klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pierwsze wspólne zdjęcie Meghan Markle i Harry’ego
Styl życia

Do sieci trafiło pierwsze wspólne zdjęcie Meghan i Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry opuścili brytyjską rodzinę królewską, by to uczcić nadworny fotograf postanowił upublicznić ich pierwsze wspólne zdjęcie sprzed lat. Wyglądają na naprawdę zakochanych.
Urszula Jagłowska
kwiecień 02, 2020

Do tej pory fani Sussexów mieli jeszcze nadzieje, że ich decyzja o rezygnacji z dworskich obowiązków i przywilejów zostanie jeszcze zmieniona, jednak teraz nikt nie ma wątpliwości, że Meghan i Harry na dobre odcięli się od rodziny królewskiej i postanowili żyć na własny rachunek. By uczcić wszystkie oficjalne wystąpienia małżonków oraz ich tytaniczną pracę w imieniu brytyjskiej rodziny którlewskiej, nadworny fotograf królowej Elżbiety II, Chris Jackson, który jest związany z Royalsami już od ponad 14 lat, postanowił wrzucić do sieci dotąd niepublikowane pierwsze wspólne zdjęcie Sussexów.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Pierwsze wspólne zdjęcie Meghan Markle i Harry’ego

Niemożliwe stało się prawdą. Z końcem marca Meghan Markle i książę Harry na dobre zakończyli pełnić swoje książęce obowiązki. Dotąd parze przy większości oficjalnych wystąpień towarzyszył Chris Jackson, nadworny fotograf brytyjskiej monarchii. To właśnie jego kultowe zdjęcie Meghan i Harry’ego ogłosiło światu zaręczyny pary, a także kontrowersyjny Megxit.

Zobacz także: Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu

Teraz artysta postanowił po raz kolejny przyczynić się do uczczenia przełomowej chwili w historii brytyjskiej monarchii i z okazji zakończenia pełnienia dworskich zobowiązań przez Meghan i Harry’ego, postanowił upublicznić ich pierwsze wspólne zdjęcie, które dotąd nie ujrzało światła dziennego.

Dzisiaj jest dzień, w którym książę i księżna Sussex oficjalnie ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej – podczas gdy wszyscy mamy o wiele więcej pilnych problemów, pomyślałem o retrospekcji pierwszego zdjęcia, które zrobiłem im razem - napisał Chris Jackson.

Fotografia została wykonana w 2017 roku podczas zawodów Invictus Games w Toronto, które książę Harry otworzył u boku Melanii Trump. Wówczas młodszy brat księcia Williama i Meghan nie tylko zaprezentowali się wspólnie na trybunach, ale również nie stronili od okazywania sobie czułości.

Musimy przyznać, że patrząc na pierwsze wspólne zdjęcie Meghan i Harry’ego naprawdę widzimy łączącą ich silną więź. 

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Mają ważny powód
Styl życia Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Mają ważny powód
Meghan i Harry już wiodą szczęśliwe życie w Kanadzie z dala od książęcych obowiązków, jednak jak donosi brytyjska prasa, małżeństwo już niebawem wróci do Wielkiej Brytanii. Ma ku temu bardzo ważny powód.

Niedawne wydarzenia na brytyjskim dworze królewskim odbiły się szerokim echem nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. „Megxit”, bo tak media nazwały  rezygnację Meghan Markle i księcia Harry’ego z pełnienia dworskich obowiązków , był dotąd na ustach wszystkich, a tabloidy prześcigały się w kolejnych doniesieniach na temat najbardziej kontrowersyjnej książęcej pary. Głośnio mówiono o majątku małżeństwa i o tym ile może stracić po odejściu z dworu , zastanawiano się też czym para będzie się zajmować po przeprowadzce do Kanady oraz śledzono każdy jej krok publikując coraz to nowsze zdjęcia z pobytu Sussexów poza granicami Wielkiej Brytanii. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Sty 8, 2020 o 10:33 PST Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle bardzo odżyła i jest znacznie spokojniejsza od czasu opuszczenia królewskiego dworu. Niestety nowy styl życia wcale nie oznacza, że małżeństwo może na dobre zapomnieć o swoich dawnych książęcych powinnościach. Jak się okazuje, już niebawem Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii , a wszystko przez… zarządzenie królowej Elżbiety II . Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii To już pewne, Meghan i Harry w marcu wrócą do Wielkiej Brytanii ! Nie spodziewajcie się jednak, że zabawią tam na dobre. Jak się okazuje, zgodnie z prośbą monarchini małżeństwo ma w obowiązku stawić się na oficjalnych obchodach z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, które odbędą się 9. marca. Jak co roku, rodzina królewska uda się wspólnie na nabożeństwo w opactwie Westminster, dlatego też tego dnia nie powinno zabraknąć również Harry’ego, Meghan oraz małego Archie’go. Jak podają brytyjskie tabloidy, udział w obchodach Dnia Wspólnoty Narodów ma być...

