klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Co za ZDJĘCIA! Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem w niezwykłej sesji ślubnej dla "VIVY!"! Zobaczcie też WIDEO

Już jest! Nowy numer magazynu "VIVA!", a tam przepiękne zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z mężem. Zobaczcie, jak oni się kochają!
Marta Tabiś-Szymanek
wrzesień 12, 2016

To było zdecydowanie najgorętsze wydarzenie minionego weekendu! Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana śledziłyśmy dla was z zapartym tchem :). Jeśli jesteście ciekawe wszystkich szczegółów dotyczących najnowszej SESJI ślubnej Małgosi - koniecznie zobaczcie nowy numer "VIVY!". 

A tam oprócz przepięknych zdjęć, dowiemy się, m.in. że do spektakularnej sukni Evy Minge, gwiazda TVN do sesji włożyła biżuterię YES, buty Christiana Louboutin czy Alexandre Birman. A gdzie powstawała okładka? Zobaczcie film z sesji

Ale to nie wszystko! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili "VIVIE!" początki swojej miłości. Koniecznie zobaczcie to wideo! Poruszająco opowiadają o tym, jak musieli na początku ukrywać swoją miłość. Z sesji powstał też ślubny teledysk, który naprawdę warto zobaczyć. 

A jeśli nadal ciekawi was, jak "od środka" wyglądał ślub i wesele Małgorzaty Rozenek-Majdan, pamiętajcie jutro w kioskach nowy numer "Party". 

Komentarze