Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Hotel Paradise: fani ostro krytykują Mariettę po rozstaniu z Chrisem
Styl życia

Fani „Hotel Paradise” ostro krytykują Mariettę po rozstaniu z Chrisem

Tego nikt się nie spodziewał! Marietta Witkowska i Chris Ducci, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” rozstali się, a na dziewczynę w mgnieniu oka wylała się fala hejtu. Sprawdźcie, co zarzucają jej internauci i czy nie są dla niej zbyt surowi?

Marietta Witkowska i Chris Ducci byli nie tylko pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji „Hotel Paradise”, ale również jedyną parą, która po programie postanowiła stworzyć związek. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu i celebryci ogłosili za pomocą Instagrama swoje rozstanie. Nie trzeba było długo czekać, by w internecie zawrzało, a komentujący nie pozostawili suchej nitki na byłych kochankach. Co ciekawe, najbardziej oberwało się Marietcie. Czym tak podpadła fanom?

Marietta i Chris z „Hotel Paradise” wezmą udział w nowym show TVN! Znamy szczegóły

„Hotel Paradise”: internauci ostro krytykują Mariettę po rozstaniu z Chrisem

Dzięki kontrowersyjnemu show „Hotel Paradise” na oczach milionów widzów TVN rozkwitała zażyłość pomiędzy Mariettą Witkowską i Chrisem Ducci. Choć na początku show para nie darzyła się sympatią, to z czasem ich uczucie ewoluowało, by pięknie rozwinąć się tuż przed wielkim finałem programu. Byliśmy więc świadkami ich ukradkowych spojrzeń, wymownych gestów, pierwszych pocałunków oraz deklaracji miłości. Co więcej, zakochani po zakończeniu show zamieszkali ze sobą, poznali rodziny swojej drugiej połówki, a nawet rozważali wzięcie ślubu oraz planowali imiona i ilość wspólnych dzieci. Nic więc dziwnego, że ich decyzja o rozstaniu zaskoczyła wszystkich.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W niedzielne popołudnie, 7. czerwca,  Marietta i Chris ogłosili za pomocą Instagrama swoją decyzję o zakończeniu związku. To jednak nie wszystko. Dziewczyna nie tylko wyłączyła opcję komentowania postu o rozstaniu, ale również usunęła część zdjęć z byłym chłopakiem. Chris z kolei, publikując zdjęcie z Mariettą, podziękował jej za wspólnie spędzony czas i idąc w ślady innych celebryckich par, jak np. Julia Wieniawa Baron, pozostawił na swoim profilu zdjęcia ze swoją ex.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję rozwścieczonych fanów. Wielu zarzucało Marietcie obłudę i nie mogło jej podarować tego, że rozstała się z Chrisem. Internauci wypominali dziewczynie między innymi wszystkie prezenty, jakie dostawała od byłego chłopaka oraz to, że robił wszystko by była szczęśliwa. Ponadto podkreślali, że jeszcze kilka dni temu celebrytka zapewniała wszystkich o swojej wielkiej miłości, a nagle podjęła decyzję o rozstaniu.

Serio? Jeszcze parę dni temu była miłość... Jeszcze jak jechała do Poznania, to mówiła, że już tęskni za tobą.

SZOK! A jeszcze niedawno w podróży do Poznania mówiłaś, że tęsknisz. I te wszystkie „kocham cię”.

Jeszcze trzy dni temu była taka ogromna miłość. Tydzień temu wyznania i ogromne słowa, a dziś że się nie układało? Przecież nawet naiwny nie da się nabrać... Bardzo lubię Mari jako osobę, ale taka obłuda wobec ludzi którzy ich wspierali jest bardzo słaba – pisali internauci.

Co więcej, część fanów „Hotel Paradise” zaznaczało, że Marietta bardzo zmieniła się od czasu programu i już w niczym nie przypomina dziewczyny, którą znali z show. Zarzucano jej m.in. „parcie na szkło” oraz przekładanie samopromocji i sprzedawania rzeczy na Instagramie nad pielęgnowanie relacji z chłopakiem.

