klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kobieta i znaki zodiaku
Styl życia

Co przyniesie wam wiosna? Poznajcie horoskop na maj

Marzycie o zmianach w swoim życiu? Sprawdźcie, czy maj okaże się dla was łaskawy:)
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 30, 2018

Wiele osób wiąże z wiosną wielkie nadzieje na lepszy los. Ciepłe i dłuższe dni motywują do działania i zmian w życiu. Mamy dla was horoskop, który podpowiada, czy aby na pewno najbliższe tygodnie okażą się dla was dobrym czasem. Warto działać, czy może lepiej odłożyć to na np. czerwiec? 

Polecamy:  Istnieje dmuchana wyspa jednorożców! Prawdziwy wakacyjny raj?

Sprawdźcie w naszej galerii, co mówią gwiazdy. Pochwalcie się też, czy przepowiednie się sprawdzają:) 

Horoskop z pochodzi z najnowszego numeru magazynu "Flesz". Przygotowała go Agnieszka Zub, astrolog.

Źródło zdjęć: iStock

1 z 12

Baran

Baran

Uczucia
Samotne panie spotkają osobę, która sprawi, że z chęcią rozpoczną swój dzień pracy. W związkach szykują się rozmowy na temat spędzania wolnego czasu.
Kariera
Energia będzie cię rozpierała. Możesz dopuścić się do czegoś, czego będziesz potem żałować. Na przykład obrazić kontrahenta lub naruszyć prawo.

2 z 12

Byk

Byk

Uczucia
Jeśli nie podejmiesz żadnego wysiłku by zapewnić ciepły i przyjazny klimat w relacji, to licz się z tym, że między wami zacznie się pogarszać.
Kariera
Czas sprzyja podróżom służbowym. Niektóre z was nawiążą jednocześnie współpracę z różnymi krajami. Inne poszerzą zakres swojej działalności.

3 z 12

Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia
Znajdziesz niejeden powód do tego byś była niezadowolona z partnera lub małżonka. Za to singielki poddadzą się nagłym uczuciom.
Kariera
Niektóre z was będą prowadzić różne interesy. Intuicja nie zawiedzie cię w wykonywanym zadaniu. Realizuj krok po kroku plan, który sobie wyznaczyłaś.

4 z 12

Rak

Rak

Uczucia
Panie stanu wolnego dalej będą chciały korzystać ze swojej wolności. Osoby w związkach będą musiały wstrzymać się od krytyki.
Kariera
Awans lub podwyżka dla niektórych pracujących na etacie. Jeśli prowadzisz swoją działalność ,nie podejmuj ryzyka i uważaj na sprawy podatkowe.

5 z 12

Lew

Lew

Uczucia
Dla osób stanu wolnego nie jest to najlepszy czas na romantyczne znajomości. Może ktoś złamać ci serce, albo ty go złamiesz komuś. Lepsze chwile dla małżeństw.
Kariera
Nawiążesz ciekawe znajomości zawodowe. Swój czas pracy tak zorganizujesz by również mieć czas na odpoczynek. Możesz poszerzyć swoją działalność.

6 z 12

Panna

Panna

Uczucia
Samotność stanie się nie do zniesienia. Nie trać nadziei. Jeszcze w tym miesiącu pojawi się szansa spotkania bratniej duszy.
Kariera
Uważaj na pochopne wydawanie osądów. Nie rzucaj się w wir zajęć bez dokładnego zapoznania z treścią. Ustal cele, aby uzyskać oczekiwany rezultat.

7 z 12

Waga

Waga

Uczucia
Będziesz miała ochotę wyjść i rozerwać się. Jeżeli twój partner nie zechce towarzyszyć ci w tych przyjemnościach, to z pewnością nie przejdzie mu to lekko.
Kariera
Możesz sprowokować nerwową atmosferę w pracy. Pojawią się spięcia. Zachowaj cierpliwość i wyrozumiałość. Unikaj impulsywnych działań.

8 z 12

Skorpion

Skorpion

Uczucia
Zaakceptuj partnera takim jaki jest, jeżeli myślisz poważnie o związku. W przeciwnym razie możesz popełnić błąd, którego nie będzie można naprawić.
Kariera
Wsparcie otrzymają osoby zajmujące wyższe stanowiska. Możecie spodziewać się wyróżnienia i nagrody, a także obowiązków wyższego szczebla.

9 z 12

Strzelec

Strzelec

Uczucia
Będziecie bardzo zabiegane, a w związku z tym trudno będzie was namówić na randkę. W istniejących związkach nie zmarnuj dobrych okazji.
Kariera
Uwaga na nieporozumienia. Atmosfera nerwowa. Upewnij się dwa razy, aby mieć pewność, że twoja wiadomość została dobrze zrozumiana.

10 z 12

Koziorożec

Koziorożec

Uczucia
Jeżeli jesteś już dosyć długo samotna, nie powinnaś się zniechęcać. Właśnie nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę.
Kariera
Nie będzie łatwo z wami współpracować. Postarajcie się być bardziej otwarte na współpracę. Stale się pilnujecie. Więcej zaufania tym razem.

11 z 12

Wodnik

Wodnik

Uczucia
Osoby, które spotkasz nie będą stworzone dla ciebie. Będziesz musiała poczekać zanim znajdziesz taką, która do ciebie pasuje.
Kariera
Wykorzystaj wszystkie możliwości, które nadejdą. Będziesz cieszyć się podjęciem jakiegoś projektu, a jednocześnie dopracujesz te, które są w trakcie.

12 z 12

Ryby

Ryby

Uczucia
W związkach będą pogłębiać się napięcia. Jedne problemy się rozwiążą, a zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecyduje się na ustępstwa.
Kariera
Mogą wystąpić pewne trudności. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle przyjęta.

Komentarze