Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Ten rozmiar kobiecych ubrań jest dla facetów najseksowniejszy
Styl życia

Faceci wybrali, jaki rozmiar kobiecych ubrań jest najseksowniejszy

Jaka kobieca figura najbardziej podoba się facetom? Choć w ciągu ostatnich lat popularność zdobyły krągłe kształty, mężczyźni za najbardziej atrakcyjne wskazują kobiety noszące rozmiar... 36.

Rozmiar nie ma znaczenia? Niestety panowie nie są tak subtelni jak płeć piękna i wielokrotnie powtarzają, jaki rozmiar kobiecych ubrań jest dla nich najseksowniejszy. Brytyjski dziennik „The Sun” postanowił przeprowadzić ankietę wśród swoich odbiorów i sprawdzić, jakie kobiety są najbardziej pożądane przez mężczyzn. Wyniki tych badań naprawdę mogą was zaskoczyć.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Ten rozmiar kobiecych ubrań jest dla facetów najseksowniejszy

Z badań przeprowadzonym na zlecenie „The Sun” wynika, że nawet jeśli kobieta jest piękna, delikatna, czuła, rodzinna, mądra i ciepła, jednak nie nosi pożądanego przez facetów rozmiaru ubrań, natychmiast jest skreślona jako kandydatka na ich partnerkę. Aż 87 proc. ankietowanych przyznało, że preferuje szczupłą oraz bardzo szczupłą sylwetkę. Rozmówcy dziennika podkreślają, że dopuszczalnym przez nich kobiecym rozmiarem jest maksymalnie… 36. To nie żart! Panowie w dosadny sposób podkreślają, że „większy rozmiar to sygnał, że z kobietą jest coś nie tak”.

Masywne uda i duży brzuch w ogóle mnie nie podniecają – mówi dziennikowi Zach Smith, 24-letni przedsiębiorca z Londynu. Jeśli nadwaga dziewczyny sprawia, że ​​myślę, że nie dba o siebie ani o własne zdrowie, w jaki sposób pewnego dnia zadba o dziecko? Zmiana na lepsze wcale nie jest trudna, ale wymaga dyscypliny, której im brakuje – dodaje.

Zachowi wtórują również inni mężczyźni udzielający „The Sun” wypowiedzi na temat „idealnego” kobiecego ciała.

Uważam, że większe kobiety są bardziej leniwe, a wiele z nich nie prowadzi zdrowego stylu życia i często decyduje się na śmieciowe jedzenie lub pali i nie dba o siebie – mówi 33-letni Reiss Smith, hydraulik z Essex.

Choć skandaliczne poglądy Zacha i Reissa obrażają kobiety, ich zdanie podziela wielu mężczyzn. Z badań przeprowadzonych na University of Udine we Włoszech w 2015 r. wynika, że im niższe BMI kobiety, tym jest ona bardziej atrakcyjna dla mężczyzn (w badaniu wzięło udział 1327 mężczyzn z 10 krajów). Również media społecznościowe i świat mody nastawione są na kreowanie idealnego obrazu kobiety, w którym to właśnie smukłe, niemal wychudzone dziewczyny uznawane są za najpiękniejsze.

Przeczytaj także: Aniołek Victoria's Secret nosi rozmiar S, ale... nazywana jest modelką plus size

Chociaż takie poglądy mężczyzn wydają się niewiarygodnie płytkie, psycholog Mairead Molloy uważa, że ich preferencje odnośnie kobiecej figury to coś więcej niż tylko chłodna kalkulacja.

Na ewolucyjnej podstawie zarówno mężczyźni, jak i kobiety są bezwzględnie pragmatyczni, jeśli chodzi o kryteria doboru partnera – mówi Molloy. Szukamy kogoś, kto da nam jak najlepsze potomstwo, a piękno płci przeciwnej wiąże się z wdziękiem, inteligencją i ogólną zdolnością do przetrwania oraz dobrym zdrowiem – dodaje.

Jednocześnie psycholog podkreśla, że choć wysportowane i prężne ciało kojarzymy ze zdrowiem, atrakcyjnością i konsekwencją w dążeniu do zamierzonych celów, nie powinniśmy z góry dyskryminować osób niewpisujących się w nasze kanony piękna. Dodatkowo dochodzi do tego modne w ostatnich latach body positive traktujące o akceptacji własnego ciała bez względu na rozmiar jaki nosimy.