Przeczytaj
Meghan Markle i książę Harry znaleźli pracę. Zarobią krocie
Styl życia Meghan i książę Harry w końcu znaleźli pracę. Zarobią krocie!
Meghan i Harry w styczniu ogłosili, że opuszczają królewski dwór i rozpoczynają życie na własny rachunek. Wtedy większość osób zadawało sobie pytanie, na czym była książęca para chce zarabiać. Okazuje się, że małżonkowie właśnie znaleźli niezwykle intratne zajęcie. Wynagrodzenie zwala z nóg!
Urszula Jagłowska
lipiec 02, 2020

W połowie stycznia  wszystkie media zaparły dech, gdy na oficjalnym instagramowym koncie Sussexów pojawiła deklaracja o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła  odciąć się od książęcych obowiązków  i zacząć żyć na własnych zasadach z dala od kontroli monarchii. Choć na początku małżonkowie zapowiadali, że planują osiedlić się w chłodnej Kanadzie, ich wybór padł jednak na słoneczne Los Angeles, gdzie mieszka wielu przyjaciół ukochanej żony młodszego brata księcia Williama . Od tego czasu byli Sussexowie zdążyli nieco odpocząć od presji społeczeństwa oraz paparazzich i mogli wreszcie cieszyć się idyllą z dala od dworskiej etykiety pełnej nakazów i zakazów. Zdjęcie: ONS Okazuje się jednak, że nawet opuszczenie rodzimej Wielkiej Brytanii i odsunięcie się od rodziny królewskiej , nie sprawiły, że świat na dobre zapomniał o Harrym, jego żonie Meghan i ich ukochanym synku Archiem . Wręcz przeciwnie! W mediach zaczęły pojawiać się niepokojące doniesienia na temat „dworskich dezerterów”. Głośno mówiło się o niechęci sąsiadów do byłej książęcej pary , kompromitujących zdjęciach Meghan , gdy ta była jeszcze aktorką,  załamaniu nerwowym Harry’ego , który rzekomo trafił do szpitala psychiatrycznego, a nawet planach dotyczących rozwodu Meghan i Harry'ego . Ogromne emocje wzbudzały również kwestie finansowe oraz zamknięcie królewskiego skarbca na Sussexów . Choć zakochani posiadają duże aktywa, rozrzutny tryb życia mógł bowiem szybko doprowadzić do poważnego uszczuplenia ich kont bankowych. Jak się jednak okazuje, przedsiębiorcza Meghan doskonale zadbała o zabezpieczenia finansowe i już znalazła pracę dla siebie i swojego męża. Para zarobi gigantyczne pieniądze! Meghan i książę Harry znaleźli pracę Jeśli ktokolwiek myślał, że po odejściu z rodziny królewskiej książę Harry i Meghan...

Przeczytaj
Meghan Markle chce odizolować Archiego od rodziny królewskiej?
Styl życia Meghan Markle nie przyleci do Londynu z synem
9. marca Harry i Meghan wypełnią jeden z ostatnich obowiązków wobec rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, Sussexowie nie zamierzają pojawić się w Wielkiej Brytanii w towarzystwie swojego niespełna rocznego synka. Co na to monarchini?
Urszula Jagłowska
marzec 02, 2020

