klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Detektyw
materiały PR
Styl życia

Filmowy Tydzień Detektywów z Lassem i Mają!

14 listopada 2015 zaczynamy Filmowy Tydzień Detektywów w Multikinie! Zapraszamy wszystkie dzieci i miłośników ekscytujących przygód!
Lena Grabowska
listopad 05, 2015

Multikino, Festiwal Filmowy Kino Dzieci, SPInka Film Studio oraz Wydawnictwo Zakamarki zapraszają małych i dużych miłośników przygód na wyjątkowe wydarzenie! Już 14 listopada w sieci kin Multikino rozpocznie się Filmowy Tydzień Detektywów. Niedawno na ekrany kin trafił cykl „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, oparty na popularnej serii książek Martina Widmarka. Jedna z części serii, "Sekret rodziny von Broms" otrzymała nagrodę publiczności na Festiwalu "Kino Dzieci".

Plakat

Podczas trwania Filmowego Tygodnia Detektywów będziecie mieli okazję zobaczyć premierowe pokazy trzech części cyklu. Przez cały tydzień organizowane będą specjalne pokazy dla szkół, a w weekendy poranne sesje dla najmłodszych. Dodatkowo w kasach kin do nabycia będą wybrane pozycje serii oraz premierowe wydanie "Tajemnicy pożarów", świetna okazja aby uzupełnić swoją biblioteczkę! Podczas trwania Filmowego Tygodnia Detektywów każdemu czytelnikowi, który przyniesie książkę "Tajemnica pożarów" z naklejką rabatową przysługuje zniżka na drugi bilet, 50% ceny normalnego biletu.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

Para młodych detektywów znajduje w podziemiach kościoła tajemniczą szkatułę i list. Szkatuła należy do rodziny von Broms, a w podziemiach przeleżała 250 lat. W Valleby pojawiają się potomkowie Alexandra von Broms, który jest odpowiedzialny za ukrycie kasetki. Wszyscy roszczą sobie prawa do szkatuły, ale to nie jedyny problem, okazuje się że otwarcie skrzyneczki to nie taka prosta sprawa. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zaczynają ginąć cenne, złote sygnety należące do rodu, a w ostateczności znika sama szkatuła. Każdy z von Bromsów wydaje się być podejrzany! Czy małym detektywom uda się rozwikłać zagadkę? I czy odkryją co znajduje się w szkatule?

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby

Do Valleby ma przyjechać ekipa prestiżowego domu aukcyjnego. W międzyczasie z więzienia wychodzi sprytny złodziej sztuki o pseudonimie Sztuka Cienia. W pobliskim muzeum zostają zainstalowane najwyższej klasy alarmy, aby chronić obiekty aukcyjne. Komendant policji w Valleby musi udowodnić, że potrafi zadbać o bezpieczeństwo w mieście, gdyż posterunkowi grozi zamknięcie. Niestety przedmioty aukcyjne zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy Mai i Lasse uda się odnaleźć skradzione przedmioty i pomóc komendantowi?

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

W Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu właścicieli miejscowej kawiarni – Dina Paniniego i Sary Bernard. Mali detektywi uczestniczą w przygotowaniach. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich mafii. Ceremonia ślubna Dina i Sary wisi na włosku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin. Czy mali detektywi pomogą młodej parze? 

Harmonogram pokazów weekendowych dla widzów indywidualnych znajdziecie na stronie Multikina!

Pokazy odbędą się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Komentarze
Popcorn w kinie
Styl życia Październikowe „Poranki” w Multikinie!
Zapraszamy na październikowe "Poranki" w Multikinie. Daj dziecku szansę zobaczyć ulubionych bohaterów na wielkim ekranie!
Lena Grabowska
wrzesień 30, 2015

"Poranki" w Multikinie Multikino pamięta o swoich najmłodszych kinomanach! W każdy weekend, w ramach akcji "Poranki"  w Multikinie, maluchy mają szansę zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. O godzinie 10:30 Multikino zaprasza dzieci powyżej 2 roku życia na nowy film z serii Tomek i Przyjaciele "Legenda o zaginionym skarbie", a  o godzinie 12:00  na intergalaktyczną przygodę wraz z "Kosmolotami" . "Legenda o zaginionym skarbie" Akcja bajki "Legenda o zaginionym skarbie" rozgrywa się na wyspie Sodor. Tomek zostaje przydzielony do pracy przy budowie nowej linii kolejowej. Pech chciał, że lokomotywa wpada do starej jaskini. Na jej dnie Tomek odkrywa piracki statek! Jak potoczą się dalej losy Tomka i komu potrzebna będzie stara mapa? Sprawdźcie sami! "Kosmoloty" Grupa statków kosmicznych, wyszkolona do zadań specjalnych, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym. Przygody kosmolotów to nie tylko dobra zabawa i ekscytujące odkrycia, ale przede wszystkim nauka! Październikowe „Poranki” odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen. Więcej informacji na stronie Multikina ! Zdjęcia: fotolia.pl, materiały PR