Zdjęcie: iStock

To najlepszy materiał na partnera! Poznasz go po… sposobie spania!
Styl życia
To najlepszy materiał na partnera! Poznasz go po… sposobie spania
Twój facet ma swoją ulubioną pozycję do spania? To ona zdradza, czy wasz związek będzie udany.

Śpicie wtuleni w siebie, na brzuchu, a może plecami do siebie? Sposób ułożenia ciała partnerów podczas snu bardzo dużo mówi o ich wzajemnych stosunkach. Dodatkowo, pozycja w jakiej śpimy z naszym partnerem pokazuje, kto jest stroną dominującą w związku, a kto szuka czułości i wsparcia. Jest jednak sposób spania, który świadczy o tym, że mężczyzna jest... kandydatem na idealnego partnera, który będzie czuły, troskliwy i stały w uczuciach. Przeczytaj także:  Kiedy najlepiej pójść do łóżka z nowym partnerem? Wyniki nowych badań mogą cię zdziwić Tak śpi mężczyzna idealny Według socjologów istnieje ogromna zależność pomiędzy ułożeniem ciała podczas snu, a tym jaki mamy stosunek do swoich partnerów. Język ciała w stanie uśpienia może być niesamowicie dokładnym sposobem oceny tego, co dzieje się w twoim związku, nawet jeśli pewnych rzeczy nie widać w życiu codziennym – mówi psycholog Patti Wood, ekspert w dziedzinie języka ciała. Jak zatem ocenić, czy mężczyzna, z którym spędziłyśmy upojną noc jest nie tylko świetnym kochankiem, ale też kandydatem na partnera idealnego? Z najnowszych badań wynika, że to właśnie panowie, którzy podczas snu uwielbiają być „mniejszą łyżeczką” są bardziej stali w uczuciach . Jak potwierdzają seksuolodzy, pozycja na łyżeczkę to jedna z najpopularniejszych pozycji wśród osób pozostających w długotrwałych związkach. Jak wynika z badań, co piąta para śpi właśnie w ten sposób. Pozycja na łyżeczkę pokazuje zarówno silną seksualność, jak i poczucie bezpieczeństwa w związku, która mówi „ufam ci” – twierdzi psycholog Patti Wood. Według psychoanalityka Steva McKeown'a panowie, którzy uwielbiają być otulani ciałem przez swoje partnerki są bardzo wrażliwi . Układając swoje ciało placami do partnerki i idealnie dopasowując się do jej ciała, partner pokazuje, że ufa swojej ukochanej...

Jak wygląda kobieta idealna?
Styl życia
Jak wygląda kobieta idealna? Naukowcy stworzyli jej obraz
Wychudzona modelka, a może dziewczyna z krągłościami? Sprawdź, jak według facetów wygląda kobieta idealna. Wyniki tych badań mogą cię zaskoczyć.

Nie ulega wątpliwości, że w dobie hiperseksualizmu i szeroko rozwiniętych mediów społecznościowych, wygląd odgrywa niezwykle ważną rolę. Ostatnio pisałyśmy, jaka kobieca figura zapewnia szczęśliwy związek , a tym razem postanowiłyśmy przyjrzeć się aparycji płci pięknej jeszcze dokładniej i wyszczególnić określony wygląd  poszczególnych partii kobiecego ciała , który najbardziej kręci facetów. Jak się okazuje, panowie mają bardzo skonkretyzowane oczekiwania odnośnie nóg, oczu, piersi, dłoni, a nawet brwi kobiety idealnej. Jak zatem powinna wyglądać kobieta, by spełniać wszystkie męskie pragnienia? Jak wygląda kobieta idealna? Według badań przeprowadzonych na zlecenie Victoria Milan, jednego z największych serwisów randkowych wynika, że panowie niezależnie od wieku, poziomu wykształcenia, pochodzenia i doświadczenia seksualnego, mają bardzo zbliżone preferencje odnośnie kobiecego kanonu piękna. By to udowodnić, badacze przeprowadzili szeroko zakrojoną ankietę na  grupie ponad 5 mln respondentów , których poproszono o wyszczególnienie najatrakcyjniejszych cech fizycznych płci pięknej. Okazuje się, że kobieta idealna miałaby oczy Węgierki , choć te Belgijek i Greczynek również zostały uznane za niezwykle atrakcyjne, nie tylko za sam kształt i kolor, ale również za ich oprawę. Jeśli chodzi o twarz, za najbardziej pociągające zostały uznane Czeszki , dzięki symetrycznym kształtom, wyraźnie zarysowanym kościom policzkowym oraz ładnym szczękom. Respondenci docenili także kształt twarzy pań pochodzących ze Szwecji oraz Holandii. Przeczytaj także:  Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza Jak się okazuje, posiadaczki najseksowniejszych i najbardziej  namiętnych ust pochodzą z Hiszpanii , a także Włoch i Francji. Najbardziej kształtnymi i jędrnymi piersiami mogą pochwalić się Dunki , Niemki oraz Brytyjki.   Z kolei...

