klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Biedronka - zakupy online w Glovo
Styl życia

Biedronka wprowadza zakupy online przez aplikację - są jednak ograniczenia

Zakupy online w Biedronce w końcu stały się możliwe. Dyskont rozpoczął współpracę z aplikacją Glovo. Obecnie dotyczy to jednak wyłącznie 10 miast w Polsce.
Marta Średnicka
kwiecień 09, 2020

W okresie ograniczonego dostępu do sklepów spożywczych, zakupy online są niezwykle popularne. Dotychczasowo funkcjonujące platformy zakupowe, nawet te należące do największych marketów w Polsce są oblegane i trudno o złożenie zamówienia z terminem dostawy krótszym niż miesiąc oczekiwania. Sklepy robią co mogą, by zapewnić obsługę wszystkim chętnym klientom, nie jest to jednak łatwe. Do zakupów online dołączy teraz jedna z najbardziej popularnych sieci. Do aplikacji Glovo dołączy dyskont Biedronka. Zakupy będą dostępne jednak wyłącznie w wybranych miastach. 

Zobacz także: Biedronka sprzedaje maski ochronne - po trzy sztuki w zestawie

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Jakie miasta przez aplikację Glovo obsłuży Biedronka?

Biedronka dołączy do aplikacji Glovo w 10 dużych miastach w Polsce:

  • Warszawie,
  • Krakowie,
  • Poznaniu,
  • Wrocławiu,
  • Łodzi,
  • Katowicach,
  • Szczecinie,
  • Gdańsku,
  • Gdyni,
  • Sopocie.

Będzie oferowała dostawy w godzinach od 10 do 22:30 w dni, kiedy otwarte są sklepy. Do dyspozycji klientów będzie ok. tysiąca produktów z asortymentu spożywczego, kosmetycznego, ale również inne, często kupowane przedmioty. Cena za dostawę będzie wynosiła 9,99 zł, bez określonych limitów odnośnie ilości zamawianych produktów.

Zobacz także: 14 zasad robienia zakupów podczas pandemii koronawirusa wg Ministerstwa Zdrowia

Źródło: mat. prasowe 

Jak działa aplikacja Glovo?

Zamawiając produkty przez aplikację Glovo klient musi być zarejestrowanym użytkownikiem i podać adres dostawy a także telefon telefon kontaktowy. Konieczne jest również podanie numeru karty kredytowej lub debetowej. Przechodząc do wybranej przez siebie usługi - w tym wypadku zakupów spożywczych w Biedronce, możesz wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych produktów. Są one podzielone na kategorie. Ich ceny są równe, niezależnie od miasta, w którym dokonuje się zakupu poprzez aplikację.

Po złożeniu zamówienia, dostawca dostarczy produkty z dyskontu w ciągu godziny od potwierdzenia usługi. W wybranych przypadkach i dużym obciążeniu, czas ten może się wydłużyć. Dostępność usługi w poszczególnych dzielnicach miast może być uzależniona od ilości dostawców, a także zainteresowania aplikacją.

Zobacz także: Bezpieczne zakupy na Wielkanoc w Biedronce - na czym polegają

Źródło zdjęcia głównego: East News - Stanislaw Bielski/REPORTER

Komentarze
Zakupy z dowozem z Biedronki: sieć rozszerza ofertę o kolejne miasta
Styl życia Zakupy z dowozem z Biedronki: sieć rozszerza ofertę o kolejne miasta
Biedronka rozszerza listę miast, w których można skorzystać z oferty sklepu online. Gdzie teraz możemy zamówić zakupy z dowozem?
Urszula Jagłowska
kwiecień 23, 2020

