęcie na instagramowym koncie, na którym wyraźnie widać… ślubną obrączkę wzbudziło pewne podejrzenia.
Obrączka na palcu? Pasuje bardzo – pisze jeden z fanów.
To jakaś prowokacja Antek z tym ringiem – dodaje rozbawiona fanka.
Czy Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska naprawdę wzięli ślub? Takie pytania od niespełna czterech miesięcy zadają sobie fani aktora, a wszystko przez wymowne zdjęcie, które w sierpniu pojawiło się na jego instagramowym koncie. Widzimy na nim Kasię w pięknej białej sukni z welonem oraz Antka w casualowej stylizacji wychodzących z kaplicy w Las Vegas – miasta nie tylko hazardu… ale też ekspresowych ślubów.
Jeśli wasze serca właśnie mocniej zabiły, mamy dla was dobrą wiadomość. Antek wcale nie wziął ślubu z Kasią. Zdjęcie stylizowane na ślubne pochodzi z imprezy zorganizowanej z okazji 25-lecia serialu „Przyjaciele” (w takiej kaplicy pobrali się serialowa Rachel i Ross), a obrączka na najnowszym instagramowym zdjęciu aktora to jedynie charakteryzacja do nowego filmowego projektu.
Zdjęcie: Instagram