klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Co warto przeczytać w lecie? Poznaj wydawnicze nowości

Co zabrać ze sobą na plażę? Krem z wysokim filtrem, modny ręcznik w kształcie pizzy lub ciastka oraz wciągającą książkę.
Natalia Kędra
sierpień 06, 2018

Podczas urlopu skupiamy się na zmysłowych przyjemnościach - kochamy skórę rozgrzaną słońcem, zapach morskiej bryzy, soczyste owoce i drinki z palemką. W nieznośnym upale szukamy też lekkiej rozrywki i lubimy wciągnąć się fascynującą powieść pełną emocji. Na szczęście w lipcu do księgarni trafiły książki, od których nie będziecie mogły się oderwać podczas plażowania.

Nie przegapcie "365 dni", opowieści o erotycznej obsesji, która każe przystojnemu mafiosie porwać i uwięzić kobietę jego marzeń. Książka promowana jest jako "Ojciec chrzestny" w połączeniu z "Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Wielbicielkom sagi o Greya powinna spodobać się także "Zmysłowa córka prezydenta", historia nietypowego romansu w Białym Domu. W powieści tytułowa córka prezydenta wchodzi w erotyczny układ ze swoim ochroniarzem, obiecując mu pełną uległość.

Jeśli jednak nie macie w tym sezonie ochoty na beletrystykę, sięgnijcie po "Hashimoto" - kompleksowy przewodnik po (dobrym) życiu ze schorzeniem tarczycy, które stało się w Polsce powszechne. Opracowanie Beaty Abramczyk pokazuje, że drobne zmiany w diecie i stylu życia mogą mieć ogromny wpływ na jego komfort. 

Więcej informacji o nowościach książkowych znajdziecie w naszej galerii.

1 z 5

Beata Abramczyk, "Hashimoto"

Beata Abramczyk,

Jak uzdrowić duszę i ciało?

Odwaga aby wyjść  ze swojej pozornej strefy komfortu, zawalczyć o siebie i zacząć się rozwijać nie jest łatwa. Ale w naszej podróży życia dajemy sobie przecież wspaniale radę z zadaniami specjalnymi. Praca nad sobą każdego dnia uczy pokory, ale też daje niesamowitą energię do życia. Daje wolność, która oznacza harmonię – tego co we mnie i tego co na zewnątrz, poza mną.

2 z 5

M. Wild, M. Michelle, "Zmysłowa córka prezydenta"

M. Wild, M. Michelle,

Zmysłowe dziewczyny to seria pikantnych powieści tworzonych i współtworzonych przez najpopularniejsze autorki gatunku. Historie są skandaliczne, świeże i oczywiście niewiarygodnie seksowne. To idealna lektura do poduszki, recepta na „przelotny rumieniec” dla każdej czytelniczki, która lubi wciągające romanse.

Charlotte Daley to córka nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Gdy jej ojciec zasiada już w Białym Domu i jest zbyt zajęty, by zauważyć jej istnienie, Charlotte postanawia zakosztować wolności, zanim wróci na studia w Nowym Jorku...

3 z 5

Dorota Wachnicka, "Farciara"

Dorota Wachnicka,

Świat korporacji, zagraniczne podróże, miłość, intrygi i zdrady. Oto świat młodej prawniczki Natalii, która szuka szczęścia i spełnienia.

4 z 5

Blanka Lipińska, "365 dni"

Blanka Lipińska,

Ojciec chrzestny w połączeniu z Pięćdziesięcioma twarzami Greya. Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca....

Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu –  w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim.

 

5 z 5

J. Daniels, "Nasze miejsce na ziemi"

J. Daniels,

Oto nowa, pełna seksu i namiętności powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa”, J. Daniels – kolejna część serii „Alabama Summer”.
Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia. Zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą czasu sam na sam – na ich drodze stoi jedna poważna przeszkoda: rodzicielstwo. Ben i Mia są więc bardzo sfrustrowani i przy każdej nadarzającej się okazji próbują się do siebie zbliżyć, urządzając sobie sekskapady i krótkie, niegrzeczne spotkania. Kto powiedział, że wszystko musi być do końca zgodne z prawem?

Komentarze