klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Styl życia

Doda odda pierścionek zaręczynowy! Czy zrobiłybyście to samo?

Miał być ślub, a skończyło się... w sądzie. Już wiadomo, co stanie się z prezentami, którymi były ukochany obdarowywał gwiazdę!
Marta Tabiś-Szymanek
październik 27, 2016

Doda komentuje właśnie sprawę zwrotu prezentów, których zarządał od niej jej były narzeczony. Przypominamy, że po rozstaniu z Dodą, Emil Haidar na drodze sądowej próbował odzyskać podarunki - w tym pierścionek zaręczynowy wart 180 tysięcy złotych (!!!) - którymi odbdarowywał gwiazdę. Wczoraj w sądzie zapadł ostateczny wyrok. 

Wiadomo już, że Doda ma zwrócić byłemu narzeczonemu pierścionek, resztę prezentów może zachować. Jak wokalistka komentuje sprawę na swoim FB?

Szłam do ołtarza... Ale dobrze, że do niego nie doszłam. Dziękuję Wysokiemu Sądowi, że przychylił się do mojej propozycji wyrzucenia z życia symbolu przyszłej umowy małżeńskiej i mogę z ulgą zwrócić pierścionek zaręczynowy, który ciążył mi przez ostatnie miesiące w oczekiwaniu na decyzję Sądu ;) Jutro z kokardą wyślę go w nadziei, że rozmiar będzie pasował. A właściwie jestem pewna, że będzie "Na otarcie łez" Sąd przyznał mi, a ku rozpaczy mojego ex odmówił mu zwrotu podarunków, czyli sukienki i torebki wartości 50 % sporu. Ex musi ponieść koszty od przegranego procesu wiec podzielimy się po połowie. Szkoda tylko, że połówki nie możemy razem się napić... AA le to już wiemy. Prezenty, które ja mu podarowałam niech mu służą.

Emil Haidar też postanowił poinformować o całej sprawie. W rozmowie z "Super Expressem" wbił jednak kolejną szpilę Dorocie:

Minął rok i jak widać nic się w tej sprawie nie wydarzyło, wiec ciesze się że dzięki wyrokowi sadu środki pozyskane z tego pierścionka zasilą konto WOŚP. Ponadto Sąd zasadził pokrycie kosztów sadowych w wysokości około 10000 pln przez Panią Rabczewską. Pozostałych przedmiotów trochę szkoda, bo tracą na tym organizacje charytatywne, którym chciałem je przekazać, ale niech się Pani Rabczewskiej noszą. Czekam na uprawomocnienie wyroku lub ewentualne odwołanie Pani Rabczewskiej, bo jej pazerność może wskazywać na to, że ta sprawa jeszcze się nie zakończyła. Nie mniej jednak nie ma to dla mnie większego znaczenia.

Doda jednak nie pozostała dłużna i sprawę skwitowała w swoim stylu:

A teraz na poważnie: ciuchy można kupić, ale KLASY i HONORU nie.

A wy zgadzacie się z Dodą? Co zrobiłybyście na jej miejscu? A może same miałyście podobne doświadczenia?

Komentarze
Czy Doda pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak?
ONS
Styl życia Czy Doda naprawdę pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Znamy wyrok sądu!
Pamiętacie jeszcze "słynną" bójkę Dody i Agnieszki Woźniak-Starak sprzed ponad dwóch lat? Piosenkarka odwołała się od wyroku i... właśnie wygrała sprawę.
Milena Majak
październik 18, 2016

Przypomnijmy, że chodziło o bójkę, do której doszło między obiema gwiazdami w jednym z chorzowskich klubów podczas gali „Niegrzeczni 2014” w lutym 2014 roku.  Po całym zdarzeniu żona producenta filmowego zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić na drodze sądowej i… słowa dotrzymała. Z pomocą prawników oskarżyła wokalistę o pobicie. Pod koniec grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza rozprawa. Przez kolejne miesiące zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i Doda , tłumaczyły się ze swojego zachowania. Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł w marcu 2016 roku . Podczas rozprawy udowodniono Dodzie naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak . Sąd skazał ją na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Wokalistka wraz z adwokatem złożyła jednak apelację. Jest wyrok w sprawie Doda - Szulim! Jak podaje „Twoje Imperium” głośna sprawa pobicia została właśnie umorzona przez Warszawski Sąd Apelacyjny. Tym samym sąd uchylił wyrok, który zapadł w marcu 2016 roku. Dodzie udowodniono jedyne spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z... plastikowego pistoletu. A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautma. Może się jednak okazać, że to nie koniec sprawy. Prawnik żony producenta filmowego nie wyklucza  kasacji . Oznajmił, że on i jego klientka są zdziwieni tym, jaki wyrok usłyszeli. Myślicie, że sprawa wróci na wokandę?

