Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
ONS
Styl życia

Brat Meghan Markle ostrzega rodzinę królewską przed... własną siostrą

"Powinieneś odwołać ten ślub, dopóki nie jest jeszcze na to za późno" - napisał przyrodni brat Meghan Markle w liście do księcia Harry'ego. Dlaczego źle życzy młodej parze?

Do wyczekiwanego przez cały świat ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego pozostało niewiele ponad dwa tygodnie, ale... wydaje się, że niektórym zależy na tym, by do ślubu ostatecznie nie doszło. A wśród tych osób jest część rodziny Meghan Markle, na czele z jej przyrodnim bratem Thomasem Markle Juniorem. Wielokrotnie wypowiadał się on niekorzystnie na temat siostry, a ostatnio wysłał list do samego księcia, w którym odradza mu małżeństwo z Meghan. List wysłał także do magazynu "In Touch", dzięki czemu osobliwe pismo zostało upublicznione.

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

List brata Meghan Markle do księcia Harry'ego 

Thomas Markle Junior w swoim liście przedstawił Meghan jako wyjątkowo zarozumiałą i zakochaną w siebie osobę. Brat Meghan Markle twierdzi nawet, że narzeczona zrobi z księcia "pośmiewisko"!

Im mniej czasu zostaje do wesela, tym bardziej jestem pewny, że to będzie największe nieporozumienie w całej historii rodziny królewskiej. Meghan to nie jest właściwa kobieta dla ciebie. Jest znużoną, płytką, zarozumiałą kobietą, która zrobi pośmiewisko z ciebie i z rodziny królewskiej - pisał Thomas do Harry'ego.

Zobacz także: To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą?

Przyrodni brat Meghan w liście wypomniał także sprawę listy gości weselnych. Kilka tygodni temu głośno było o niepełnosprawnej siostrze Meghan, która za pomocą Twittera próbowała się dowiedzieć, dlaczego ona i część rodziny nie została zaproszona na ślub. Wtedy zmagająca się ze stwardnieniem rozsianym Samantha Markle jeszcze liczyła na przesłanie zaproszenia, dziś już wiadomo, że podobnie jak reszta rodziny go nie otrzyma. 

Nie wspominając już o tym, że nie zaprosiła całej swojej rodziny na ślub. Kto tak robi? Powinieneś odwołać ten ślub, dopóki nie jest jeszcze na to za późno - zakończył list brat Meghan.

Rodzina i przyjaciele przeciw Meghan Markle

Niepochlebnie o Meghan wypowiadała się dotąd nie tylko jej rodzina, ale i jedna z jej dawnych przyjaciółek. Kobieta twierdziła, że Meghan zaplanowała swoje spotkanie z Harrym, a później zrobiła wszystko, by nie wypuścić go z rąk. Według przyjaciółki podobno dawniej czytała książki o księżnej Dianie i postanowiła zrobić wszystko, by dostać się do rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Meghan Markle już dawno zaplanowała ślub z księciem? Była przyjaciółka twierdzi, że zawsze dąży "po trupach do celu"

Rodzinny skandal wokół Meghan Markle budzi mieszane uczucia. Z jednej strony w słowach jej skłóconych bliskich może być trochę prawdy, ale bardzo możliwe, że są po prostu zawistni albo starają się wykorzystać szum wokół narzeczonej księcia, by choć na moment zaistnieć w mediach. Warto nadmienić, że rodzice Meghan Markle rozwiedli się kiedy miała sześć lat, a od tamtego czasu Amerykanka nie ma dobrego kontaktu z rodziną ojca. To może tłumaczyć pominięcie tej części krewnych na liście zaproszonych na ślub. Jaki jest prawdziwy powód konfliktu w rodzinie Meghan, prawdopodobnie nie dowiemy się nigdy.

Co o tym sądzicie? Amerykanka pasuje do rodziny królewskiej?

Zobacz także: Meghan Markle w sukience, którą Kim Kardashian miała na sobie... 11 lat temu!

Meghan Markle królowa Elżbieta
ONS
Styl życia
Meghan Markle powiedziała za dużo? Królowa Elżbieta podobno nie jest zachwycona...
Dziewczyna księcia Harry'ego udzieliła niedawno wywiadu, który nie spodobał się rodzinie królewskiej...

