klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Styl życia

Dzieci, alkohol- o co jeszcze Angelina kłóciła się z Bradem? Zdradza terapeuta pary

Informacja o ich rozstaniu wzbudziła zainteresowanie na całym świecie. Jak się okazuje, para walczyła o związek od roku chodząc na terapię. Co się działo między aktorami?
Agnieszka Pulikowska
październik 30, 2016

Wydawało się, że związek Angeliny i Brada jest doskonały. Zawsze byli uśmiechnięci i troskliwie opiekowali się swoimi dziećmi. Jak się jednak okazuje, nie ominęły ich małżeńskie problemy. Choć do tej pory nie mówiło się o tym głośno, para od roku chodziła do terapeuty, który teraz w magazynie Life&Style opowiedział o przyczynach rozstania najbardziej znanego, aktorskiego małżeństwa. 

Zobaczcie, co tak naprawdę działo się w tym związku. Czy jest jeszcze jakaś szansa na ich wspólne życie? 

Polecamy także:  To w jakim jesteś związku wpływa na Twój wygląd!

1 z 6

Brak seksu

Brak seksu

Terapeuta zdradził, że dla Brada bardzo ważna była bliskość fizyczna, a dla Angeliny nie do końca, co prowadziło do nieporozumień.

2 z 6

Temperament

Temperament

Angelina ma wybuchowy charakter, który przeszkadzał Bradowi. Ten z kolei ma problemy z podejmowaniem decyzji, czym drażnił aktorkę.  

3 z 6

Zaburzenia odżywiania i alkohol

Zaburzenia odżywiania i alkohol

Angelina borykała się z bulimią i napadami kompulsywnego jedzenia, co wiązało się z m.in. wymiotami. Z kolei Brad miał problemy z alkoholem. 

4 z 6

Dom

Dom

Angelina lubiła zmieniać miejsce zamieszkania, z kolei Brad cenił sobie stabilizację. 

5 z 6

Dzieci

Dzieci

Aktorka chciała mieć siódme dziecko, natomiast Brad twierdził, że i tak już mało czasu poświęcają dotychczasowej szóstce.

6 z 6

Zasady

Zasady

Brad jest zwolennikiem określonych w domu zasad, na co Angelina się nie godziła i pozwalała dzieciom na wszystko, co nie podobało się aktorowi. 

Komentarze