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” 8 marca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”
Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokażemy 8 marca w wybranych kinach sieci Multikino podczas marcowej edycji projektu Kino na Obcasach.
Materiał partnera
marzec 03, 2016

Beztroskiemu Filipowi ( Paweł Domagała ) nie wiedzie się zawodowo, ale nie przejmuje się tym, co będzie jutro. Gdy straci kolejną pracę, Zosia ( Aleksandra Hamkało ), z którą spotyka się od trzech miesięcy, oznajmi mu, że jest w ciąży. Dopiero wtedy przekona się, czym jest podejmowanie ważnych decyzji. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi ( Mikołaj Roznerski ) wszystko się udaje – jest cenionym pracownikiem agencji reklamowej i planuje ślub z piękną narzeczoną Basią ( Alicja Bachleda-Curuś ). Coraz częściej zastanawia się jednak, czy chce spędzić przyszłość u jej boku... Gdy pozna seksowną blondynkę Monikę ( Joanna Opozda ), będzie musiał zdecydować, na czym mu najbardziej zależy. Czy dokona dobrego wyboru? Producent muzyczny i playboy Kordian ( Maciej Zakościelny ) pozornie ma wszystko, czego pragnie każdy facet: jeździ sportowym samochodem, mieszka w apartamencie, uwielbiają go kobiety. Ale czy jest szczęśliwy? Do myślenia da mu spotkanie z Rickym ( Zbigniew Zamachowski ), gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Ten ekscentryczny artysta - mimo że cieszy się ogromną popularnością - jest samotny. Najbardziej pragnie mieć prawdziwego przyjaciela i w tej roli upatrzył sobie Kordiana. Tylko, czy to będzie odwzajemniona przyjaźń? Stefan ( Leszek Lichota ), weteran wojny w Afganistanie, po powrocie do kraju nie radzi sobie z emocjami. Żona Julia ( Dominik Kluźniak ) coraz trudniej znosi jego wybuchy agresji, zwłaszcza że chce mieć u boku wrażliwego i spokojnego mężczyznę, który będzie wzorem do naśladowania dla jej kilkuletniego synka Olka ( Feliks Matecki ). Takim człowiekiem jest Jarosław ( Piotr Głowacki ), inspektor sanepidu, usilnie poszukujący w życiu miłości. Sprawia wrażenie nieporadnego i wstydliwego, ale to odpowiedzialny i wrażliwy facet. Tylko czy jakaś kobieta to w końcu dostrzeże? Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 8 marca br....

Przeczytaj
Król życia kadr
materiały PR
Styl życia Przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” w ramach Kocham Kino w Multikinie
Program 2 Telewizji Polskiej wraz z Multikinem zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia”, komedii, gdzie Robert Więckiewicz wciela się w głównego bohatera, który już niedługo przejdzie sporą transformację.
Sylwia Kazimierczuk
wrzesień 09, 2015

Edward, wieczny kłębek nerwów, odgradza się od świata, pogłębiającego jego nieposkromioną złośliwość. Rodzina zaniedbywana przez choleryka, zaplatanego w życie korporacyjne, już niedługo stanie się na nowo odkrytym szczęściem. Edward ulega groźnemu wypadkowi, który zmienia postrzeganie świata głównego bohatera. Panuje przekonanie, iż szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. On jest tego świetnym przykładem, roztaczając wśród swoich bliskich pozytywna aurę wszechogarniającego szczęścia. Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 21 września o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino : Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż Pokaz specjalny wraz z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy. Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland. Czym jest Kocham Kino i idea projektu w Multikinie? Pasmo i magazyn „Kocham Kino” to wydarzenie, w którym widzowie oglądają najlepsze pozycje filmowe i mają okazję wysłuchać opinie ekspertów. Autorka pokazów, Grażyna Torbicka jako dziennikarka oraz krytyk sztuki popularyzuje wśród odbiorców sztukę filmową. W ramach projektu „Kocham Kino w Multikinie” Grażyna Torbicka co miesiąc, w innym kinie sieci Multikino prowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi, mającymi wpływ na powstawanie filmu. Widownia ma żywy kontakt z twórcami, mając możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi odczuciami po projekcji filmu. Projekt „ Kocham Kino” narodził się z chęci spotkania się z widzem, by móc wspólnie szerzyć i mieć wpływ na rozwój sztuki filmowej.

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Komedia „Planeta singli” przedpremierowo w ramach cyklu „Kino na Obcasach"
„Planeta Singli” pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Domagała, Czernecki, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz, Błaszczyk i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie. Film pokażemy przedpremierowo już 28 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino podczas styczniowej edycji projektu Kino na Obcasach.
Magdalena Borucińska
styczeń 22, 2016

Film „Planeta Singli” Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani? Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 28 stycznia 2016 w wybranych  kinach sieci Multikino : Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź. Partnerem styczniowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno. Bilety na styczniowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 5 stycznia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Przeczytaj