klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Batony Anny Lewandowskiej w Lidlu! Zapłacicie tyle za przekąskę?

Dzięki tej akcji przekąski Foods by Ann wyprzedają się w ekspresowym tempie! Są tańsze, ale nadal tak samo zdrowe :).
Milena Majak
styczeń 03, 2018

Anna Lewandowska ponownie zaskoczyła fanów. Jej produkty Foods by Ann można teraz kupić w popularnym dyskoncie. Radzimy jednak spieszyć się z zakupami, bo zdrowe smakołyki żony Roberta Lewandowskiego bardzo szybko znikają z półek.

Anna Lewandowska o własnej linii kosmetyków: "Albo coś jest dobre, albo tego po prostu nie ma"

Foods by Ann w Lidlu

Linia przekąsek Foods by Ann dostępna jest w Polsce już od dłuższego czasu. Co więcej, Anna Lewandowska stale poszerza ofertę ekologicznych produktów. Niedawno uzupełniła ją o nowe smaki batonów proteinowych, chipsy, a także musli i koktajle w proszku. A to wszystko jest oczywiście ekologiczne - produkowane ze 100-procentowo naturalnych składników. Foods by Ann nie zawierają GMO, konserwantów, laktozy oraz tłuszczów trans

Zobacz także: Razem schudli... 180 kg! Te zdjęcia robią ogromne wrażenie

A teraz wybrane produkty z oferty Foods by Ann są dostępne w... Lidlu! Dla fanów Anny Lewandowskiej, to z pewnością niemałe zaskoczenie. Po raz pierwszy w tym dyskoncie pojawiają się jej przekąski. Cena pozytywnie zaskakuje, bo jedne z najbardziej popularnych smakołyków kosztują mniej niż w sklepie internetowym marki

W aktualnej gazetce promocyjnej możemy zobaczyć, że do kupienia są:

  • batony proteinowe - cena regularna to 3,89 zł,
  • musli w saszetkach - cena regularna to 4,29 zł,
  • chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi - cena regularna to 4,99 zł
  • chipsy z ziemniaków - cena regularna to 4,29 zł
  • smoothie - cena regularna to 4,49 zł
  • shake - cena regularna to 4,49 zł

A poniżej na zdjęciu aktualnej gazetki możecie zobaczyć, ile te same produkty kosztują w Lidlu:

Zdjęcie: Materiały promocyjne

Promocja może i nie jest ogromna, ale biorąc pod uwagę fakt, że do zamówienia internetowego musimy doliczyć jeszcze koszty wysyłki, warto wybrać się na zdrowe zakupy do Lidla. Nie wiadomo czy produkty zagoszczą w dyskoncie na dłużej, czy jest to tylko chwilowa oferta w ramach trwającego Tygodnia Zdrowia.

Zobacz także: Ewa Chodakowska wypuszcza własne dietetyczne batony!

Aby zrobić zakupy, trzeba się jednak spieszyć. Oferta na przekąski Foods by Ann jest dostępna tylko w dniach 2-3 stycznia. To oznacza, że dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy można się zaopatrzyć w ulubiony smak batonów, koktajli czy musli. A może macie już doświadczenia z przekąskami od Ani?

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze
Styl życia Wojna o śniadanie na Instagramie Lewandowskiej. Fani: 'Chyba Pani sufit spadł na łeb'
Anna Lewandowska znowu naraziła się fanom. Burzę na jej Instagramie wywołał przepis na zdrową jaglankę. Jeden składnik kosztuje aż kilkadziesiąt złotych!
Milena Majak
maj 09, 2018