Styl życia
Jaki wzrost jest najbardziej atrakcyjny u kobiety, a jaki u mężczyzny? Sprawdzono to!
Naukowcy zbadali, jak wysokie osoby są najbardziej pożądane przez płeć przeciwną. Będziecie zaskoczeni!

Nie od dziś wiadomo, że wzrost to jeden z czynników determinujących naszą atrakcyjność .  Wyżsi mężczyźni postrzegani są jako bardziej pociągający , silniejsi, mogący zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Ponadto od wysokich panów, częściej niż od ich niższych konkurentów, panie oczekują również dużego przyrodzenia , ale czy właśnie z takimi mężczyznami najczęściej chcą się wiązać kobiety? Jak wykazują najnowsze badania, pomimo iż przeciętny wzrost z roku na rok jest coraz większy, to nie do końca oznacza to, że podobają nam się coraz wyżsi mężczyźni. A co z najbardziej pożądanym wzrostem kobiet? Jakie przedstawicielki płci pięknej postrzegane są za najbardziej atrakcyjne? Na te pytania postanowił odpowiedzieć zespół badaczy na zlecenie twórców aplikacji randkowej Badoo. Przeczytaj także:  Bielizna w tym kolorze najbardziej podnieca facetów! I wcale nie chodzi o czerwień… Jaki wzrost jest uznawany za najatrakcyjniejszy? Badacze przeanalizowali 20 tys. profilów użytkowników Badoo , na podstawie których doszli do wniosku, jaki wzrost gwarantuje największe zainteresowanie płci przeciwnej.  Jeśli chodzi o mężczyzn , za największych przystojniaków uchodzili ci,  którzy mają  173 cm wzrostu . Za atrakcyjnych zostali również ci, mający 168, 175, 178 i 183. Przeczytaj także:  To popularne ćwiczenie sprawi, że twoje życie seksualne będzie jeszcze lepsze  Jeśli chodzi o kobiety, okazuje się, że największym zainteresowaniem cieszą się panie mierzące 165 cm. Pociągające dla mężczyzn okazały się  również panie nieco niższe , mające 152, 157 oraz 160. To świetna informacja dla Polek. To właśnie średni wzrost pań naszej populacji. Za równie piękne zostały także uznane nieco wyższe panie, bo mające 170. Także polski badacz prof. Bogusław Pawłowski , w swojej książce „ Biologia   atrakcyjności człowieka” , wskazuje na to,...

To właśnie przez TO kobiety tracą ochotę na seks w stałych związkach
Styl życia
Uwaga, w stałym związku kobiety tracą ochotę na seks. Dlaczego tak się dzieje?
Według najnowszych badań kobiety częściej tracą zainteresowanie seksem, jeśli są w długoterminowych związkach. Dlaczego tak się dzieje?

