Święto zakochanych kojarzy nam się z wielkimi romantycznymi gestami, płatkami róż i kolacjami przy świecach. Nie ma w tym oczywiście nic złego, ale może warto potraktować je także jako okazję do podarowania swojemu partnerowi czegoś praktycznego, co nie będzie stało i się kurzyło, a co zaspokoi jego codzienne potrzeby? Szczególnie że dziś w cenie jest minimalizm. Zamiast więc kupować kolejny nieprzydatny gadżet lub bibelot, w te Walentynki zdecyduj się na coś funkcjonalnego i uniwersalnego, co będzie służyć twojemu ukochanemu latami.

Reklama
ECS

Niezależnie od tego, czy jest romantykiem, który przykłada wagę do szczegółów i celebruje każdą czynność, czy luzakiem, który szybko i spontanicznie podejmuje decyzje, stylowy facet o mało co tak dba, jak o fryzurę i zarost. Na pewno doceni więc prezent w postaci wielozadaniowej golarki czy trymera. A właśnie takie urządzenia oferuje marka Braun.

ECS

Którym typem jest twój partner? Romantykiem czy luzakiem? A może żadnym z nich? W zamieszczonym wyżej wideo możesz podejrzeć, co robi przed lustrem, gdy ty nie patrzysz i jak prawdopodobnie szykuje się do waszych randek. Przygotowania wyglądają różnie, ale ich nieodłącznym elementem jest stylizacja włosów i zarostu.

Urządzenie do zadań specjalnych

Golarka czy trymer? Wcale nie musisz wybierać! Urządzenie Braun Series 7 służy zarówno do pielęgnacji zarostu, jak i golenia głowy i ciała, ale może być także szczoteczką do oczyszczania twarzy. Swoją wielofunkcyjność zawdzięcza sprytnym nasadkom EasyClick.

ECS

Golarka elektryczna spisuje się idealnie w trudno dostępnych obszarach dzięki elastycznej głowicy 360° Flex. Technologia AutoSense na bieżąco odczytuje gęstość zarostu i dostosowuje do niej moc pracy urządzenia, dzięki czemu poradzi sobie nawet z bardzo bujnym owłosieniem. System tnący potrójnego działania zapewnia jeszcze precyzyjniejsze golenie.

Urządzenie Braun Series 7 jest w 100 % wodoodporne, więc można z niego korzystać również na mokro, przy użyciu żelu lub pianki. Dzięki nowej ergonomicznej rączce golenie nie sprawia żadnego wysiłku, wystarczy jedno pociągnięcie i od razu widać efekty. Bateria litowo-jonowa zapewnia do 3 tygodni eksploatacji (łącznie 50 minut), a szybkie, 5-minutowe ładowanie umożliwia jedno pełne golenie. Wybrane modele dostępne są też w zestawie z bazą czyszcząco-ładującą.

Precyzja i komfort przy każdym pociągnięciu

Twój partner lubi włosy krótkie i starannie przycięte czy raczej dłuższe i trochę nieokiełznane? Braun Series X wzorowo wywiąże się nawet z najbardziej wymagających zadań! Jest to możliwe głównie dzięki innowacyjnemu ostrzu 4D, pracującemu z częstotliwością aż 450 ruchów na sekundę. Składa się ono z dwóch trymerów bocznych i dwóch stref golenia centralnego i pozostaje ostre nawet do 6 miesięcy!

ECS

Ruchoma głowica Flex sprawia, że Braun Series X dopasowuje się do kształtu twarzy i ciała, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów. Nasadka dwufunkcyjna umożliwia błyskawiczne i skuteczne golenie w górę i w dół. Pożądaną długość można bez problemu uzyskać dzięki nasadkom o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm do ciała. Ta ostatnia, czyli SkinGuard, zapewnia bezbłędną ochroną skóry nawet w najbardziej delikatnych miejscach na ciele – od klatki piersiowej, pach i pachwin po twarz, szyję i brwi. Bezpiecznemu goleniu sprzyja również gumowana rączka antypoślizgowa.

Golenie i stylizacja zarostu za pomocą Braun Series X mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda - urządzenie jest całkowicie wodoodporne.

ECS

Oba te urządzenia na pewno przypadną do gustu twojemu ukochanemu, niezależnie od tego, czy bardziej ceni sobie precyzję i bezpieczeństwo, czy szybkość i dynamikę. Produkty marki Braun wychodzą naprzeciw rozmaitym męskim potrzebom. Dlatego golarka czy trymer będą walentynkowym strzałem w dziesiątkę! A kto wie, może nawet strzałą Amora?

Na czytelniczki Wizaż.pl czeka wyjątkowa promocja. Do końca marca z kodem WIZAZ200 golarkę Braun Series 7 kupisz aż o 200 zł taniej na stronie bit.ly/WizazS7! Do 23 lutego możesz też otrzymać 50 zł zniżki na Braun Series X - z kodem WIZAZ-50 na stronie bit.ly/WIzazX. To naprawdę niepowtarzalna okazja!

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Braun

Reklama
Reklama
Reklama