klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Doda pokazała nowe zdjęcia ze ślubu. Jej druga suknia ślubna jest piękna!

Niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu Dody i Emila Stępnia to najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczycie :).
Milena Majak
grudzień 16, 2018

Zanim Doda i Emil się pobrali, byli ze sobą dwa lata. Co ciekawe, nikt przez cały ten czas nie wiedział, że wokalistka w ogóle spotyka się z kimkolwiek. Kiedy ogłosiła, że właśnie wyszła za mąż, media oraz jej fani byli bardzo zaskoczeni. Doda od momentu ujawnienia wielkiej tajemnicy stopniowo dzieliła się z fanami informacjami o związku z Emilem. Teraz zdecydowała się na opublikowanie kolejnych zdjęć z tego pięknego dnia.

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Doda opublikowała nowe zdjęcia ze ślubu

Bajkowy ślub Dody i Emila odbył się w słonecznej Hiszpanii i do końca był wielką tajemnicą nawet dla jej znajomych. Zaproszeni goście dowiedzieli się, o co chodzi dopiero na miejscu. Mimo że od tego czasu minęły już dziewięć miesięcy, wokalistka nadal wraca do tamtych chwil i pokazuje fanom fragmenty uroczystości oraz wesela. Ostatnio wzięło ją na wspominki - razem z wieloletnią przyjaciółką postanowiły obejrzeć zdjęcia ślubne, które już dawno znalazły swoje miejsce w albumie ślubnym. 

Na swoim InstaStories piosenkarka pokazała kilka z nich fanom. Udostępniła również fragment piosenki, którą wykonała dla swoich rodziców - Pawła i Wandy Rabczewskich. Jak nietrudno się domyślić, chodzi o "Cudownych rodziców mam" :). 

Doda podczas uroczystości miała aż trzy suknie ślubne. Jedna z nich pochodzi z salonu Madonna w Warszawie. Szacuje się, że była warta nawet 50 tysięcy złotych! Drugą natomiast możecie zobaczyć w naszej galerii :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/dodaqueen

1 z 5

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody
2 z 5

2

2
3 z 5

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody
4 z 5

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody

Nowe zdjęcia ze ślubu Dody
5 z 5

3

3
Komentarze