klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kto zagra główną kobiecą rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
Styl życia

Blanka Lipińska długo nie zdradzała, kto zagra Laurę w jej filmie! Znamy nazwisko aktorki

To będzie naprawdę gorący film! W roli Laury w „365 dniach” Blanki Lipińskiej wystąpi gwiazda Polsatu. Zobaczcie zdjęcia tej piękności.
Urszula Jagłowska
wrzesień 03, 2019

Blanka Lipińska idzie jak burza! Po sukcesach wszystkich trzech książek, które niemal od razu stały się bestsellerami, autorka „365 dni” postanowiła stworzyć ekranizację pierwszej części swojej kipiącej erotyzmem sagi, nazywanej przez wszystkich „polskim Grey’em”. Już w przyszłe Walentynki, 14. lutego 2020 roku, do kin trafi film „365 dni”, a fani pisarki wciąż zadają sobie pytanie – kto zagra w nim główną rolę?

Choć na początku Blanka Lipińska szybko ucinała temat, z czasem zaczęła serwować fanom strzępy informacji dotyczących produkcji. Już teraz wiadomo, że główną rolę męską w „365 dniach” zagra Michele Morrone, 29-letni aktor włoskiego pochodzenia. Kto będzie mu partnerować i wcieli się w eteryczną Laurę?

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Ekranizacja „365 dni” Blanki Lipińskiej

„365 dni” to pełna niespodziewanych zwrotów akcji opowieść łącząca w sobie erotyzm rodem z kulowej sagi o nieprzyzwoicie przystojnym panu Grey’u  autorstwa E. L. James oraz niebezpieczny świat sycylijskiej mafii znany z „Ojca Chrzestnego”.

Śliczna Laura wraz ukochanym i paczką przyjaciół opuszcza rodzimą Polskę, by spędzić niezapomniane wakacje w słonecznej Italii. Niestety jej urlop w mgnieniu oka zamienia się w koszmar, a dziewczyna zostaje uprowadzona przez zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii Massimo. Mężczyzna daje dziewczynie tytułowe 365 dni, by ta się w nim zakochała.

Jeśli nie jeszcze nie czytaliście książek Blanki Lipińskiej, możecie się z nimi zapoznać, zanim film trafi do kin:

Kto zagra główną kobiecą rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?

Kto wcieli się w rolę uprowadzonej przez niebezpiecznego mafioza Laury? Kilka miesięcy temu w rozmowie z Faktem, Blanka Lipińska przyznała, że w roli damy w opałach widzi energiczną i wysportowaną Edytę Herbuś, lub kojarzoną z wielu komedii romantycznych Agnieszkę Więdłochę. Teraz na światło dzienne wyszły nowe fakty i okazuje się, że żadna ze wskazanych wcześniej aktorek, nie zagra głównej roli w „365 dniach”.

Okazuje się, że prawdopodobnie główną rolę kobiecą w ekranizacji pierwszej powieści Blanki Lipińskiej zagra gwiazda Polsatu, Joanna Opozda, znana głównie z roli Jowity w „Pierwszej Miłości”.

Fanki Lipińskiej są pewni, że to właśnie ta aktorka wcieli się w rolę uprowadzonej przez mafijnego bossa Laury, ponieważ niejednokrotnie była widziana na InstaStories pisarki. Niestety ani Lipińska, ani Opozda nie potwierdziły jednoznacznie tej wiadomości, a menadżerka pisarki również odpowiada na to pytanie bardzo wymijająco.

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam – powiedziała w rozmowie z Plotkiem menadżerka pisarki.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie plotek, jednak brak jednoznacznego zaprzeczenia ze strony menadżerki Lipińskiej może wskazywać na to, że to właśnie Joanna Opozda wcieli się w główną kobiecą rolę w „365 dniach”.

Myślicie, że Joanna Opozda pasowałaby do roli Laury? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć aktorki.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Joanna Opozda

Joanna Opozda
Instagram https://www.instagram.com/p/Btvzd8ABkND/
2 z 5

Joanna Opozda

Joanna Opozda
Instagram https://www.instagram.com/p/B08RwUihWGx/
3 z 5

Joanna Opozda

Joanna Opozda
Instagram https://www.instagram.com/p/Bpy7Ba2BWCP/
4 z 5

Joanna Opozda

Joanna Opozda
Instagram https://www.instagram.com/p/BmlihbCARRX/
5 z 5

Joanna Opozda

Joanna Opozda
Instagram https://www.instagram.com/p/BoM_RhmgWO8/
Komentarze