Nic dziwnego skoro zakochałeś się w normalnej dziewczynie, a po programie w domu miałeś bilbord reklamowy zamiast kobiety.

Jesteś dobry i spokojny chłopak, a Marietta się tylko obstrzykuje i reklamuje kolejne rzeczy. Słup reklamowy, nie pasujecie do siebie – grzmieli internauci.

Nie zabrakło też głosów sugerujących, że związek Marietty i Chrisa był jedynie zabiegiem marketingowym mającym na celu promocję programu oraz ich wybicie się w show biznesie.

Szczerze mówiąc, to czekałam, kiedy to się stanie. Moim zdaniem to wszystko to był tylko zwykły chwyt marketingowy. W końcu jak to określono, „najlepsza przygoda w życiu” – pisze jedna z fanek.

Przypominamy, że Marietta i Chris od dłuższego czasu nie pojawiali się wspólnie w mediach społecznościowych. Chris skupił się na rozwijaniu własnej firmy, mającej za zadanie układać indywidualne treningi i plany żywieniowe dla klientów, z kolei Marietta chętnie imprezowała ze znajomymi i realizowała się w roli instagramowej influencerki.

A co wy sądzicie o związku Marietty i Chrisa? Spodziewaliście się, że tak szybko się rozstaną? 

Zdjęcie: Instagram

Hotel Paradise: Blondino zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa
Styl życia
Blondino z „Hotel Paradise” zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa
Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz zdradził najpilniej strzeżoną tajemnicę zwycięzców „Hotelu Paradise”. To właśnie z tego powodu Marietta i Chris nie są już parą?! Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej edycji „Hotel Paradise” , wstrząsnęła sympatykami kontrowersyjnego show TVN z udziałem atrakcyjnych singli,  a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala wyrzutów oraz pytań o powody tak drastycznej decyzji. Wiele osób sugerowało, że  instagramowe oświadczenia o rozpadziejednej z najbardziej lubianych par rajskiego hotelu z powodu różnic charakteru , tak naprawdę mijały się z prawdą. Nie zabrakło też głosów mówiących o tym, że to  przez pracoholizm Chrisa  i skupienie się na rozwijaniu firmy,  zaniedbał swoją ukochaną . Inni z kolei  zarzucali  Marietcie obłudę   i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem,  była zbyt zajęta kreowaniem się na aspirującą influencerkę . Nie zabrakło też teorii jakoby Marietta rzuciła Chrisa dla innego uczestnika „Hotelu Paradise” , czy tych mówiących o tym, że związek zwycięzców show był jedynie zmyślnym zabiegiem marketingowym, mającym na celu promocję produkcji TVN oraz jej uczestników. Teraz głos w sprawie zajął przyjaciel Chrisa i finalista pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise”, Łukasz Książkiewicz , znany z show jako „Blondino” oraz „Latino”. Blondino z „Hotel Paradise” zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa Marietta Witkowska  i  Chris Ducci  byli nie tylko pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji „Hotel Paradise”, ale również  jedyną parą, która po programie postanowiła stworzyć związek . Co więcej zakochani zamieszkali razem, a nawet  rozważali wzięcie ślubu  i zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo, a para kilka tygodni po zakończeniu emisji show podjęła decyzję o rozstaniu. Wyświetl ten post na Instagramie....

Hotel Paradise: Marietta pozuje z przystojniakiem po rozstaniu z Chrisem
Styl życia
Marietta z „Hotel Paradise” opublikowała zdjęcie z przystojniakiem: „Nowy etap życia”. Są razem?
Marietta z „Hotelu Paradise” opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia po rozstaniu z Chrisem. Czyżby szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego?

