klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Liz Parker
Styl życia

Dzięki treningom uzyskała idealną sylwetkę. Tak idealną, że internauci zarzucają jej operacje plastyczne

Liza Parker została ofiarą internetowych hejterów po tym, jak opublikowała zdjęcia metamorfozy swojej sylwetki. Zarzucają jej, że poddała się operacjom plastycznym. Mają rację?
Agnieszka Pulikowska
sierpień 07, 2018

Liza Parker z Ontario przeszła niesamowitą przemianę. W oczy rzuca się szczególnie pupa, która nabrała kształtów. Swoją metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcia przed i po wysłała także do trenerki Kayli Itsnines, słynnej instruktorki fitness, która wówczas miała ponad 5 milionów obserwatorów (dzisiaj to już 10 milionów!). To właśnie dzięki jej programowi udało jej się przejść taką zmianę. Niestety, zamiast pochwał Liza musiała zmierzyć się z falą hejtu.

Czy Twoje pośladki są gotowe na szorty?

Efekty treningu Bikini Body Guide

Liza zwierzyła się, że zawsze miała problemy z wagą, przez co była na wielu różnych dietach. Jednak dopiero 12-tygodniowy program fitness Kayli sprawił, że przestała stawać na wagę i skupiła się na poprawie swojej sprawności fizycznej.

Kim jest Kayla Itsines i jak zyskała rozpoznawalność? Trenerka jest szczególnie znana w Australii, a popularność w innych zakątkach świat zdobyła dzięki swoim mediom społecznościowym. Publikuje w nich m.in. metamorfozy kobiet, które swoim programem zmotywowała do zmian w stylu życia. Podobnie zresztą robi np. Ewa Chodakowska.

Wśród metamorfoz pokazano też zdjęcia Lizy Parker. Jednak jej nowa sylwetka okazała się na tyle spektakularna, że internauci zaczęli jej zarzucać, że to wcale nie efekty treningu, lecz operacji i Photoshopa. Przyznajemy, że materiał robi wrażenie. 

Pewnie zastanawiacie się, jak wyglądają ćwiczenia, które dają takie efekty. Program BBG trwa 12 tygodni, a ćwiczy się 6 razy w tygodniu. Wolna jest tylko niedziela. W poniedziałki, środy i piątki poświęcamy czas na trening HIIT, interwałowy o wysokiej intensywności. Z kolei w pozostałe dni LISS, czyli kardio o niskiej intensywności. Szczegółowy program Bikini Body Guide został wydany m.in. w formie e-booka. Skusicie się?

Przykład Liz pokazuje, że naprawdę warto. W naszej galerii znajdziecie więcej jej zdjęć. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

1 z 5

Efekty treningu BBG

Efekty treningu BBG
Instagram https://www.instagram.com/p/BZHVQoSg6AF/?taken-by=ljadeparker
2 z 5

Efekty treningu BBG

Efekty treningu BBG
Instagram https://www.instagram.com/p/BdVwz2Cg0OS/?taken-by=ljadeparker
3 z 5

Efekty treningu BBG

Efekty treningu BBG
Instagram https://www.instagram.com/p/BDrS0K_gTRE/?taken-by=ljadeparker
4 z 5

Efekty treningu BBG

Efekty treningu BBG
Instagram https://www.instagram.com/p/BXtO3L7g9to/?taken-by=ljadeparker
5 z 5

Efekty treningu BBG

Efekty treningu BBG
Instagram https://www.instagram.com/p/BEuPuV_gTXt/?taken-by=ljadeparker
Komentarze