klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ania Lewandowska jest w ciąży/fot. EN
Styl życia

Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku!

Na początku przyszłego cała Polska będzie czekać na narodziny pierworodnego potomka Ani i Roberta Lewandowskich. Niedługo mamami zostaną także Małgorzata Socha, Natalia Kukulska i Otylia Jędrzejczak. Jakie jeszcze gwiazdorskie dzieci będą miały 2017 rok w dacie urodzenia?
Anna Konieczyńska
grudzień 30, 2016

Gdy Robert Lewandowski ogłosił na boisku, że jego żona, Ania, spodziewa się pierwszego potomka, cała Polska ucieszyła się, jakby to w ich rodzinie miało narodzić się dziecko. Kiedy pojawiła się informacja, jakiej płci będzie dziecko Lewandowskich - Polska oszalała:) Wzruszenia przeżywaliśmy także z gwiazdami, które zostaną mamami po raz drugi – Małgorzatą Sochą, Marion Cotillard i Natalie Portman.

Patrząc na te piękne kobiety, które ze swobodą łączą obowiązki macierzyńskie i zawodowe, wierzymy w to, że nam też się uda :) Nie mówiąc już o przyjemności, którą czerpiemy z podpatrywania strojów ciążowych naszych idolek.

Sprawdź, które celebrytki spodziewają się dzieci. W czepku urodzone same najpewniej zostaną gwiazdami!

1 z 10

Marion Cotillard

Marion Cotillard

Ciąża Marion Cotillard zelektryzowała fanów Brangeliny, bo informacja o niej pojawiła się w chwilę po plotce o rzekomym romansie Pitta z Francuzką. Pogłoski okazały się nieprawdziwe, a aktorka spodziewa się drugiego dziecka z mężem, Guillaumem Canetem.

2 z 10

Natalie Portman

Natalie Portman

Natalie Portman też zostanie mamą po raz drugi. Do pięcioletniego synka Alepha już niedługo dołączy nowy maluch, a rodzice – aktorka i choreograf Benjamin Millepied nie mogliby być szczęśliwsi. Zwłaszcza że Natalie ma spore szanse na drugiego Oscara za rolę „Jackie”.

3 z 10

Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak w marcu urodzi pierwsze dziecko, ale nie zamierza zwalniać tempa – planuje skończyć doktorat, nadal pracuje na AWF-ie, a w przyszłości marzy jej się stanowisko szefowej Polskiego Związku Pływackiego. A maluch? Oczywiście będzie pływać od najmłodszych lat!

4 z 10

Ania Lewandowska

Ania Lewandowska

To była najbardziej wyczekiwana ciąża w showbiznesie:) Ciążę Ani Lewandowskiej ogłosił na boisku przyszły tata, Robert. Trenerka jest już w piątym miesiącu, a pierworodnego potomka urodzi w Niemczech. Ania najpierw napisała, że będzie to córeczka, potem się z tego wycofała. Cóż, czas pokaże:)

5 z 10

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska już za chwilę urodzi trzecie dziecko – córkę. Z mężem, Michałem Dąbrówką mają już 16-letniego Jana i 11-letnią Annę. Teraz dołączy do nich Laura:)

6 z 10

Cheryl Cole

Cheryl Cole

 Cheryl Cole wywołała sensację romansem z młodszym o dekadę Liamem Paynem. Ale prawdziwa burza rozpętała się, gdy okazało się, że 33-letnia wokalistka jest w ciąży. Para wydaje się być szczęśliwa, a młody wokalista z One Direction jest gotowy do roli ojca.

7 z 10

Ciara

Ciara

Ciara ma już dziecko, synka Future z raperem o tym samym imieniu. Teraz spodziewa się nowej pociechy z mężem, futbolistą Russellem Williamsem, z którym związek skonsumowała podobno dopiero w noc poślubną...

8 z 10

Amanda Seyfried

Amanda Seyfried

 Amanda Seyfried po kilku mniej lub bardziej udanych związkach – z Dominikiem Cooperem, Justinem Longiem i Jamesem Franco – znalazła spokój u boku nowego narzeczonego Thomasa Sadoskiego. Już za kilka miesięcy zostaną rodzicami.

9 z 10

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha nie widzi świata poza córeczką Zosią. Teraz uwagę będzie dzieliła między dwoje dzieci. Przygotowując się do porodu, zniknęła ze ścianek.

10 z 10

Anna Kerth

Anna Kerth

Anna Kerth z „Na Wspólnej”, jest w ciąży tak jak grana przez nią Gosia. Podwójne szczęście!

Komentarze