Anna Lewandowska bardzo często publikuje przepisy na zdrowe dania oraz desery . Jej blog pęka od nich w szwach. I jak nietrudno się domyślić, oczywiście nie wszystkim odpowiadają składniki, z których trenerka przyrządza potrawy. Ich cena niejednokrotnie przewyższa możliwości przeciętnie zarabiającej osoby. Zobacz także:   Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Zupełnie jak z lat 90. Niedawno dodany przepis na zdrową jaglankę o poranku przelał jednak czarę goryczy. Tym razem fanki nie zostawiły na Lewandowskiej suchej nitki. Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Maj 6, 2018 o 12:46 PDT Przepis Lewandowskiej na jaglankę Śniadanie, które zaproponowała Lewandowska, jest proste, smaczne, pożywne i zapewnia sporo energii na bardzo długo . Gwarantujemy, że nie poczujecie się po nim głodne. Ale nie to było przedmiotem rozmowy sfrustrowanych internautek . W komentarzach pod zdjęciem jaglanki z jagodami goji pojawiło się wiele krytycznych wpisów. - Niestety, chciałabym jeść te wszystkie potrawy, o których mówi Ania, ale nie stać mnie na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście, a z przesyłką wychodzi jeszcze drożej. Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu, bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie. - Chyba pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania? Chyba nie dla przeciętnego Polaka… - Pewnie śledzą panią same celebrytki, które stać na takie coś. Czy rzeczywiście jest o co się kłócić? Słoiczek masła ghee o pojemności  500 g kosztuje w sklepie Foods by Ann 49,99 zł . Ten o pojemności 300 g już 34,99 zł . Wydanie jednorazowo takich pieniędzy rzeczywiście może troszeczkę nadszarpnąć nasz miesięczny budżet. Ale masła ghee używa się podczas gotowania bardzo oszczędnie , więc jest bardziej wydajne niż to zwykłe....

Przeczytaj
Co je Klara Lewandowska? Dwulatka  ma specjalną dietę
Styl życia Klara Lewandowska ma tylko 2 lata, a już jest na diecie. Co je?
Zwyczaje żywieniowe Klary Lewandowskiej mogą niektórych zaskoczyć. Są zdrowe, ale mogą niektórych zaskoczyć. Chodzi o pizzę i lody.
Milena Majak
maj 24, 2019

Anna Lewandowska wielokrotnie chwaliła się na swoim Instagramie, że jej dwuletnia córeczka uwielbia zdrowe przekąski Healthy Plan by Ann . Pokazywała również, o jakie produkty stopniowo rozszerza dietę Klary. W najnowszym wywiadzie dla niemieckiej edycji magazynu "Gala" zdradziła szczegóły aktualnej diety jej dziecka. Jadłospis wydaje się dość restrykcyjny . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Maj 18, 2019 o 11:08 PDT Co je Klara Lewandowska? Jadłospis Klary Lewandowskiej to z pewnością same zdrowe przekąski . Ma już dwa lata, więc jej dieta jest zdecydowanie bardziej urozmaicona. Zresztą dzieci w tym wieku uwielbiają poznawać nowe smaki. Zawsze jednak zastanawiałyśmy się czy Anna Lewandowska pozwala jej na wszystko , na co ma ochotę. Okazuje się, że obowiązują restrykcyjne zasady , których cała rodzina stara się przestrzegać. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego - mówi Anna Lewandowska w niemieckim wydaniu "Gali". Zastanawiamy się jednak, czy eliminacja glutenu z jadłospisu tak małego dziecka, to dobry pomysł. Jeśli u Klary nie stwierdzono celiakii albo  nieceliakalnej nadwrażliwości na gluten , eliminowanie produktów zbożowych z jej diety, może automatycznie prowadzić do uczulenia na nie . Nie ulega wątpliwości, że dieta bezglutenowa to dieta lecznicza i jedyny lek na celiakię. Jednak szybkie efekty, które można dzięki niej osiągnąć sprawiły, że stała się bardzo modna - tak, modna to właściwe słowo. Zaczęły ją stosować osoby, u których żaden lekarz ani badania nie stwierdziły nietolerancji na produkty zbożowe. I...

Przeczytaj
Fryzury Tak Anna Lewandowska dba o włosy. Drogie kosmetyki to nie jej bajka
Chcecie mieć takie włosy, jak Anna Lewandowska? W takim razie potrzebujecie dwóch składników, aby wygładzić, nabłyszczyć i wypielęgnować pasma. Naprawdę warto to zrobić!
Milena Majak
wrzesień 13, 2019

