Dzieci Jennifer Lopez od momentu swoich narodzin wzbudzały spore zainteresowanie mediów (magazyn "People" zapłacił 6 milionów dolarów za zdjęcie Lopez z maleńkimi bliźniętami) i fanów gwiazdy. Sama Jennifer chętnie pokazuje Maxa i Emmę w mediach społecznościowych i opowiada o nich dziennikarzom. Jak można się było domyślić, z dwójki dzieci piosenkarki i aktorki z większą uwagą obserwowana jest Emma. Wszyscy wypatrują w dorastającej 11-latce oznak podobieństwa do jej znanej mamy. Dotąd dostrzegano głównie interesującą urodę dziewczynki. Ostatnio okazało się jednak, że córka Jennifer Lopez ma talent wokalny, którego pozazdrościć może jej zawodowo śpiewająca matka...

Reklama

Zobacz także: Co za piękność! Córka Catheriny Zety-Jones bardzo wydoroślała i debiutuje na salonach

Tak śpiewa córka Jennifer Lopez

Do sieci trafił fragment wideo, które powstało w trakcie przygotowań Jennifer Lopez do występu w porannym programie amerykańskiej telewizji NBC. Filmik opublikowany został na Instagramie trenera wokalnego Stevie'ego Mackey'a, który daje lekcje śpiewu Selenie Gomez, Lenny'emu Kravitzowi i właśnie Jennifer Lopez. Widać na nim Emmę śpiewającą piosenkę Alicii Keys "If I Ain't Got You". Dziewczynka radzi sobie z tym nie najłatwiejszym utworem zaskakująco dobrze! Tak dobrze, że przysłuchująca się jej występowi Lopez nie próbuje nawet ukryć dumy i... proponuje 11-latce występ podczas swojego koncertu.

Reklama

Zobacz także: Córka Moniki Bellucci wystąpiła w reklamie. To niewiarygodne, ale... jest piękniejsza od mamy!Naszym zdaniem mała Emma ma zadatki na gwiazdę. Jeśli tak śpiewa w wieku 11 lat, to co może osiągnąć dalej szlifując swój talent?! Jej sławna mama, choć ma na swoim koncie osiem płyt, jest chyba bardziej znana ze skomplikowanych układów tanecznych, niż ze skali swojego głosu. Jej utalentowana córka mogłaby w show-biznesie osiągnąć jeszcze więcej...A wy co myślicie o śpiewającej córce Jennifer Lopez - ma szansę na wielką karierę?

Reklama
Reklama
Reklama