Wejdź
Blanka Lipińska rozstępy
Styl życia

Blanka Lipińska pokazała rozstępy i nie tylko!

Żeby dostrzec mankamenty figury pisarki na opublikowanych przez nią zdjęciach trzeba mieć sokoli wzrok, ale doceniamy jej szczerość!
Matylda Nowak
listopad 05, 2019

Lubimy zaglądać na Instagram Blanki Lipińskiej. Kontrowersyjna pisarka chętnie dzieli się na nim zdjęciami swojej ponętnej sylwetki i życiowymi mądrościami. Ostatnio połączyła te dwie tematyki w jednym poście, publikując zdjęcie w bikini opatrzone inspirującym opisem. W tekście zamieszczonym przy fotce Lipińska "pochwaliła" się niedoskonałościami swojego ciała – rozstępami, przerośniętymi mięśniami, zmarszczkami i cellulitem. Tylko, żeby je dostrzec, trzeba się naprawdę postarać...

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Blanka Lipińska pokazała zmarszczki

Do zdjęcia wykonanego podczas niedawnych wakacji w Egipcie znana pisarka zapozowała w niewiele osłaniającym bikini, ale większe wrażenie niż częściowa golizna Lipińskiej, robi na nas zamieszczone przy fotce wyznanie:

Tak, mam potężnego bicka i rozstępy – napisała Blanka Lipińska. – Mam też 35 lat, cellulit i zmarszczki. A jaką Ty masz SuperMoc?

Spędziliśmy sporo czasu studiując każdy centymetr kwadratowy opublikowanej przez pisarkę foty i – nie bez wysiłku – udało nam się dostrzec rozstępy na jej udzie i pośladku. Biceps Blanki trzyma się naszym zdaniem normy, za to w zmarszczki i cellulit musimy jej uwierzyć "na słowo".

Najwyraźniej Lipińska to kolejna celebrytka, która postanowiła udowodnić światu, że jest "normalną" kobietą i ma "normalne" wady. Wcześniej taką samą próbę podjęła Edyta Pazura i Anna Lewandowska. Naszym zdaniem Blanka Lipińska nie musi pokazywać swoich niedoskonałości, żeby zdobyć sympatię fanów, czy ich inspirować. Jej wielbiciele cenią ją za szczerość, otwartość i samozaparcie, które udowodniła pisząc trzy bestsellery, produkując oparty na nich film i wypracowując sobie idealną figurę. 

A wy co myślicie o zdjęciu rozstępów i cellulitu Lipińskiej?

Zdjęcie główne: Instagram

Komentarze
Blanka Lipińska
Styl życia Dieta Blanki Lipińskiej - gwiazda zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki!
Znana pisarka pochwaliła się swoją ekstremalną dietą. Sposób, w jaki odżywia się Lipińska jest naszym zdaniem bardziej kontrowersyjny niż jej książki...
Matylda Nowak
listopad 07, 2019

Blanka Lipińska ma niewątpliwie piękne ciało! I choć niedawno próbowała nas dość nieskutecznie przekonywać, że daleko mu do doskonałości , oglądając jej fotki w bikini zgrzytamy zębami z zazdrości. Dlatego, kiedy pisarka postanowiła zdradzić jaką ma dietę , bardzo się podekscytowałyśmy. Szybko jednak ekscytację zastąpiło rozczarowanie i... niepokój. View this post on Instagram A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on Jan 2, 2019 at 3:30am PST Ekstremalna dieta Blanki Lipińskiej Znane i nieznane kobiety, starając się uzyskać upragniony wygląd, często posuwają się do ekstremów . Jakiś czas temu Beyonce przyznała się, że walcząc z nadwagą po urodzeniu bliźniąt, nie tylko przeszła na bardzo restrykcyjną dietę wegańską, ale wręcz się głodziła . Niedawno opisywaliśmy też coraz popularniejszą dietę OMG , której jedną z zasad jest trening na czczo, po wypiciu filiżanki czarnej kawy. Chyba nikt nie ma watpliwości, że głodzenie się czy zastępowanie śniadania kawą nie służy naszemu zdrowiu . A jednak mnóstwo kobiet próbuje w taki drastyczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów czy utrzymać idealną sylwetkę... Jedną z nich jest także Blanka Lipińska! View this post on Instagram Because i love being fit ❤ El Gouna - now I'm ready ‍♀️ #love #to #be #fit #fitness #fitgirl #fitnessmotivation #fitfood #bikini #tatoo #tatuaz #tattoo #tattoos #hot #sexy #beauty #polishgirl #shopping #surfing #surfer #kitesurf #kite #kitesurfing #icantwait ❤ A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on Apr 25, 2017 at 4:00am PDT Lipińska swój wygląd zawdzięcza treningom, chirurgowi plastycznemu i – jak niedawno przyznała – "bardzo skrajnej diecie". Pisarka zdradziła na...

Przeczytaj

Nasze akcje