Niedzielne    oświadczenie Marietty i Chrisa o ich rozstaniu wstrząsnęło internautami. Choć wielu upatruje powód rozpadu związku zwycięzców pierwszej edycji „Hotel Paradise” w różnicy charakterów gwiazd TVN, część wierzy, że ich miłość była jedynie sprytnym zabiegiem marketingowym, mającym na celu wypromowanie pary jako celebrytów zupełnie nowego formatu. Nie zabrakło również głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na tworzeniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną, inni z kolei oskarżają Mariettę o obłudę podkreślając, że była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę, zamiast zadbać o pielęgnowanie relacji ze swoim chłopakiem. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel) Cze 7, 2020 o 8:10 PDT Jak dotąd byli kochankowie nie skomentowali swojej decyzji i ograniczyli się do wymownych i obszernych oświadczeń opublikowanych za pomocą Instagrama. Czyżby Marietta już się pocieszyła po głośnym rozstaniu i znalazła ukojenie w ramionach innego? Marietta z „Hotel Paradise” opublikowała zdjęcie z przystojniakiem Wystarczył jeden post by instagramowym koncie Marietty Witkowskiej zawrzało. Dziewczyna opublikowała pierwsze zdjęcia po rozstaniu z Chrisem Ducci , na których towarzyszy jej znany z TVN przystojniak. Mowa o Łukaszu Kobusie , znanym z „Hotelu Paradise” jako „Długi”. Nowy etap życia – podpisała fotografie Marietta. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel) Cze 9, 2020 o 3:07 PDT Marietka czy Ty teraz z Łukaszem, jesteście razem? – dopytuje jedna z fanek. Cudownie razem wyglądacie!!!...

Hotel Paradise: Marietta Witkowska została okradziona 'nie mam co jeść'
Styl życia
Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” została okradziona: „nie mam co jeść”
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise” padła ofiarą niezwykle zuchwałej kradzieży. Jak do tego doszło?

Nie da się ukryć, że Mariettę Witkowską od dłuższego czasu prześladuje pech. Celebrytka nie tylko codziennie musi się zmagać z falą hejtu, jaka wylała się na nią po rozstaniu z Chrisem , ale też udowadniać, że wcale go nie zdradziła z innym uczestnikiem show . Co więcej, wielu internautów zarzuca dziewczynie obłudę , sugerując, że to przez jej aspiracje i dążenie do wybicia się na szczyt show biznesu zaniedbała relacje z byłym ukochanym. By tego było mało, los jeszcze bardziej upokorzył Mariettę. Witkowska została okradziona! Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” została okradziona Udział w kontrowersyjnym programie „Hotel Paradise” zapewnił Marirtcie Witkowskiej nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale też główną wygraną w postaci 100 tys. zł. do podziału z Chrisem Ducci , a przede wszystkim miłość i sławę. Po zakończeniu show para postanowiła kontynuować swoją znajomość , a nawet zamieszkała razem. To jednak nie wszystko. Zakochani rozważali nawet wzięcie ślubu oraz planowali ilość i imiona wspólnych dzieci. Niestety ta sielanka nie trwała zbyt długo, a partnerzy z dnia na dzień ogłosili decyzję o swoim rozstaniu. Od tego czasu rozpoznawalność bardzo dała się dziewczynie we znaki, a internauci codziennie zalewali jej profil falą nieprzychylnych komentarzy. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel) Cze 15, 2020 o 11:55 PDT Zobacz także:  Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem Okazuje się, że internetowy hejt, to dopiero szczyt góry lodowej zapowiadającej prawdziwe apogeum nieprzyjemności, z jakimi spotkała się Marietta. Aktywnie prowadząca swoje media społecznościowe gwiazda TVN właśnie poinformowała, że...

Marietta i Chris z „Hotel Paradise” już planują ślub?
Styl życia
Marietta i Chris z „Hotel Paradise” już planują ślub? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Chris i Marietta nie tylko wygrali pierwszą polską edycję „Hotel Paradise”, ale też odnaleźli w programie miłość. Czy zakochani planują wspólną przyszłość i rozważają wzięcie ślubu? Ta wypowiedź Marietty mówi wszystko.