Czy związek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest zagrożony? Choć między parą wszystko układa się dobrze, dziewczyna księcia niestety podobno nie jest szczególnie lubiana przez jego rodzinę . Sprawę miał pogorszyć wywiad , którego aktorka niedawno udzieliła Vanity Fair . Powiedziała za dużo? Meghan Markle podpadła królowej Elżbiecie? Choć brak arystokratycznych korzeni nie przeszkodził Kate Middleton w wejściu do rodziny królewskiej i zostaniu ulubienicą mediów, wydaje się, że w przypadku Meghan sprawa jest nieco bardziej złożona . Rozwiedziona Amerykanka raczej nie jest postrzegana jako wymarzona partia dla księcia - mówi się, że szczególnie nie przypadła ona do gustu księżnej Kamilii , a i królowa Elżbieta nie patrzy na potencjalną żonę Harry'ego łaskawym okiem. Oliwy do ognia miał dolać wspomniany wywiad , w którym Meghan opowiedziała m.in. o rozwodzie i o swoim związku z Harrym , mówiąc, że "bardzo się kochają" . To właśnie ta nieskrępowana otwartość miała nie spodobać się członkom rodziny królewskiej. Dla niej mówienie takich rzeczy jest być może normalne, ale z punktu widzenia Pałacu jest to niedopuszczalne. Niewykluczone, że mogłaby kiedyś odnaleźć się w monarchii, ale na razie raczej powinna ugryźć się w język  - mówi Ingrid Seward, oficjalna biografka i autorka licznych książek dot. brytyjskiej monarchii. Jej zdaniem, podobnymi wyznaniami Meghan kompromituje księcia Harry'ego . Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Nie da się ukryć, że Meghan różni się od skromnej Kate , a fakt, że jest amerykańską aktorką może być trudny do przełknięcia dla królowej , nawet pomimo prób unowocześnienia wizerunku skostniałej monarchii. A akurat z jej zdaniem muszą się liczyć wszyscy członkowie rodziny, także niepokorny książę Harry. Zobacz też: Kate Middleton cierpi w ciąży na...

Meghan Markle książę Harry
Styl życia
To już oficjalne: książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni! Wiemy, kiedy ślub!
Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna - książę Harry i Meghan Markle zostaną małżeństwem! Kiedy nastąpi królewski ślub?

Książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni - wielka nowina właśnie została potwierdzona przez Pałac Kensington . Rodzina królewska wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie, które pojawiło się m.in. w mediach społecznościowych. Znany jest termin ślubu! Książę Harry i Meghan Markle - kiedy ślub? Związek młodszego brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki znanej m.in. z serialu "W garniturach" od miesięcy pozostaje jednym z czołowych tematów podejmowanych przez brytyjskie media. Choć wybór Harry'ego u wielu osób budził wątpliwości (Meghan jest rozwódką), a ukochana księcia miała nie przypaść do gustu jego macosze, księżnej Camilli , wygląda na to, że klamka zapadła . Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że para się zaręczyła. Z oświadczenia rodziny królewskiej dowiadujemy się, że zaręczyny odbyły się na początku listopada w Londynie . Ślub, na który czekają miliony, odbędzie się wiosną 2018 roku - prawdopodobnie w maju. Harry i Meghan chcą poczekać na księżną Kate, która w kwietniu ma datę porodu. Zakochani uzyskali błogosławieństwo królowej (zgodnie z tradycją książę Harry musiał poprosić królową o zgodę) oraz rodziców panny młodej. Para nie będzie mogła wziąć ślubu w  opactwie Westminster, gdzie ślubowały księżna Diana i księżna Kate. Powód? Meghan Markle jest nie tylko katoliczką, ale i rozwódką. Według "Daily Mail", ślub mógłby się odbyć w kaplicy św. Jerzego przy zamku Windsor. Po ślubie Harry i Meghan planują zamieszkać w Nottingham Cottage , wchodzącej w skład kompleksu budynków Pałacu Kensington. Szczegóły dotyczące planowanej uroczystości zostaną ogłoszone we właściwym czasie. Gratulujemy młodym i już zaczynamy odliczać - ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle z pewnością będzie jednym z większych wydarzeń w nadchodzącym roku!...

Meghan Markle rodzina
Styl życia
Rodzina znowu kompromituje Meghan Markle! Policja interweniowała w domu jej brata
Rodzina Meghan Markle znowu przysparza jej powodów do wstydu! Tym razem przyszła szwagierka księżnej Sussex trafiła za kratki po tym, jak zaatakowała przyrodniego brata Meghan.