Fanki nieustannie dopytują Annę Lewandowską, co robi, że jej włosy są idealnie gładkie, zdrowe i błyszczące . Okazuje się, że ich wygląd to wcale nie zasługa drogich zabiegów fryzjerskich czy kosmetyków z przełomowym składem. Sekret tkwi w produktach DIY , które trenerka sama przyrządza.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Wrz 12, 2019 o 12:14 PDT Jak Anna Lewandowska dba o włosy? Anna Lewandowska nie zawsze miała takie piękne włosy. Kiedyś farbowała je na platynowy blond , co zdecydowanie pogorszyło ich stan. Wyglądały na bardzo zniszczone i źle wypielęgnowane . Nie wspominając już o tym, że zdecydowanie nie jest jej do twarzy w takim kolorze... Aktualnie włosy trenerki są w dużo lepszej kondycji. Zmiana diety oraz sposobu dbania o nie sprawiły, że wyglądają na zdrowe. Jeśli jednak myślicie, że Anna Lewandowska używa wyłącznie drogich kosmetyków, jesteście w błędzie. Ania ma własną markę spożywczą (Healthy Foods by Ann) i obecnie pracuje nad linią kosmetyków sygnowanych jej imieniem i nazwiskiem. Doskonale zatem wie, jakich składników powinna użyć, aby osiągnąć zamierzony efekt. Kiedyś już polecała maskę na włosy z siemienia lnianego . Tym razem podała przepis na kosmetyk DIY, który można używać nie tylko do pielęgnacji włosów, ale również twarzy. Jego głównym składnikiem jest awokado. Składniki: 1/2 szklanki siemienia lnianego 1/2 awokado 2 szklanki wody 2 łyżki oleju z awokado kilka kropel soku z cytryny Nie lubię tracić czasu, więc zrobiłam taką maseczkę, która mogę nałożyć na włosy i twarz jednocześnie. I tak powstaje domowe SPA!  Sposób przygotowania: wsyp siemię lniane do garnka, zalej dwiema szklankami wody i gotuj około 15 minut. Odcedź. Dodaj resztę...

Przeczytaj
Anna Lewandowska i Foods by Ann
Styl życia Produkty Foods by Ann w Lidlu. Do kupienia aż 7 rodzajów przekąsek
Zdrowe przekąski Anny Lewandowskiej ponownie pojawiły się w Lidlu. Tym razem wybór produktów, jak i wersji smakowych jest większy niż kiedykolwiek wcześniej.
Milena Majak
maj 04, 2020

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska ma nosa do biznesu i wie, jak spełnić wymagania klientów, a jednocześnie ich zaskoczyć. Dlatego w Lidlu co jakiś czas pojawiają się produkty spożywcze sygnowane nazwiskiem trenerki . Tym razem będą dostępne w dyskoncie od 4 maja aż do wyczerpania zapasów.  Zdjęcie: Materiały prasowe Przekąski Anny Lewandowskiej w Lidlu Oferta produktów Anny Lewandowskiej , które trafiły do tymczasowej sprzedaży w Lidlu , jeszcze chyba nigdy nie była tak bogata. Tym razem do kupienia jest aż siedem rodzajów przekąsek: Smoothie Bowl - 4,59 zł Pudding - 4,59 zł Zupa - 4,59 zł  Owsiane ciasteczka - 6,29 zł zamiast 6,99 zł Orzechy w czekoladzie - 7,99 zł Choco Bite - w sklepie Anny Lewandowskiej dostępne są tylko w paczkach, a w Lidlu można kupić je na sztuki za 2,49 zł. Baton w czekoladzie - ten rodzaj zdrowej przekąski również dostępny jest normalnie tylko w paczkach, a w Lidlu jedna sztuka kosztuje 4,49 zł. Zdjęcie: Materiały prasowe Do tej pory ceny były nieznacznie obniżane, a tym razem zrobiono wyjątek . Cena trzech pierwszych produktów jest wyższa o kilka groszy, a cena orzechów w czekoladzie jest taka sama, jak w sklepie internetowym Foods by Ann. Prawdopodobnie wynika to z tego, że podczas robienia zakupów online konieczne jest dopłacenie za wysyłkę, a tutaj dostajemy produkty od ręki, więc zdecydowano o pozostawieniu kwoty wyjściowej. Jak widać, pojawiły się jednak małe odstępstwa, które z pewnością ucieszą wszystkich, którzy szukają drobnej przekąski po treningu czy między posiłkami . Chodzi o ciasteczka owsiane czy batoniki, które obecnie w sklepie online trenerki nie są na razie sprzedawane na sztuki. W Lidlu można kupić oczywiście różne wersje smakowe wyszczególnionych produktów. Ich skład jest dopracowany przez Annę Lewandowską, która czuwa nad całym procesem produkcji oraz połączeń smakowych. Nie...

Przeczytaj