klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Co tak naprawdę myśli o tobie twój... masażysta? Polecamy 5 książek na zimowe wieczory

Podróż do XIX-wiecznej Anglii, kobieca wersja Lolity, wyznania zawodowego masażysty... W tym miesiącu czeka nas jeszcze sporo wrażeń :)
Agata Kufel
luty 15, 2017

Utrzymujący się mróz za oknem to dla nas sygnał, by zwolnić tempo i zasiąść w fotelu z kubkiem gorącej herbaty i książką w ręku. A luty, choć krótki, obfituje w nowości wydawnicze - spośród różnorodnych tytułów każda znajdzie coś dla siebie!

Warsztaty budowania pewności siebie z pomocą profesjonalnej trenerki czy emocjonującą podróż do XIX-wiecznej Anglii? A może miłe chwile spędzone w świecie Pana Marcinka - zawodowego masażysty obdarzonego wyjątkowym poczuciem humoru? Nam też trudno się zdecydować, ale przyznajemy otwarcie: lubimy takie dylematy :)

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Zajrzyjcie do naszej galerii i same zdecydujcie, które z nowości podobają wam się najbardziej!

Zobacz też: "Nowe oblicze Greya" - jest pierwszy zwiastun trzeciej części!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

1 z 5

Agnieszka Dydycz, "Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też…"

Agnieszka Dydycz,

Cena: 39,90 zł

Pamiętacie perypetie Pana Marcinka, który pracuje jako masażysta i zapisuje swoje przeżycia w wyjątkowym pamiętniku? Ulubiony bohater tysięcy kobiet właśnie powraca! Jest wciąż przystojny, bystry i bardzo zabawny - wciąż jeszcze lubi swoją pracę, chociaż bywa trudna.

Tym razem Marcin wraca z wakacji, by ponownie zmierzyć się z rzeczywistością, w tym z ukochanym synem zadającym coraz trudniejsze pytania oraz pacjentami z własną diagnozą. Czytelnicy będą mieli także okazję zajrzeć do korespondencji między Marcinem a jego byłą żoną, z której będzie można sporo dowiedzieć się o ich relacji i przeszłości. Polecamy - jak zawsze będzie zabawnie!

Przystojny, wykształcony i zabawny, a do tego wrażliwy fizjoterapeuta powraca!

2 z 5

Krystyna Mirek, "Tajemnica zamku"

Krystyna Mirek,

Cena: 39,90 zł

Anglia, XIX wiek. Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego. Cała okolica huczy od plotek: czy winny jest wdowiec, jego kochanka, gospodyni, a może wiedźma? Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodziewanie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie?

„Tajemnica zamku” to pierwszy tom trylogii "Saga rodu Cantendorfów" autorstwa bestsellerowej pisarki Krystyny Mirek. To lekka i wciągająca opowieść o sile kobiecej więzi i zasadach, które przetrwały stulecia. Spodoba się nie tylko fankom powieści z epoki!

3 z 5

Patrycja Załug, "Codziennie pewna siebie"

Patrycja Załug,

Cena: 39,90 zł

Badania Pentor Research International z 2015 roku pokazują, że Polki są jednymi z najbardziej samokrytycznych kobiet na świecie. Pod tym względem wyprzedzają nas tylko Japonki. Myślimy, że musimy być perfekcyjne pod każdym względem...

Poradnik Patrycji Załug "Codziennie pewna siebie" to propozycja dla kobiet, które pragną zmiany i sposobu by uwolnić się od samokrytyki i krzywdzących przekonań o sobie, odzyskać energię, radość, odnaleźć i zaakceptować z miłością swoje prawdziwe ja. Warto przeczytać - dla samej siebie :)

4 z 5

Beata Pawlikowska, "Moja wewnętrzna moc"

Beata Pawlikowska,

Cena: 39,90 zł

Beata Pawlikowska przekonuje, że zmiana nastawienia na pozytywne sprawia, że całe nasze życie staje się lepsze. Jednak co zrobić, gdy nam się to nie udaje?

By odpowiedzieć na to pytanie, autorka przygotowuje 12 tomowy „Kurs pozytywnego myślenia”, w którym podzieli się swoimi przemyśleniami, poradami i ćwiczeniami. Każda z części może stanowić prywatny zestaw szkoleniowy i jest niezależną integralną częścią całej serii.  Pierwszy tom nosi tytuł „Moja wewnętrzna moc” i jest już dostępny w sprzedaży. To świetna propozycja na depresyjne, zimowe wieczory.

5 z 5

Marta Motyl, "Moc granatu"

Marta Motyl,

Cena: 39,90 zł

"Moja orientacja nie była łaską – w połączeniu z taką osobowością, temperamentem i pomysłami stanowiła ładunek wybuchowy. Granat!" – wyznaje narratorka i główna bohaterka powieści Marty Motyl – uzależniona od samookaleczania się i biseksualna Magda.

W „Mocy granatu” bohaterka zabiera czytelników w zmysłową i emocjonalną podróż w głąb kobiecych pragnień i lęków, obnażając się przed nimi nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Próbuje zdobyć swojego byłego chłopaka Igora, wdaje się w romans z wojakiem – pasjonatem rekonstrukcji historycznych, narcyzem i casanovą, a także z uczennicą, którą poznaje podczas swoich praktyk nauczycielskich w gimnazjum. Cóż więcej można powiedzieć: będzie gorąco :)

Komentarze