klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
chodakowska i lewandowska
Styl życia

Chodakowska vs. Lewandowska - która Was bardziej motywuje?

Obie panie zrzeszają wokół siebie mnóstwo fanek i… fanów, bo do treningu i zmiany stylu życia zachęcają także mężczyzn. Zobaczcie zestawienie zdjęć z instagramowych profili kultowych trenerek fitness!
Katarzyna Mordalska
grudzień 15, 2015

Ewa Chodakowska została okrzyknięta mianem trenerki wszystkich Polek i zdaje się wieść prym w kategorii trenerek fitness. Jej facebook'owy profil polubiło już 1 722 675 osób. Anna Lewandowska, która w przestrzeni publicznej jako instruktora pojawiła się nieco później, zrzesza na swoim profilu 775 908 fanów.

Jeśli jednak wziąć pod uwagę Instagram, tutaj różnica jest już nieznaczna. Ewa Chodakowska posiada 555k obserwujących przy 1667 postach, a Anna Lewandowska – 527k przy 2365 postach.

Obie trenerki prezentują nieco inny styl, jeśli chodzi o same treningi, jednak w ich działalności w mediach społecznościowych da się zauważyć pewne podobieństwa. Obie panie chętnie udostępniają zdjęcia nie tylko z treningów i działalności związanej z ich profesją, ale także prywatne fotografie w towarzystwie bliskich osób. Chętnie dzielą się prywatnymi sprawami, chociaż treści te nie dominują. Trening, zdrowy styl życia, dieta, motywacja - to zdecydowanie główna tematyka zdjęć.

W obu profilach znajdziemy inspiracje dietetyczne i piękne zdjęcia jedzenia. Instagram Ewy i Ani obfituje także w spontaniczne zdjęcia w lustrze, zwłaszcza z wyeksponowanymi, płaskimi brzuchami. Aż chce się zacząć trening! ;)

Zdjęcia: Instagram

Anna Lewandowska o własnej linii kosmetyków: "Albo coś jest dobre, albo tego po prostu nie ma"

Śledzicie profile Ewy i Ani? Którą z nich wolicie?

1 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - zdjęcia brzucha

Chodakowska vs. Lewandowska - zdjęcia brzucha

Po lewej Ewa Chodakowska, po prawej Anna Lewandowska. Obie trenerki w swoich profilach na Instagramie chętnie dzielą się efektami ciężkiej pracy. Brzuch której z instruktorek fitness podoba się Wam bardziej?

2 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - selfie w lustrze

Chodakowska vs. Lewandowska - selfie w lustrze

Zarówno w profilu Ani, jak i Ewy znajdziemy zdjęcia relacjonujące aktywne dni związane z innymi obowiązkami. Dziewczyny świetnie prezentują się nie tylko w odsłaniających ciało ubraniach sportowych!

3 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - inspiracje w diecie

Chodakowska vs. Lewandowska - inspiracje w diecie

Profile na Instagramie to nie tylko zdjęcia samych autorek, ale także pyszne i dietetyczne inspiracje kulinarne. Od samego patrzenia na zdjęcia smakowitego i lekkiego jedzenia ma się ochotę zacząć odchudzanie. ;)

4 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - z partnerem

Chodakowska vs. Lewandowska - z partnerem

Trenerki chętnie dzielą się ze swoimi fanami prywatnymi i ważnymi chwilami w życiu, choć oczywiście nie są to treści dominujące. Najważniejszy jest sport i motywacja.

5 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - podczas treningu

Chodakowska vs. Lewandowska - podczas treningu

Dziewczyny udostępniają także filmiki z rekomendowanymi przez nie ćwiczeniami oraz udzielają praktycznych porad, jak je wykonywać.

6 z 6

Chodakowska vs. Lewandowska - płaski brzuch

Chodakowska vs. Lewandowska - płaski brzuch

To już wszystkie z wybranych przez nas zdjęć. Odwiedźcie profile trenerek i dajcie znać w komentarzu, która z dziewczyn motywuje Was bardziej do ćwiczeń i odchudzania! :)

Komentarze