Marietta i Chris to niezaprzeczalnie jedni z najbarwniejszych postaci  „Hotel Paradise” , którzy dali się poznać widzom nie tylko jako zmyślni gracze, którzy dzięki pewności siebie i sprytowi byli w programie od pierwszego odcinka aż do wielkiego finału, ale też wielcy romantycy, który zgarnęli nie tylko główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale też w niecodziennych warunkach i pod presją kamer odnaleźli miłość. Czy po programie ich relacja jest na tyle silna, że rozważają wspólną przyszłość? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Chris (@chris.hotelparadise.official) Mar 20, 2020 o 3:09 PDT Związek Chrisa i Marietty z „Hotel Paradise” Początki znajomości Chrisa Ducci i Marietty Witkowskiej nie należały do najłatwiejszych. Już podczas zapoznania się w pierwszym dniu show, ciemnowłosa piękność odrzuciła ciepły gest umięśnionego przystojniaka, który w czasie przedstawiania się, postanowił ją objąć. Później było jeszcze gorzej. Marietta jawnie pokazywała swoją niechęć do chłopaka , zakładając, że jest w programie jedynie po to, by podrywać kolejne dziewczyny i dzięki spiskom oraz układom dojść do finału. Również Chris unikał Marietty , a całą swoją uwagę skupił na Lexi, z którą na początku show pozostawał w parze. Wszystko diametralnie się zmieniło, gdy do gry dołączyła Martyna Kondratowicz . Za sprawą publicznego namawiania przez Lexi , ówczesnego partnera Marietty, Łukasza „Długiego”, na porzucenie jej na rzecz nowej uczestniczki, Witkowska postanowiła odwdzięczyć się dziewczynie pięknym za nadobne i odbiła jej Chrisa. Od tego czasu para pozostawała nierozłączna, a nawet deklarowała sobie miłość na antenie TVN. Zobacz także:  Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
modne buty na jesień 2021
Moda

Modne buty na jesień 2021 - TOP 6 modeli, które będą hitem sezonu [Przegląd z sieciówek]

Aneta Zygmuntowicz
modne sukienki na jesień 2021 z sieciówek
Moda

Modne sukienki na jesień 2021 od 60 złotych. 5 propozycji z sieciówek, które musicie mieć w szafie!

Aneta Zygmuntowicz
efekty stosowania retinolu
Pielęgnacja

Retinol – efekty na trądzik i zmarszczki. Kiedy się pojawią i jakie są skutki uboczne?

Aneta Zygmuntowicz
odżywki emolientowe do włosów
Fryzury

Odżywki emolientowe do włosów - jaką wybrać i jak je stosować? [ranking najlepszych]

Laura Osakowicz
AZS na szyi
Pielęgnacja

Atopowe zapalenie skóry - przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Julia Cichocka
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
kurtka przejściowa na jesień 2021
Moda

Kurtki przejściowe na jesień 2021. Przegląd z sieciówek od 60 zł [Sinsay, Bershka, Zara, House, H&M]

Aneta Zygmuntowicz
płaszcze w kratę
Moda

Najmodniejsze płaszcze w kratę na jesień 2021 z sieciówek [Sinsay, Stradivarius, H&M, Tatuum, Mango]

Paulina Wierzchowiecka
pełne usta
Pielęgnacja

Pełne usta - jak uzyskać, jak dbać i jak malować?

Aneta Zygmuntowicz
nakładanie henny do brwi
Pielęgnacja

Henna do brwi - jak zrobić ją w domu, ile kosztuje i którą wybrać?

Paulina Wierzchowiecka
depilacja cukrowa
Pielęgnacja

Depilacja cukrowa - jak ją wykonać w domu? Przepis na pastę cukrową do depilacji

Katarzyna Dobrzyńska
jak używać roller do twarzy
Pielęgnacja

Jak używać rollera do twarzy, aby pozbyć się opuchlizny? [Krok po kroku]

Laura Osakowicz
bakuchiol najlepsze kosmetyki z roślinnym zamiennikiem retinolu
Pielęgnacja

Bakuchiol, czyli roślinna alternatywa retinolu. Jak działa i jak stosować?

Milena Majak
Dziewczyna z naturalnym makijażem
Makijaż

Naturalny makijaż - jak go zrobić krok po kroku?

Julia Cichocka
Kobieta ze zniszczonymi w
Fryzury

Zniszczone włosy - domowe sposoby i kosmetyki na przywrócenie im blasku

Milena Majak Julia Cichocka