klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Elektroniczna niania
materiały PR
Styl życia

Elektroniczna niania z monitorem wideo Philips AVENT

Elektroniczna niania z monitorem wideo, ten wyjątkowy produkt marki Philip Avent jest już dostępny na rynku!
Lena Grabowska
listopad 18, 2015

Najnowsza, elektroniczna niania marki Philips Avent posiada monitor wideo, dzięki czemu rodzic nie tylko słyszy, ale również widzi soje maleństwo będąc w dowolnym miejscu domu. Urządzenie świetnie spisuje się zarówno w dzień jak i w nocy i pozwala na bieżąco monitorować stan dziecka.

Mama

30-letnie doświadczenie pozwoliło marce Philips Avent spełnić oczekiwania rodziców, dla których bezpieczeństwo pociech jest najważniejsze. Najnowsza, elektroniczna niania SCD603 posiada funkcję automatycznej aktywacji ekranu, która po wykryciu hałasu w pokoju dziecka natychmiast alarmuje rodziców. Zasięg urządzenia pozawala monitorować dziecko z odległości aż 150m. O nawiązaniu połączenia i działaniu zasięgu informuje wskaźnik LED. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi 2,4', o wysokiej rozdzielczości oraz automatycznemu trybowi noktowizyjnemu możliwe jest korzystanie z urządzenia w dzień i w nocy. Dodatkowo niania posiada delikatnie świecącą lampkę nocną oraz zestaw kołysanek, które można wybierać zdalnie.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję bateryjnego podtrzymywania zasilania na wypadek awarii prądu.

elektroniczna niania

Rekomendowana cena detaliczna elektronicznej niani z monitorem cyfrowym SCD603 Philips AVENT wynosi 770 zł.  

Komentarze
Fotolia, materiały PR
Styl życia Sprawdź, czy wygrałaś laktator Philips Avent z serii Natural!
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 6 laktatorów Philips AVENT Natural!
Materiał partnera
czerwiec 16, 2015

KONKURS Wygraj elektroniczny laktator Philips AVENT Natural! 1. Dokończ zdanie : Karmienie mojego maluszka jest… 2. Dodatkowo napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać laktator Philips AVENT Natural. 3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem . NAGRODY 6 x elektroniczny laktator Philips AVENT Natural SCF 332   Komfortowy laktator Philips AVENT z serii Natural zapewnia dziecku najlepszy start w życie, a mamie najwyższy komfort, aby mogła dłużej karmić piersią. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje karmienie piersią przez co najmniej pierwsze pół roku życia dziecka. Kluczem od udanego karmienia jest poczucie komfortu mamy, ponieważ stres lub właśnie dyskomfort mogą znacząco wpłynąć na ilość pokarmu. Taki wewnętrzny spokój jest konieczny zwłaszcza w sytuacji, kiedy mama pokarm musi odciągnąć, bo wie, że w porze, gdy bobas zgłodnieje, jej nie będzie obok. Tymczasem wg badań globalnym zasięgu, przeprowadzonych przez Philips AVENT i Philips Centre for Health and Well-being, 23% kobiet rezygnuje z karmienia piersią w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdyż jest to dla nich zbyt bolesne. Ten kłopot może pomóc rozwiązać odpowiedni laktator. Dla zdrowia dziecka i komfortu mamy W serii produktów AVENT Natural mamy znajdą zarówno laktator elektroniczny, jak i ręczny. Model elektroniczny ma regulowane podciśnienie, dzięki czemu symuluje odruch ssania dziecka, zapewniając skuteczne odciąganie pokarmu. Nakładka masująca z miękkimi płatkami daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą, co pomaga się mamie odprężyć, a co za tym idzie, uzyskać więcej pokarmu. Co bardzo istotne z punku widzenia wygody karmiącej, unikalny kształt laktatora pozwala odciągać pokarm pozostając w wygodnej pozycji, bez konieczności pochylania się do przodu. Ponadto, dzięki osobnej...

Przeczytaj
Fotolia, materiały PR
Styl życia Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 15 laktatorów Philips Avent!
Odpowiedni laktator może pomóc w rozwiązaniu wielu trudności związanych z laktacją. Sprawdź, czy przetestujesz 1 z 15 laktatorów Philips Avent.
Materiał partnera
marzec 07, 2016