Przeczytaj
Styl życia Nowoczesne oświadczyny - jak się nie wykąpiesz, nie będziesz miała pierścionka? :)
Kąpiel w wannie nabiera głębszego znaczenia. Po przeczytaniu tego tekstu, niektóre kobiety mogą do niej wskakiwać chętniej niż zwykle, a inne pokochają prysznic. Sprawdźcie, o co chodzi;)
Agnieszka Pulikowska
styczeń 05, 2017

Część z nas marzy o ślubie, inne niekoniecznie. Te pierwsze, które już z niecierpliwością czekają na pierścionek zaręczynowy, powinny zwrócić uwagę na najnowszy trend (tak, jak widać i tutaj obowiązuje pewna moda). Zobaczcie także:   12 najgorszych... sukni ślubnych! Tych zdjęć już nigdy nie zapomnicie ;) Otóż oprócz tego, że kobiety pokochały kule do kąpieli, to jeszcze panowie znaleźli ich inne wykorzystanie. Chodzi o oświadczyny. Pewna firma nawet specjalizuje się w wysyłaniu kul do kąpieli z ukrytymi pierścionkami. Ich cena jednak nie jest wysoka, ale za to dołączony do nich może być kod loteryjny, dzięki któremu można wygrać cacko warte nawet 5 tysięcy dolarów. Get ready to take on the New Year with a tranquil and soothing soak from our Lavender Bath Bomb! Thanks for sharing your experience @mckaelashae! #NewYearNewYou #Lavender #BathBomb #PearlBathBombs Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pearl Bath Bombs (@pearlbathbombs) 3 Sty, 2017 o 5:19 PST Jednak wróćmy do naszej historii. Otóż na Twitterze zawrzało po tym, jak użytkowniczka "kennessy"  wrzuciła zdjęcie pierścionka od ukochanego, który ukazał się jej oczom po rozpuszczeniu kuli do kąpieli . Swoją drogą dobrze, że go nie spuściła do odpływu;) Sooooooo this happened yesterday.....shook pic.twitter.com/d4ziljOkAY — kennessy (@kassidyrun1) 30 grudnia 2016 W tym przypadku nie była to propozycja ślubu, a raczej dopiero jego obietnica, więc użytkowniczka nadal czeka na swój wymarzony pierścionek, ale jej partner dał jej spore nadzieje, że kiedyś się doczeka:) Oby tylko przy droższym upominku wybrał bardziej zauważalną formę zapakowania i wręczenia pierścionka zaręczynowego. A wy co myślicie o takich zaręczynach? Zobaczcie także:   W jej sukniach ślubnych "tak" powiedziały Jennifer Lopez czy Mariah Carey! Zobaczcie nową kolekcję królowej mody ślubnej Zapisz

Przeczytaj
Jenna Evans
Styl życia Ta kobieta przez zaręczyny wylądowała na stole operacyjnym!
Jenna Evans połknęła swój pierścionek zaręczynowy. Sytuacja przestała być komiczna, kiedy kobietę zaczął boleć brzuch, a lekarze zdecydowali się przeprowadzić na niej ryzykowny zabieg...
Matylda Nowak
wrzesień 16, 2019

