klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kto zagra główną męską rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
Styl życia

Blanka Lipińska długo ukrywała, kto zagra Massimo w jej filmie! W końcu poznaliśmy jego nazwisko!

Autorka „polskiego Greya” wreszcie zdradziła, kto zagra główną rolę w ekranizacji jej bestsellerowej książki! Mamy zdjęcia tego przystojniaka!
Urszula Jagłowska
sierpień 29, 2019

Po sukcesach wszystkich trzech książek Blanki Lipińskiej, które niemal od razu stały się bestsellerami, przyszedł czas na kolejny krok i ekranizację pierwszej części kipiącej erotyzmem sagi, nazywanej „polskim Greyem”. Jednym z pierwszych pytań, jakie zaczęli zadawać sobie fani było to, kto wcieli się w główne role. Choć na początku pisarka szybko ucinała ten temat, z czasem zaczęła podsycać atmosferę wokół swojej najnowszej produkcji i serwować fanom skrawki informacji dotyczących obsady „365 dni”.

Najpierw Lipińska podkreślała, że bardzo zależałoby jej na tym, by w filmie pojawiła się jej przyjaciółka Doda, później jednak przyznała, że pomimo aprobaty fanów, piosenkarka nie wcieli się w eteryczną główną bohaterkę Laurę. Do tej roli Lipińska ma dwie faworytki: dziewczęcą, znaną z wielu komedii romantycznych Agnieszkę Więdłochę oraz wysportowaną i energiczną Edytę Herbuś. Jednak pomimo tego, że autorka „365 dni” jeszcze oficjalnie nie potwierdziła, jaka aktorka zagra główną rolę w jej filmie, to jedno jest pewne – wiemy kto wcieli się w zabójczo przystojnego bosa sycylijskiej mafii Massimo.

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Ekranizacja „365 dni” Blanki Lipińskiej

„365 dni” Blanki Lipińskiej to przeładowana erotyzmem opowieść łącząca w sobie pożądany przez fanów „Greya”  opis relacji eterycznej kobiety i pewnego siebie przystojniaka z niebezpieczny świat sycylijskiej mafii rodem z „Ojca Chrzestnego”.

Zjawiskowa  Laura opuszcza rodzimą Polskę w towarzystwie paczki przyjaciół oraz swojego ukochanego, by przeżyć przygodę życia w słonecznej Italii. Niestety jej urlop z dnia na dzień zmienia się w koszmar, a dziewczyna zostaje uprowadzona przez nieprzyzwoicie przystojnego mafioza Massimo. Z czasem mężczyzna daje Polce tytułowe 365 dni, by uwięziona kobieta się w nim zakochała.

Jeśli nie jeszcze nie czytaliście książek Blanki Lipińskiej, możecie się z nimi zapoznać, zanim film trafi do kin:

Kto zagra główną męską rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?

Kto wcieli się w nieprzyzwoicie przystojnego i wpływowego mafioza Mssimo? Wcześniej spekulowano, że tę rolę otrzyma Mikołaj Roznerski, lecz pisarka szybko rozwiała te plotki i przyznała, że zależy jej na autentyczności, dlatego też niebezpiecznego Sycylijczyka zagra rodowity Włoch. Na początku sierpnia na instagramowym stories Blanki Lipińskiej pojawił się filmik, na którym pisarka pokazała jedną trzecią twarzy oraz odkryty tors przystojniaka, którego już niedługo zobaczymy w roli Massimo.

Postanowiliśmy razem z ekipą uchylić wam rąbka tajemnicy. Ten rąbek siedzi koło mnie – mówiła wtedy na swoim InstaStories Blanka Lipińska. Muszę przejść na angielski, bo mój przyjaciel nie rozumie polskiego. Ale Massimo - jak się czujesz w Polsce? – pytała zachwycona siedzącego obok siebie przystojniaka.

Zdjęcie: InstaStories @blanka_lipinska

Kim jest tajemniczy Włoch o śnieżnobiałym uśmiechu? Jak udało się ustalić dziennikarzom "Super Expressu", w rolę Massimo wcielił się Michele Morrone, 29-letni aktor, który w 2016 roku podbił serca widzów zajmując drugie miejsce we włoskim odpowiedniku naszego "Tańca z gwiazdami".

Doniesienia na temat wyboru Michele Morrone’a do roli Massimo skomentowała już sama Blanka Lipińska.

Człowiek budzi się po 4 godzinach snu i nagle jest atakowany przez wieści ze świata, który znalazł Massimo. Trzeba przyznać, że gość z tych wszystkich mediów to naprawdę dobre ciacho! – powiedziała Lipińska naswoim InstaStories.

Myślicie, że plotki się potwierdzą i to właśnie Michele Morrone zagra główną męską rolę w „365 dniach” Blanki Lipińskiej? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć tego przystojniaka.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Michele Morrone

Michele Morrone
Instagram https://www.instagram.com/p/B0DQSULCzS7/
2 z 5

Michele Morrone

Michele Morrone
Instagram https://www.instagram.com/p/BxmE1dFi6rS/
3 z 5

Michele Morrone

Michele Morrone
Instagram https://www.instagram.com/p/Bt5Sl0cBHAm/
4 z 5

Michele Morrone

Michele Morrone
Instagram https://www.instagram.com/p/Bb2gsizlo99/
5 z 5

Michele Morrone

Michele Morrone
Instagram https://www.instagram.com/p/BiXfai0lv9-/
Komentarze