klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Selfie Dominiki Gwit
ONS
Styl życia

Dominika Gwit odradza drastyczne diety i udowadnia, że z nadwagą można być sexy!

Schudła 50 kilo i wróciła do poprzedniej wagi. I jest... szczęśliwsza! Dominika Gwit opowiedziała o swoim dietetycznym koszmarze.

Dominika Gwit podbija serca widzów w show „Taniec z Gwiazdami". Mimo nadwagi świetnie sobie radzi na parkiecie! Przez lata waga rządziła życiem aktorki. Poznaliśmy ją jako pulchną dziewczynę, gdy wystąpiła w takich produkcjach jak: "Przepis na życie" czy "Galerianki". Ważyła 104 kilo przy 158 centymetrach wzrostu.

Polecamy:  Schudła 57 kilo, bo... inaczej nie dostałaby pierścionka zaręczynowego!

Dla wszystkich więc wielkim zaskoczeniem była jej metamorfoza, której się poddała- aktorka zaczęła chudnąć w oczach. Udało jej się zrzucić ponad 50 kilogramów! Wszyscy zachwycali się jej figurą. Minął rok i Dominika Gwit wróciła do dawnej wagi. Dziś waży ponad 80 kilo i... odradza diety!

O tym okresie w jej życiu szczerze opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

- Dwa lata temu schudłaś 50 kilogramów, potem znów przytyłaś. Twoja mama powiedziała, wtedy „to wróciło ale też wróciła nasza Dominika”. Skąd wróciłaś?
Z zaświatów. Z zaświatów własnej ambicji, która mnie zjadła. To strasznie trudny temat. Całe życie wydawało mi się, że jak schudnę będzie super. Ja się tak nakręciłam na to chudnięcie, byłam taka szczęśliwa. Wszystkie moje pasje, marzenia, to co wtedy, kiedy zaczynałam dietę było dla mnie ważne, po trzech miesiącach diety przestało istnieć. Ja przestałam istnieć.

- Co to znaczy, że przestałaś istnieć?
Liczyły się tylko kilogramy, ile schudłam, ile straciłam w obwodach, co dzisiaj zjadłam. Nic innego nie mnie nie interesowało, o niczym innym nie mówiłam. Wpadłam w obsesję. Okazało się, że właśnie na diecie żyłam tylko po to, żeby jeść. W dodatku robiłam to wszystko na oczach mediów.

- Czułaś się jakoś zobowiązana z tego powodu?
Tak, czułam się zobowiązana sama przed sobą. Opowiadałam wszędzie, że jest super, a prawda jest taka, że nie miałam innego życia poza odchudzaniem. Wydawało mi się, że jestem szczęśliwa ale nie byłam. W pewnym momencie obudziłam się z tego koszmaru.

W wywiadzie zdradziła także, że nie o sam wygląd czy zdrowie chodziło w jej odchudzaniu, ale też o to, że w pewnych momentach czuła się gorsza.

Polecamy:  To zdjęcie wywołało burzę w sieci. Ale reakcja kobiet jest jeszcze bardziej zaskakująca

Nie jestem atrakcyjna, zawsze jestem tylko koleżanką a nie dziewczyną. Wszystkie koleżanki miały chłopaków a ja nie. Właściwie jedyną sferą mojego życia jaką niszczyła otyłość była seksualność, sfera damsko-męska. Tylko problem polegał na tym, że co jakiś czas mijałam na ulicy takie dziewczyny jak ja z chłopakami za rękę i zastanawiałam się co jest ze mną nie tak. To była moja największa bolączka i to pchało mnie do tego, żeby się zmienić fizycznie. Ale jak się zmieniłam w ogóle straciłam ochotę na bycie z kimkolwiek. Nic mnie nie obchodziło, chciałam, tylko chudnąć. Miałam początki anoreksji. To była zła droga- powiedziała Dominika Gwit w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Dominika Gwit dodaje, że dopiero po powrocie do swojej dawnej wagi czuje się naprawdę szczęśliwa. Jednocześnie przyznaje, że mogłaby teraz schudnąć ok. 15 kilogramów dla zdrowia, ponieważ zdaje sobie sprawę, że otyłość jest groźna.
Dominika wyciska z siebie siódme poty na treningach do programu "Taniec z Gwiazdami", więc może nie być trudno o zgubienie kilku kilogramów:) Ale mimo widocznej nadwagi, Dominika prezentuje się na parkiecie niezwykle kobieco i potwierdza teorię, że seksapil jest w głowie. Co ważniejsze, aktorka jest z mężczyzną, który kocha ją po prostu za to jaka jest. 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Dominiki Gwit sprzed diety, po utracie 50 kilogramów oraz te obecne.

Polecamy:  Co za metamorfoza! Courtney schudła 75 kg, bo zrezygnowała z...

Foto: Instagram

1 z 12

Dominika Gwit w 2012 roku

Dominika Gwit w 2012 roku
2 z 12

Dominika Gwit w 2013 roku

Dominika Gwit w 2013 roku
3 z 12

Dominika Gwit na jesiennej ramówce TVN w 2013 roku

Dominika Gwit na jesiennej ramówce TVN w 2013 roku
4 z 12

Dominika Gwit na Flesz Fashion Night w 2014 roku

Dominika Gwit na Flesz Fashion Night w 2014 roku
5 z 12

Dominika Gwita na Gali Plejady TOP TEN w 2015 roku

Dominika Gwita na Gali Plejady TOP TEN w 2015 roku
6 z 12

Dominika Gwit na wernisażu wystawy Martyny Kliszewskiej w 2015 roku

Dominika Gwit na wernisażu wystawy Martyny Kliszewskiej w 2015 roku
7 z 12

Dominika Gwit na premierze filmu "Listy do M.2" w 2015 roku

Dominika Gwit na premierze filmu
8 z 12

Dominika Gwit na konferencji serialu "Singielka" w 2015 roku

Dominika Gwit na konferencji serialu
9 z 12

Dominika Gwit na pokazie Mariusza Przybylskiego w 2016 roku

Dominika Gwit na pokazie Mariusza Przybylskiego w 2016 roku
10 z 12

Dominika Gwit latem 2016 roku

Dominika Gwit latem 2016 roku
11 z 12

Dominika Gwit w "Tańcu z Gwiazdami"

Dominika Gwit w
12 z 12

Dominika Gwit w 2017 roku

Dominika Gwit w 2017 roku
Komentarze