W okresie ograniczonego dostępu do sklepów oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, Biedronka postanowiła pójść w ślady  Lidla i wdrożyła w życie funkcjonowanie platformy zakupowej umożliwiającej dowóz towarów do naszych domów i mieszkań. Jak już wcześniej pisałyśmy portugalski gigant dołączył do aplikacji Glovo , dając konsumentom dostęp do szerokiej oferty spożywczej i kosmetycznej z poziomu smartfona. Zakupy w Biedronce online Na początku kwietnia Biedronka umożliwiła mieszkańcom 10 największych miast możliwość zamawiania asortymentu online. Do Glovo dołączyły wtedy dyskonty z: Warszawy Krakowa Poznania Wrocławia Łodzi Katowic Szczecina Gdańska Gdyni Sopotu. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie ok. 1500 najczęściej kupowanych produktów przez klientów Biedronki. Co ciekawe ceny w sklepie online, są takie same, jak w sklepach stacjonarnych oraz uwzględniają wszelkie promocje, jakie znajdziemy w tym samym czasie w stacjonarnych  punktach dyskontu. Dostawy są oferowane w godzinach od 10 do 22:30 w dni, kiedy są otwarte sklepy, zaś cena dostawy wynosi 9,99 zł bez określonych limitów ilości zamawianych artykułów. Teraz sieć podjęła decyzję o rozszerzeniu oferty online na kolejne miasta. Gdzie zrobimy zakupy w Biedronce przez Internet? Zdjęcie: materiały prasowe Zobacz także:  Lidl sprzedaje maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Ile kosztują? Biedronka rozszerza ofertę zakupów online o kolejne miasta Należąca do Jeronimo Martins Polska sieć dyskontów podkreśla, że rozszerzenie oferty online na kolejne miasta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy coraz chętniej korzystają z pilotażowego programu Biedronki, jaki ruszył zaledwie dwa tygodnie temu. Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz...

Przeczytaj
Nowe zasady w Rossmannie. Drogeria skraca czas odbioru zamówień
Styl życia Nowe zasady w Rossmannie. Drogeria skraca czas odbioru zamówień
Rossmann zmienił regulamin zakupów online. Zmianie uległa zasada odbierania zamówienia. Mamy na to mniej czasu...
Milena Majak
kwiecień 10, 2020

W regulaminie drogerii Rossmann wprowadzono kolejne zmiany. Poprawki dotyczą odbierania zamówień złożonych za pośrednictwem aplikacji oraz sklepu online. Czas na ich odbiór został skrócony. Nowe zasady mają wejść w życie 14 kwietnia. Rossmann skraca czas odbioru zamówień   Wszyscy, którzy są zapisani do Klubu Rossmann otrzymali na maila informację o tym, że już za kilka dni zmienią się zasady odbioru zamówień złożonych online. Z treści wiadomości wynika, że od 14 kwietnia będziemy mieć na to nie 72 godziny, ale 48 godzin .  Drogi Kliencie, na portalu rossmann.pl opublikowaliśmy nowy regulamin drogerii internetowej Rossmann. Nowy Regulamin wejdzie w życie 14.04.2020 roku. Zmiana dotyczy maksymalnego czasu, w którym Klient jest zobowiązany do odebrania zamówienia internetowego w przypadku wyboru opcji odbioru w sklepie Sprzedawcy z 72h na 48h. W wiadomości znajduje się także odnośnik do regulaminu, w którym informację o warunkach dostawy i czasie jej realizacji można znaleźć w §5, w punkcie 5. Mówi on o tym, ile czasu ma Rossmann na skompletowanie złożonego zamówienia, ile czasu ma kupujący na odebranie zamówienia oraz co dzieje się z produktami, jeśli nie zostaną odebrane:  Dostawa Produktów do Klienta nastąpi w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia złożenia przez Klienta Zamówienia. W przypadku wyboru przez Klienta opcji odbioru w sklepie Sprzedawcy, oznacza to, że w ww. terminie Produkty zostaną skompletowane i Zamówienie będzie oczekiwać na odbiór. Klient jest zobowiązany odebrać tak przygotowane w sklepie Zamówienie, w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od chwili otrzymania wiadomości e-mail zawierającej informację, że Zamówienie jest gotowe do odbioru. Jeżeli Klient nie odbierze zamówienia w terminie wskazanym w zdaniu poprzednim, zamówienie zostanie anulowane. W przypadku wyboru, jako sposobu dostawy przesyłki kurierskiej, kurier podejmie...

Przeczytaj
Styl życia Bezpieczne zakupy na Wielkanoc - Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Żabka
Gdzie i o której najlepiej wybrać się na świąteczne zakupu? Podpowiadamy, jakich zasad należy przestrzegać i kiedy je zrobić, aby czuć się bezpiecznie.
Laura Osakowicz
kwiecień 07, 2020

