klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Buntownicza Natalia Oreiro bardzo się zmieniła! Zobacz, jak teraz wygląda

Chyba nie tylko my śledziłyśmy perypetie młodej i zbuntowanej Milagros z zapartym tchem. Teraz ma już 40 lat i... jak wygląda?
Milena Majak
sierpień 02, 2017

Rola Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł", przyniósł Natalii Oreiro niesłychaną sławę. Po 19 latach od emisji pierwszego odcinka, aktorka nadal zachwyca.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniła się Natalia Oreiro?

W dniu premiery telenoweli, Natalia Oreiro miała 21 lat. Młoda, wschodząca gwiazda urzekła wszystkich urodą. Zachwycała niebywałym talentem aktorskim i wokalnym. Właśnie dzięki temu po zakończeniu "Zbuntowanego Anioła" jej kariera muzyczna zaczęła się bardzo szybko rozkręcać. Nadal grywała w telenowelach, ale sporo czasu poświęcała na nagrywanie płyt oraz realizowanie licznych tras koncertowych

Kiedy w 2000 roku wyemitowano w Polsce pierwszy odcinek "Zbuntowanego Anioła", nikt nie spodziewał się aż tak ogromnego sukcesu. Losy biednej Milagros i bogatego Iva, którego zagrał Facundo Arana, bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatię milionów Polaków. Telenowela stała się na tyle popularną i lubianą produkcją, że emitowano ją w naprawdę wielu krajach. Dlatego też przyniosła niebywały rozgłos młodym aktorom na całym świecie.

Zobacz także: Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak wygląda teraz!

Uwierzycie, że teraz aktorka ma już 40 lat? Wyszła za mąż za argentyńskiego artystę Ricarda Mollo, a pięć lat temu urodziła synka, Merlina. Jest piękną, dojrzałą i spełnioną kobietą. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak przez ten czas gwiazda zmieniała się. 

Zobacz także: Koniec z modą na selfie? Teraz na Instagramie króluje plandid

Chcesz testować kosmetyki za darmo?

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego Klubu Recenzentki i napiszesz, jaki kosmetyk chcesz przetestować. Pamiętaj również, że wprowadziliśmy nową funkcjonalność - Looki Wizażanek. Dzięki temu możesz dodawać zdjęcia swoich makijaży, fryzur i manicure oraz oznaczać produkty, których użyłaś.

Zdjęcie główne: East News

1 z 6

Natalia Oreiro w 2017 roku

Natalia Oreiro w 2017 roku

(fot. AP/EAST NEWS)

2 z 6

Natalia Oreiro w 2016 roku

Natalia Oreiro w 2016 roku

(fot. PER/Capital Pictures/EAST NEWS)

3 z 6

Natalia Oreiro w 2015 roku

Natalia Oreiro w 2015 roku

(fot. RS Fotos/The Grosby Group/EAST NEWS)

4 z 6

Natalia Oreiro w 2012 roku

Natalia Oreiro w 2012 roku
5 z 6

Natalia Oreiro w 2010 roku

Natalia Oreiro w 2010 roku

(fot. www.310pix.com/EAST NEWS)

6 z 6

Natalia Oreiro w 2009 roku

Natalia Oreiro w 2009 roku

(fot. www.310pix.com/EAST NEWS)

Komentarze