Meghan Markle doświadcza właśnie kolejnego publicznego upokorzenia . Do wiadomości publicznej przedostały się właśnie informacje o niedawnym aresztowaniu przyszłej szwagierki księżnej Sussex . Narzeczona Thomasa Markle Juniora została zatrzymana przez policję po pijackiej awanturze, w trakcie której zaatakowała przyrodniego brata Meghan . Darlene Blount spędziła noc w areszcie i następnego dnia została wypuszczona na wolność. 36-latka musiała jednak wpłacić kaucję i prawdopodobnie w najbliższym czasie stanie przed sądem oskarżona o napaść . EXCLUSIVE: Meghan Markle's future sister-in-law is arrested for ASSAULT https://t.co/F5BlqvnTgc — Daily Mail US (@DailyMail) 22 lipca 2018 Zobacz także:  Meghan Markle zaliczyła poważną wpadkę! Wszystko przez źle dobraną bieliznę (lub jej brak) Brat Meghan Markle groził bronią narzeczonej Ale aresztowanie narzeczonej brata to  nie najgorsza kompromitacja, jaką księżna Sussex "zawdzięcza" swojej rodzinie . Zatrzymanie przez policję Darlene Blount sprowokowało dziennikarzy do uważnego przyjrzenia się bratu Meghan. I okazało się, że półtora roku wcześniej, w podobnych okolicznościach, za kraty trafił Thomas Markle Jr . Na początku 2017 roku partnerka brata Meghan wezwała policję, twierdząc, że Thomas groził je bronią palną . Do sieci przedostał się zarówno policyjny opis tamtego zajścia, jak i zdjęcie, które zrobiono bratu księżnej na komisariacie. Pijany Markle chwycił pistolet i przyłożył go do głowy Blount, próbując ją w ten sposób zmusić do wyjścia z domu - napisał w raporcie jeden z policjantów, który aresztował Thomasa Markle Juniora. Przyrodni brat księżnej nie pierwszy raz publicznie ją kompromituje. Wystarczy przypomnieć jego opublikowany w maju otwarty list do Harry'ego, w którym Thomas zachęcał księcia do odwołania ślubu z Meghan . Ostatnie pijackie awantury przyrodniego brata i...

Pierwsza rocznica ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego
Styl życia
Pierwsza rocznica ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jak świętują?
Dokładnie rok temu Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Zobaczcie dotąd niepublikowane wideo zza kulis ceremonii.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego to niewątpliwie j edno z największych wydarzeń , jakimi w zeszłym roku żył cały świat. Para pobrała się 19 maja 2018 roku w kaplicy świętego Jerzego , będącej częścią zamku Windsor. Jak to bywa w przypadku ślubów w rodzinie królewskiej, również zaślubiny Meghan i Harry’ego były śledzone w napięciu przez miliony oczu na całym świecie, którym nie umknął nawet najmniejszy szczegół ceremonii. Głośno komentowano skromną, a jednocześnie zachwycającą suknię panny młodej  , inspirowaną filmem „Powiedz tak” z Jennifer Lopez w roli głównej. Również kreacje członków rodziny królewskiej, w tym księżnej Kate , osób zasłużonych Wielkiej Brytanii oraz współpracowników młodej pary wzbudzały wielkie emocje. Nic dziwnego, to pierwszy ślub w rodzinie królewskiej z tak dużym udziałem celebrytów. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu księżna Meghan i książę Harry postanowili pokazać światu, jak świętują swój wielki dzień i podzielić się dotąd niepublikowanym wideo zza kulis ceremonii. Zdjęcie: AP/EAST NEWS Przeczytaj także:  Meghan Markle ledwo urodziła, a już jest w ogniu krytyki. Tym razem krytykowana jest za...  Pierwsza rocznica ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego Do dziś pamiętamy emocje, jakie towarzyszyły nam podczas oglądania transmisji ze ślubu książęcej pary. Tak zakochanego i wpatrzonego w swoją wybrankę księcia Harry’ego jeszcze dotąd nie mieliśmy okazji podziwiać, a jego słowa wyszeptane na widok Meghan w białej sukni stały się hitem internetu. Teraz po roku od ceremonii, książęca para postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się ze światem scenami z przygotowań do swojego wielkiego dnia, drogi do ołtarza oraz sesji ślubnej. Całość dopełniła wzruszająca piosenka   This Little Light of Mine , która towarzyszyła książęcej parze także podczas...

Nasze akcje
Zdrowe włosy
FRYZURY

Poznaj nowy hit Wizażanek na porost włosów!

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury

Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!

Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja

Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury

Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie

Laura Osakowicz
modne paznokcie 2022
Manicure

Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 

Laura Osakowicz
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja

Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?

Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure

Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja

Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?

Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja

Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia

Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report

Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure

Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury

Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure

Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure

Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja

Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC

Dominika Zabost