klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Blogerka schudła 50 kg, po czym... przytyła 60. Przez rok oszukiwała fanów

Ta śliczna i szczupła dziewczyna ważyła kiedyś 130 kg. Nikt nie zauważył, że wróciła do wagi, ale ukrywa to, by nie stracić fanów.
Milena Majak
listopad 26, 2018

Przeglądając Instagram, można odnieść wrażenie, że niektóre profile są bardzo oderwane od rzeczywistości i kreują ją, zamiast pokazywać. W internetowym świecie, jesteśmy skłonni wziąć fałsz za najszczerszą prawdę. Doskonałym przykładem jest Ariana Omipi, która przez rok ukrywała przed obserwatorami, że znacznie przytyła... I nikt tego nie zauważył!

Przepis na detoks: zielony koktajl owocowo-warzywny

Blogerka, która ukrywała, że znowu przytyła

Nie ma nic złego w tym, że Ariana przytyła. W tej całej historii zupełnie o to nie chodzi. Bardziej zastanawiające jest to, jak przez rok udało jej się ukryć aż 60 kilogramowy przyrost wagi

Ariana Omipi to australijska blogerka, która na co dzień mieszka w Nowej Zelandii. Po zakończeniu burzliwego związku w 2014 roku, postanowiła zawalczyć o zdrowie i zrobić wreszcie coś dla siebie. Dziewczyna zaczynała z wagą 130 kg, choć miała tylko 19 lat. Była dostatecznie zmotywowana, aby w ciągu kilku miesięcy pozbyć się aż 50 kg nadwagi. Wszystko dokumentowała na Instagramie - chwaliła się efektami diety, który zwracały uwagę coraz szerszej publiczności.

Nastolatką wreszcie zainteresowały się marki, które proponowały jej współpracę i promowanie swoich produktów. Ariana z nieznanej do tej pory osoby, stała się całkiem rozpoznawalną influencerką. Zamierzony efekt osiągnęła, ale wagę utrzymała tylko przez rok. Później utyła - zrzucone kilogramy wróciły z 10 kilogramową nawiązkę. Omipi zdecydowała, że nie może tego pokazać, więc albo wrzucała stare zdjęcia szczupłej sylwetki albo starannie kadrowała aktualne. Zależało jej na tym, aby nie było widać jej ciała.

Bałam się, że zawiodę swoich fanów. Na bloga i profil na Instagramie wrzucałam starannie wykadrowane nowe zdjęcia albo te z czasów po pierwszej diecie - tłumaczyła się Ariana.

Wyrzuty sumienia miała spore, ale znowu zaczynała się czuć coraz gorzej, więc postanowiła ponownie zawalczyć o zdrowie i formę. W lutym 2018 roku przeszła zabieg rękawowej resekcji żołądka. W efekcie znowu jest lżejsza o kilkadziesiąt kilogramów i mamy nadzieję, że tym razem wytrwa w postanowieniu! 

Zobaczcie zdjęcia w galerii, by porównać, jak się zmieniła.

Zdjęcie główne: Instagram.com/arianaomipi

1 z 4

Ariana Omipia kiedyś i dziś

Ariana Omipia kiedyś i dziś
Instagram.com/arianaomipi https://www.instagram.com/p/BpORStSBG6_/
2 z 4

Ariana Omipia obecnie

Ariana Omipia obecnie
Instagram.com/arianaomipi https://www.instagram.com/p/BqWs3mEFP1b/
3 z 4

Ariana Omipia obecnie

Ariana Omipia obecnie
Instagram.com/arianaomipi https://www.instagram.com/p/BqOdJVwlFTF/
4 z 4

Ariana Omipia obecnie

Ariana Omipia obecnie
Instagram.com/arianaomipi https://www.instagram.com/p/BonRLcNhmOB/
Komentarze