Pewnie już teraz zastanawiasz się, jak to będzie, gdy Twój maluszek pojawi się na świecie. Czy będzie ładnie spał? Jak będzie wyglądało jego karmienie? Problemy z laktacją trudno przewidzieć, ale warto wcześniej się do nich przygotować i zawczasu wybrać laktator. Wypełnij ankietę i zgłoś się do testu Philips Avent! Produkty do przetestowania: 5 x laktator Elektryczny Philips Avent SCF 332/01 10 x laktator Manualny Philips Avent SCF330/20 Wiele trudności związanych z laktacją może zostać rozwiązanych dzięki użyciu laktatora. Nie pozwól więc, aby proste do rozwiązania problemy zakłóciły cudowne chwile z Twoim dzieckiem. Za mało/za dużo pokarmu Młode mamy, a szczególnie kobiety, które urodziły poprzez cesarskie cięcie, często obawiają się, że mają za mało pokarmu. Jednak większość z nich jest w stanie karmić dziecko wyłącznie mlekiem własnym, gdyż warunkiem produkcji wystarczającej ilości mleka jest przede wszystkim właściwa technika karmienia i odpowiednia stymulacja laktacji. W tej sytuacji pomocny będzie laktator, który pomoże w unormowaniu laktacji, czyli zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości pokarmu. Problemem jest też bowiem zbyt duża ilość mleka. Przy gwałtownym uwalnianiu pokarmu dziecko może się zachłystywać i krztusić. Aby tego uniknąć, na początku możesz odciągnąć za pomocą laktatora niewielką ilość mleka, a dziecko przystawić do piersi dopiero wtedy, gdy wypływ się ustabilizuje. Zastój pokarmu Zastój pokarmu może być związany nie tylko z nawałem mlecznym, lecz także z obrzękiem piersi. Do zastoju może doprowadzić niedostatecznie częste przystawianie dziecka do piersi lub zła technika karmienia. Zanim przystawisz dziecko do piersi, odciągnij za pomocą laktatora małą ilość mleka - w ten sposób otoczka nieco zmięknie, a dziecku będzie łatwiej się...

Przeczytaj
Szczoteczka soniczna do zębów Sonicare DiamondClean Pink Philips
Pielęgnacja Różowa soniczna szczoteczka do zębów i irygator Philips
Philips wprowadza limitowaną edycję różowych szczoteczek i irygatora: Sonicare DiamondClean Pink i AirFloss Pink, które łączą unikalną technologię soniczną dającą wspaniałe rezultaty z przyjemnym dla oka designem.
Magdalena Borucińska
listopad 22, 2014

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean Philips opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej fale dźwiękowe, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Między zębami mogą pozostawać resztki jedzenia, co może prowadzić do rozwoju bakterii, nieprzyjemnego zapachu z ust, a nawet do infekcji dziąseł. Urządzenie Philips Sonicare AirFloss korzysta z tej samej zastrzeżonej technologii nadmuchu mieszaniny powietrza i mikrokropelek między zęby w celu usuwania płytki nazębnej i osadu bakteryjnego. Szczoteczka soniczna do zębów Sonicare DiamondClean Pink Philips - cena: 929zł, irygator AirFloss Pink Philips 499zł

Przeczytaj
kobiety w ciąży
Styl życia Philips Avent na Dzień Matki - zaproszenie na niezwykłe spotkanie
Z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Philips Avent 18 maja zaprasza panie w ciąży do swojej siedziby na wspólne obchody tego pięknego święta. Podczas spotkania przyszłe mamy będą miały okazję wykonać badanie USG, spotkać się z położnymi, konsultantką laktacyjną oraz dowiedzieć się więcej o produktach Philips Avent. Na wszystkie mamy czeka też prezent, który będą mogły dołożyć do swojej wyprawki.
Materiał partnera
maj 11, 2017

Marka Philips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Choć 26 maja większość spodziewających się dziecka jeszcze nie otrzymuje życzeń, to panie w ciąży już czują się mamami i chciałyby świętować Dzień Matki, bo wiedzą, że już za chwilę ich świat całkowicie się zmieni, a one staną się dla swojego maluszka najważniejszymi osobami. Philips Avent zdaje sobie jednak sprawę, że te wszystkie piękne emocje przeplatają się często z pewnymi obawami. Dlatego Philips 18 maja zaprasza panie w ciąży do swojej siedziby na specjalne spotkanie, podczas którego mamy otrzymają nie tylko pierwszy prezent z okazji Dnia Matki, ale przede wszystkim potrzebne profesjonalne porady. Przyszłe mamy spotkają się z położnymi oraz  konsultantką laktacyjną , które udzielą bezpłatnych profesjonalnych porad, a także ze specjalistami Philips Avent, którzy m.in. opowiedzą o unikatowej linii Avent Natural i innych produktach marki. Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego na przyszłe mamy czeka też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego na aparatach Philips przez lekarza ginekologa-położnika. Spotkanie dla przyszłych mam odbędzie się 18 maja 2017 r. w godzinach 9.45-16 w siedzibie Philips Polska przy Alejach Jerozolimskich 195 B w Warszawie. Zobacz także:  Poznaj wyniki testu latktotorow Philips Avent!

Przeczytaj