Do Wielkanocy zostało zaledwie kilka dni. Mimo że wielu z nas nie spędzi ich z całą rodziną, planujemy świąteczne potrawy, aby choć trochę oddać ducha Świąt Wielkanocnych. Wiąże się to jednak z koniecznością zrobienia zakupów spożywczych. Ponieważ dostawy w sklepach typu Frisco i Szopi.pl, a także Tesco.pl wydłużają się do dwóch tygodni, a nawet miesiąca oczekiwania, nie pozostaje nam nic innego, jak udać się osobiście do marketu. Źródło: Istock Zobacz także:  14 zasad robienia zakupów podczas pandemii  Koronawirus w Polsce: Jak zrobić zakupy na Wielkanoc? Niezależnie od tego gdzie i o której będziemy robić nasze świąteczne zakupy, musimy ubezpieczyć się w środki ochrony osobistej oraz przypomnieć sobie wszelkie zasady, które obecnie obowiązują. Po pierwsze,  jeśli nie mamy więcej niż 65 lat, nie możemy wejść do sklepów w godzinach 10-12 . Po drugie, obowiązuje nakaz noszenia jednorazowych rękawiczek. Warto założyć je tuż przed wyjściem z domu i nie zdejmować ich do momentu, kiedy nie przekroczymy z powrotem swojego domu. Poradnik jak zakładać i zdejmować rękawiczki znajdziemy tutaj . Przez cały czas przebywania na zewnątrz pod żadnym pozorem nie należy dotykać ust, nosa i twarzy. To bardzo trudne, ale obecność rękawiczek sprawi, że będziemy nieco bardziej czujni i dwa razy pomyślimy, zanim podrapiemy się po brodzie. Ponad to, zakupy powinniśmy robić pojedynczo, a wychodząc na ulice i przebywając w zamkniętym pomieszczeniu - przestrzegać przynajmniej 1,5 metra odstępu od innych osób .  Koronawirus w Polsce: Wielkanocne zakupy spożywcze - godziny otwarcia sklepów Wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, popularne sieci sklepów rozszerzyły swoje godziny otwarcia. Część z nich otwarta jest już całą dobę i będzie tak aż do 11 kwietnia.  We wszystkich sklepach w Wielką Sobotę zakupy zrobimy najpóźniej do godziny 14.   Biedronka...

Przeczytaj
Biedronka rozdaje produkty za darmo
Styl życia Biedronka rozdaje produkty za darmo! Jest jednak pewien haczyk...
To prawdziwy przełom w robieniu zakupów w Biedronce. Dyskont będzie za darmo rozdawał kultowe artykuły. Co zrobić, by skorzystać z tej okazji?
Urszula Jagłowska
kwiecień 27, 2020

W Biedronce regularnie pojawiają się niezwykle atrakcyjne akcje promocyjne. Niedawno dyskont przecenił kultowy krem BB , wprowadził do oferty magiczne mydło na trądzik za zaledwie 5 zł , czy wprowadził nowe środki antybakteryjne w dużych pojemnościach. To jednak nie wszystko! Biedronka dołączyła do platformy zakupowej Glovo , dzięki której możemy robić w niej zakupy online w 16 wybranych miastach Polski. Teraz portugalski gigant po raz kolejny zaskoczył swoich konsumentów. Biedronka będzie rozdawać produkty za darmo! Jak skorzystać z tej akcji, żeby nie naciąć się przy kasie? Zdjęcie: iStock Biedronka rozdaje produkty za darmo Biedronka najwidoczniej jest zachwycona swoją ostatnią akcją „biała noc” , dzięki której klienci robiący zakupy w weekend 24-26 kwietnia otrzymywali zwrot wartości wybranych zakupionych produktów na specjalny voucher, mogli skorzystać z promocji 2+2 za darmo, lub kupując 20 różnych produktów za 3 z nich nie płacili. Idąc za ciosem,  Biedronka znowu postanowiła obdarować swoich klientów darmowymi artykułami. Czy klienci oszaleją na punkcie nowej promocji i szturmem ruszą do sklepów portugalskiego giganta? Już w dniach 27-30. kwietnia Biedronka wprowadza promocję 3+2 . Co to oznacza w praktyce? Płacimy za trzy produkty, a dwa otrzymujemy za darmo. Jest jednak pewien haczyk. Promocja obejmuje jedynie wybrane produkty i dotyczy książek, płyt CD, płyt winylowych, płyt DVD, a także gier na PC i konsole. Oznacza to, że kupując 3 wybrane produkty z tego działu, najtańszy z nich otrzymujemy za darmo. Maksymalny rabat na jednym paragonie nie może wynieść 100 złotych. Zdjęcie: materiały prasowe To świetna propozycja dla wszystkich, którzy z powodu panującej pandemii COVID-19 wywołanej koronawirusem zaniechali swoje plany na majówkę. Nowa książka, gra, czy film świetnie sprawdzi się dla zabicia czasu. Zobacz także: ...

Przeczytaj