Meghan Markle po raz kolejny podpadnie królowej Elżbiecie II . Buńczuczna była księżna najpierw systematycznie i konsekwentnie była na bakier z dworską etykietą , wielokrotnie   ubierając się wbrew królewskim kanonom , jednak szalę goryczy przelał fakt, że Meghan i jej mąż, książę Harry , postanowili na dobre odciąć się od brytyjskiej rodziny królewskiej  i zrezygnować ze swoich dworskich obowiązków . Teraz aktorka na nowo postanowiła wbić szpilkę sędziwej monarchini i odizolować ją od małego Archiego. Czyżby to był odwet na królowej, która zabroniła małżeństwu używania hasła „royal”? Meghan Markle chce odizolować Archiego od rodziny królewskiej? To już pewne, Meghan i Harry  w marcu wrócą do Wielkiej Brytanii .  Nie spodziewajcie się jednak, że Sussexowie zabawią tam na dobre. Jak się okazuje, zgodnie z prośbą monarchini, małżeństwo ma w obowiązku wzięcie udziału w oficjalnych obchodach z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, które odbędą się 9. marca. Udział w uroczystościach ma być jednym z ostatnich książęcych obowiązków Sussexów przed całkowitą rezygnacją z dworskich powinności. Zdjęcie: ONS Co ciekawe, na początku młode małżeństwo miało pojawić się w Londynie w towarzystwie małego Archiego. Teraz, jak donosi „Daily Mail” Królowa Elżbieta II i jej mąż nie mają co liczyć na spotkanie z ukochanym prawnuczkiem . Meghan podjęła bowiem decyzję, że jej syn zostanie w Kanadzie pod opieką niani.  Elżbieta jest niesamowicie smutna – pisze brytyjski tygodnik „Sunday Times”. Warto przypomnieć, że pradziadkowie widzieli Archiego zaledwie kilka razy od urodzin. Co sądzicie o zachowaniu Meghan? Myślicie, że to forma zemsty? Zdjęcie: EastNews

Przeczytaj
Meghan Markle krytykowana za sposób pokazania syna
Styl życia Meghan Markle ledwo urodziła, a już jest w ogniu krytyki. Tym razem krytykowana jest za...
Tym razem Brytyjczycy są oburzeni sposobem, w jaki Meghan Markle przestawiła światu swojego pierworodnego syna. Co zrobiła nie tak?

Pierwszy potomek Meghan Markle i księcia Harry’ego przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja w godzinach porannych, lecz radosna nowina została ogłoszona światu dopiero w godzinach popołudniowych za pośrednictwem oficjalnego instagramowego konta książęcej pary.  I choć przypuszczano, że Meghan Markle pójdzie w ślady księżnej Kate i podobnie jak ona  przedstawi światu swoje dziecko kilka godzin po porodzie, księżna i książę Sussex postanowili dawkować mediom informacje na temat swojego pierworodnego syna. Najpierw książę Harry wygłosił oficjalne przemówienie , na którym zdradził, że zarówno malec, jak i jego matka czują się dobrze, lecz na pierwsze wystąpienie Meghan Markle i jej nowonarodzonego dziecka  musieliśmy czekać aż dwa dni . Zwyczajowo szczęśliwi rodzice z rodziny królewskiej spotykają się z mediami przed wyjściem ze szpitala w dniu narodzin nowego royal baby, by pokazać je światu. Jak się okazuje dwudniowa zwłoka to nie jedyne odstępstwo od tradycji. Meghan Markle krytykowana za sposób pokazania syna 8 maja na pierwszym po porodzie spotkaniu z mediami,  Meghan i Harry przedstawili światu swojego synka Archiego w Windsor Castle w Berkshire. Jak się okazuje największe kontrowersje wywołał fakt, że na konferencję prasową zaproszono amerykańską stację CBS , w której program śniadaniowy prowadzi Gayle King, przyjaciółka i zaufana powierniczka księżnej Meghan. Nieprzypadkowy był również czas zwołania konferencji. Ze względu na różnicę czasową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Europą, oficjalne przedstawienie pierworodnego syna Meghan i Harry’ego idealnie zbiegło się z godziną emisji programów śniadaniowych emitowanych za oceanem. Takie posunięcie nie umknęło uwadze byłemu rzecznikowi prasowemu królowej Elżbiety II, który zarzucił książęcej parze, że ich działanie jest przytykiem dla brytyjskich stacji telewizyjnych i całego...

Przeczytaj