Jenna Evans miała niewiarygodnego pecha! Kobieta połknęła swój wymarzony i wyczekany pierścionek zaręczynowy. Na dodatek, zamiast czekać, aż pokaźnej wielkości błyskotka sama "wydostanie" się na zewnątrz, była zmuszona poddać się zabiegowi , który mógł skończyć się jej śmiercią. Ostatecznie endoskopowo usunięty z jej wnętrzności pierścionek trafił do jej narzeczonego. A on nie chciał go jej oddać! Zobacz także: Ta kobieta miała zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym, zanim chłopak jej się oświadczył Kobieta z pierścionkiem zaręczynowym w brzuchu Pierścionek zaręczynowy ma dla niektórych kobiet szczególne znaczenie. Jeśli nie spełnia ich oczekiwań, okazują niezadowolenie , a nawet dzielą się nim w mediach społecznościowych. Zwracają uwagę na jego wartość i potrafią zażądać od przyszłego męża droższego modelu . Z kolei Jenna Evans była do swojego pierścionka zaręczynowego tak bardzo przywiązana, że aż go połknęła .  We wtorek w nocy, śpiąc, połknęłam mój pierścionek zaręczynowy - ogłosiła kobieta na Facebooku. - Nawet pamiętam, jak to zrobiłam. Ale wtedy wydawało mi się, że mi się to przyśniło, więc znowu zasnęłam. W środę rano uświadomiłam sobie, że nie mam na palcu pierścionka i obudziłam mojego narzeczonego, żeby mu o tym powiedzieć. On na początku chyba mi nie uwierzył. Śmialiśmy się z tego przez jakieś pół godziny, zadzwoniłam do mojej mamy i sprawdziłam w Google'u, czy dorosłym zdarza się połykać pierścionki. Następnie poszłam na ostry dyżur i tak bardzo się śmiałam, że miałam spore problemy z wyjaśnieniem, co mi się przydarzyło. Lekarka skierowała mnie na prześwietlenie i była w szoku, kiedy potem pokazywała mi razem z innym lekarzem, że mój pierścionek faktycznie jest w moim brzuchu. Wezwano gastrologa i...

Przeczytaj
pierścionek zaręczynowy
iStock
Styl życia Kobieta naśmiewa się ze swojego pierścionka zaręczynowego. Naprawdę jest aż tak brzydki?
Świeżo upieczona narzeczona tak bardzo była rozczarowana wyglądem swojego pierścionka zaręczynowego, że skrytykowała jego wygląd w mediach społecznościowych. Internautom niezbyt to się spodobało...
Matylda Nowak
kwiecień 09, 2019

Kobiety zwykle ogłaszają swoje zaręczyny w mediach społecznościowych, z dumą prezentując na opublikowanym zdjęciu pierścionek i czasem też narzeczonego. Ale ta użytkowniczka Facebooka nie uczyniła zadość tej nowej tradycji, i zamiast chwalić się swoim pierścionkiem zaręczynowym , dość bezlitośnie go skrytykowała . Jej post został opublikowany na innych platformach i wzbudził sporo negatywnych emocji. Narzeczona niezadowolona ze swojego pierścionka zaręczynowego Rozczarowana narzeczona opublikowała na Facebooku dwa zdjęcia swojego pierścionka i opisała przy nich, co czuła w momencie, kiedy go dostała oraz jak z czasem jej stosunek do niego się zmienił: Mój chłopak w końcu poprosił mnie, żebym za niego wyszła - napisała internautka. - I naprawdę dał mi coś takiego. Wyjął to z kieszeni i wiele wysiłku kosztowało mnie powstrzymanie się od śmiechu i zadania pytania, czy to prawda, czy też się ze mnie nabija. Mam go od kilku dni, przyzwyczaiłam się do niego i już nie uważam, żeby był taki zły. Ale może już się pogodziłam z tym, że on tak wygląda. Zdecydowanie wolałabym, żeby był inny, ale cóż... Ten pierścionek należał do jego babci, a perła jest moim kamieniem urodzinowym, i chyba tylko dlatego byłam w stanie go tolerować. Fot.:  Reddit Zobacz także:  Czy cena pierścionka zaręczynowego sugeruje, czy małżeństwo będzie trwałe? Zachowanie wybrednej narzeczonej nie spodobało się internautom. Użytkownicy portalu Reddit ostro skrytykowali jej zachowanie: "Mam nadzieję, że facet odbierze jej ten pierścionek i weźmie nogi za pas". "Jeśli on był tak głupi, żeby dać jej pierścionek, to nie powinien móc go odzyskać". "To jest okropny pierścionek zaręczynowy, ale ona nie powinna pisać o tym na Facebooku. Mam nadzieję, że on się zorientuje, że...

Przeczytaj