Wejdź
BLANKA LIPIŃSKA DOSTAŁA OD BARONA OBRĄCZKĘ
Styl życia

Blanka Lipińska dostała od Barona... obrączkę! Będzie ślub?

Blanka Lipińska pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Barona. To... obrączka.
Ewelina Błeszyńska
czerwiec 21, 2020

Związek Blanki Lipińskiej i Barona od początku jest głośny. Para lubi opowiadać o swojej relacji w mediach oraz dzielić się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Blanka na swoim InstaStories często organizuje Q&A i z chęcią odpowiada na pytania fanów odnośnie życia prywatnego. Ostatnio jedna z fanek podpytywała, gdzie kupiła pierścionek, który często widzi na jej dłoni. Celebrytka przyznała, że to obrączka, którą... dostała w prezencie od Barona. 

blanka dostała od barona obrączkę
Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Blanka Lipińska pokazała obrączkę od Barona

Obrączka, którą Blanka dostała od Barona w żadnym wypadku nie jest przeciętna. Nie jest wykonana ze złota, ale... ze struny od gitary. Gitarzysta wykonał ją samodzielnie, a później sprezentował Blance

blanka dostała od barona obrączkę

Aleksander jest niezwykle uzdolniony. Mało tego - zrobił ten pierścionek na oko i okazało się, że jest dobry - opowiadała Blanka na Insta Story. 

Myślicie, że to zwyczajny prezent, a może ma większe przesłanie. Czyżby para... planowała ślub?

Zobacz także: To ulubiony podkład Blanki Lipińskiej. Mowa o kultowym produkcie

Zdjęcie główne: Instagram

Komentarze
Baron pokazał intymne zdjęcie z Blanką Lipińską z okazji jej 35. urodzin
Styl życia Baron pokazał intymne zdjęcie z Blanką Lipińską, ale to słowa artysty wzruszyły internautów
Uczucie pomiędzy Blanką Lipińską, a Baronem kwitnie w najlepsze. Z okazji 35. urodzin pisarki, ukochany złożył jej naprawdę wyjątkowe życzenia. Niejedna kobieta może pozazdrościć autorce „365 dni” takiego romantyka!
Urszula Jagłowska
lipiec 22, 2020

Blanka Lipińska i Baron to bez wątpienia  jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu  i choć na początku skrzętnie ukrywali swój związek, to od czasu   pamiętnego zdjęcia w windzie  na bieżąco jesteśmy światkami ich rosnącego uczucia, a w mediach regularnie pojawiają się kolejne rewelacje na temat relacji zakochanych. Jak się okazuje nowy związek wyzwolił zarówno w autorce kultowej  erotycznej sagi  „365 dni” ,  jak i w muzyku, prawdziwy romantyzm. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) Kwi 27, 2020 o 7:16 PDT Wiemy już,   jak Blanka pieszczotliwie nazywa Barona , poznaliśmy też jej kulinarne umiejętności pisarki oraz to, że  piecze dla chłopaka ciasta w kształcie serca , a nawet, nie rozstaje się z koszulką z podobizną ukochanego . Również  Baron robi „Blani” urocze niespodzianki  w postaci wymyślnych gadżetów,   zawsze wodzi w aucie jej ulubione przekąski , a nawet podarował  partnerce własnoręcznie zrobiony pierścionek . Myślicie, że to szczyt romantyzmu w wydaniu gwiazdora „Afromental”? Nic bardziej mylnego! Wzruszające życzenia Barona z okazji 35. urodzin Blanki Lipińskiej poruszyły fanów. Baron świętuje 35. urodziny Blanki Lipińskiej Blanka Lipińska świętuje właśnie swoje 35. urodziny , z tej okazji robiąca karierę pisarka, która niedawno zyskała międzynarodową sławę za sprawą sukcesu „365 dni” na Netflixie , udała się z ukochanym Baronem i paczką przyjaciół na egzotyczne wakacje. To jednak nie piękne plenery z InstaStories czy idealne, smukłe ciało celebrytki najbardziej poruszyło jej fanów, lecz intymne zdjęcie, jakie opublikował partner pisarki, okraszone wzruszającym komentarzem. Wyświetl ten post na Instagramie....

Przeczytaj

Nasze akcje