Rutyna, zmęczenie, brak czasu, to tylko nieliczne powody, dla których tracimy ochotę na seks. Seksuolodzy, na czele z Tammy Nelson, terapeutką i autorką poradników na temat związków, autorką książki „Getting the Sex You Want”, podkreślają, że popęd seksualny kobiet jest bardziej złożony niż ten mężczyzn . Bazując na wynikach ich badań można również zauważyć pewną prawidłowość, zgodnie z którą libido pań zaczyna spadać, kiedy pozostają w długotrwałych związkach . Czy to oznacza, że nie jesteśmy stworzone do monogamii? Przeczytaj także:  Większość par rozstaje się w ciągu pierwszych dwóch lat związku. Dlaczego? Dlaczego nasze libido spada, kiedy jesteśmy w stałym związku? By znaleźć główną przyczynę spadku popędu seksualnego u osób w stałych relacjach, grupa naukowców z University of Southampton i University College London przeprowadziła eksperyment na grupie niemal 7 tys. kobiet i 5 tys. mężczyzn, badając ich postawy i przyzwyczajenia seksualne oraz styl życia. Naukowcy odkryli, że pomimo iż z wiekiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni tracą ochotę na igraszki, to w stałych związkach płeć piękna przejawia mniejsze zainteresowanie seksem niż panowie . Utrata zainteresowania seksem niekoniecznie jest czymś niezwykłym. Istnieje wiele powodów, dla których nasze potrzeby ulegają zmianie – twierdzi seksuolog Amanda Major. Według badaczy słaba komunikacja i brak emocjonalnego związku z partnerem były głównymi powodami, dla których mężczyźni i kobiety stracili zainteresowanie zbliżeniami . 15% ankietowanych mężczyzn i aż 34% ankietowanych pań przyznała, że w ciągu ostatnich  miesięcy kochali się ze swoimi partnerami dużo rzadziej niż w poprzednich latach. Ponadto ponad połowa respondentów...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
modne buty na jesień 2021
Moda

Modne buty na jesień 2021 - TOP 6 modeli, które będą hitem sezonu [Przegląd z sieciówek]

Aneta Zygmuntowicz
modne sukienki na jesień 2021 z sieciówek
Moda

Modne sukienki na jesień 2021 od 60 złotych. 5 propozycji z sieciówek, które musicie mieć w szafie!

Aneta Zygmuntowicz
efekty stosowania retinolu
Pielęgnacja

Retinol – efekty na trądzik i zmarszczki. Kiedy się pojawią i jakie są skutki uboczne?

Aneta Zygmuntowicz
odżywki emolientowe do włosów
Fryzury

Odżywki emolientowe do włosów - jaką wybrać i jak je stosować? [ranking najlepszych]

Laura Osakowicz
AZS na szyi
Pielęgnacja

Atopowe zapalenie skóry - przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Julia Cichocka
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
kurtka przejściowa na jesień 2021
Moda

Kurtki przejściowe na jesień 2021. Przegląd z sieciówek od 60 zł [Sinsay, Bershka, Zara, House, H&M]

Aneta Zygmuntowicz
płaszcze w kratę
Moda

Najmodniejsze płaszcze w kratę na jesień 2021 z sieciówek [Sinsay, Stradivarius, H&M, Tatuum, Mango]

Paulina Wierzchowiecka
pełne usta
Pielęgnacja

Pełne usta - jak uzyskać, jak dbać i jak malować?

Aneta Zygmuntowicz
nakładanie henny do brwi
Pielęgnacja

Henna do brwi - jak zrobić ją w domu, ile kosztuje i którą wybrać?

Paulina Wierzchowiecka
depilacja cukrowa
Pielęgnacja

Depilacja cukrowa - jak ją wykonać w domu? Przepis na pastę cukrową do depilacji

Katarzyna Dobrzyńska
jak używać roller do twarzy
Pielęgnacja

Jak używać rollera do twarzy, aby pozbyć się opuchlizny? [Krok po kroku]

Laura Osakowicz
bakuchiol najlepsze kosmetyki z roślinnym zamiennikiem retinolu
Pielęgnacja

Bakuchiol, czyli roślinna alternatywa retinolu. Jak działa i jak stosować?

Milena Majak
Dziewczyna z naturalnym makijażem
Makijaż

Naturalny makijaż - jak go zrobić krok po kroku?

Julia Cichocka
Kobieta ze zniszczonymi w
Fryzury

Zniszczone włosy - domowe sposoby i kosmetyki na przywrócenie im blasku

Milena Majak Julia Cichocka