klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

Z nieatrakcyjnego, borykającego się z niskim poczuciem wartości chłopaka zmienił się wysportowanego, pewnego siebie, kipiącego seksem przystojniaka, którego media nazywają „księciem Disneya”. Trafne porównanie?
Urszula Jagłowska
marzec 29, 2018

Jeffrey Kendall z Connecticut jest idealnym przykładem na to, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko ci zaniedbani. Jeszcze dwa lata temu ten 26-letni mężczyzna miał kilkanaście kilogramów nadwagi, zupełnie nie dbał o swój wygląd i miał początki depresji. Bezrobotny i zakompleksiony chłopak nie wierzył, że jego życie już wkrótce diametralnie się odmieni.

Przeczytaj także: Trafił zza biurka na okładki magazynów. Wszystko dzięki spektakularnej metamorfozie

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Jeffrey Kendall przed przemianą

Jeszcze dwa lata temu Jeffrey całe dnie spędzał na opiece nad obłożnie chorą matką, która z powodu braku ubezpieczenia pozbawiona była opieki medycznej. Jej choroba, brak pracy oraz duża nadwaga sprawiły, że chłopak zupełnie nie dbał o siebie i miał początki depresji. Wszystko zmieniło się, kiedy jego kolega rozstał się z dziewczyną. Rozgoryczony i pragnący zapomnieć o miłosnym urazie mężczyzna, zapisał się na siłownię i namówił Jeffreya na wspólne treningi. Wtedy nikt by nie pomyślał, że ten niczym niewyróżniający się z tłum, puszysty chłopak za kilka lat stanie się prawdziwym łamaczem kobiecych serc, porównywanym do księcia z kultowej kreskówki Piękna i Bestia.

Zaczęło się od małych rzeczy. Spotykaliśmy się i każdego dnia trenowaliśmy z dwudziestokilową sztangą i robiliśmy pompki. Wkrótce zacząłem rozpoczynać swój dzień od spacerów w słońcu, słuchania Beatlesów oraz innej muzyki, która podnosiła na duchu. Potem wracałem do domu i pomagałem mamie. W nocy uprawiałem yogę – mówi Jeffrey Kendall.

Wkrótce odkrył również inspirujące treningowe kanały na YouTube, z których czerpał motywację nie tylko do ćwiczeń, ale także nauczył się samoakceptacji. Jak wspomina, dzięki filmom Yoga with Adriene schudł, wyrzeźbił mięśnie, ale też zaczął akceptować swoje wady i czerpać radość z życia.

Przeczytaj także: Pamiętacie 'małą podpalaczkę' z memów? Nie zgadniecie, jak teraz wygląda ta dziewczynka

Niesamowita metamorfoza

Wysiłek fizyczny to nie wszystko. Mężczyzna całkowicie zmienił swoje nawyki żywieniowe. Jak wspomina, wcześniej był ofiarą nocnego podjadania oraz amatorem niezdrowych przekąsek i rozmaitych ciastek. Dzięki motywacji przyjaciół oraz rodziny znalazł w sobie siłę na odstawienie ukochanych smakołyków. By zmotywować innych do zadbania o siebie, Jeffrey opublikował zdjęcia ze swojej spektakularnej przemiany na Reddicie.

Zdjęcie: Reddit

Użytkownicy portalu natychmiastowo zachwycili się jego metamorfozą i zaczęli porównywać Jeffreya do jednego z książąt z bajek Disneya. Naprawdę jest do niego podobny? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć tego przystojniaka.

Przeczytaj także: Przez 10 lat nie mogła schudnąć - w końcu zrzuciła 62 kilo! Wszystko przez...

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Jeffrey Kendall

Jeffrey Kendall
Instagram https://www.instagram.com/p/BgYVTBRHtkn/?taken-by=jeffk8991
2 z 5

Jeffrey Kendall

Jeffrey Kendall
Instagram https://www.instagram.com/p/Bfz1s8wHgvT/?taken-by=jeffk8991
3 z 5

Jeffrey Kendall

Jeffrey Kendall
Instagram https://www.instagram.com/p/BfVJS-SnRiK/?taken-by=jeffk8991
4 z 5

Jeffrey Kendall

Jeffrey Kendall
Instagram https://www.instagram.com/p/Bf9o9dtnNAI/?taken-by=jeffk8991
5 z 5

Jeffrey Kendall

Jeffrey Kendall
Instagram https://www.instagram.com/p/BfLCoYRnvb0/?taken-by=jeffk8991
Komentarze