klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
finał plebiscytu "Influencer roku 2021"
Instagram
Styl życia

Finał plebiscytu "Influencer roku 2021"

Przed nami ostatni etap głosowania na "Influencera roku 2021". Wytypowaliście w półfinałach sześć osób, ale tylko jedna ma szansę zdobyć ten zaszczytny tytuł.
Laura Osakowicz
luty 25, 2021

Za nami już trzy półfinały! To  wy zdecydowaliście o tym, kto zawalczy w finale o tytuł "Influencera roku 2021" społeczności Wizaż.pl. Przed nami jednak najważniejsze - finał, który startuje już dziś. To ostatni raz, kiedy prosimy o wasze głosy. Tym razem zwycięzca może być tylko jeden!

Podobnie jak w poprzednich etapach, macie tydzień na oddanie swojego głosu - od 25.02 do 04.03 do 23:59. Zagłosować można tylko raz, a w formularzu należy podać swój e-mail. Następnie, abyśmy mogli uznać głos za ważny, trzeba kliknąć w link przesłany przez nas na podany adres. To będzie jedyna wiadomość, jaką do was wyślemy.

Wyniki zostaną ogłoszone dzień po zakończeniu głosowania, na naszym portalu i na Instagramie (@wizazpl). Wielki zwycięzca zgarnie wyjątkową statuetkę oraz kosmetyczną nagrodę niespodziankę o wartości 500 zł, tytuł „Influencer Roku 2021” zostanie oficjalnie przyznany podczas corocznego ogłaszania nagród KWC.

Kto zostanie "Influencerem roku 2021"? Zdecydujcie sami!

Weronika Jaguś została Influencerką Roku Wizaz.pl!

Finał „Influencer Roku 2021”

W pierwszym etapie największą ilość głosów uzyskały  @curlybrownie i @myskinstoryy. Następnie o tytuł "Influencera roku 2021" zacięcie walczyli @thesaurum i @hiiamgorilla, dzięki czemu udało im się przejść dalej. Wielkimi wygranymi trzeciego półfinału zostały @agasava i @oliwkaaszymanska. To już pewne, jedno z nich zostanie "Influencerem roku 2021"!

@curlybrownie

Julia od początku do końca przeprowadza nas przez etapy świadomej pielęgnacji włosów. Sama zachwyca burzą długich loków, co z pewnością inspiruje do prób wydobywania skrętu. Z nią nie zgubicie się w wyborze odżywek, olejowaniu czy laminowaniu włosów.

@myskinstoryy 

Na Instagramie Kasi Malczyk pierwsze skrzypce zawsze grają kosmetyki, w które faktycznie warto zainwestować. Sama pokazuje się bez filtra, co jest najlepszym dowodem na to, że jej rady rzeczywiście działają. W dodatku, jak mało kto zna się na pielęgnacji skór problematycznych i profilaktyce przeciwstarzeniowej. 

@hiiamgorilla

Michał Gorywoda zachwyca swoimi artystycznymi makijażami. Ten chłopak zmienia się jak kameleon! Graficzne kreski i prawdziwa glass skin to jego znaki rozpoznawcze. 

@thesaurum

Filmy Pauliny podbijają TikToka. Pokazuje przyciągające wzrok makijaże, zdradza swoje triki i poleca, w co warto zainwestować. 

@agasava

Agata Sawicka to prawdziwa estetka. Kocha minimalizm, ale w makijażu daje się ponieść i chętnie sięga po szalone kolory. Ma nosa do aktualnych trendów, również w modzie. 

@oliwkaaszymanska

Oliwia Szymańska oprócz tego, że potrafi zmalować na swojej twarzy prawdziwe dzieła sztuki, ogromną wagę przywiązuje do odpowiedniej pielęgnacji cery. Zna się na tym jak mało kto! 

Komentarze
Makijaż Przed wami wielki finał plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020”
Wielki finał plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020” przed wami! Poznajcie 6 niezwykle utalentowanych i kreatywnych polskich influencerek, które zawalczą o to miano. Zagłosujcie na swoją faworytkę i pomóżcie jej wygrać!

Trzy półfinały plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020” za nami! Głosami internautów pierwszy półfinał wygrały: delikatna i dziewczęca miłośniczka makijażu cut crease, Weronika Haza ( @weronikahaza ) oraz prawdziwa kobieta kameleon, Kamila Patyna ( @patyna_makeup ). Drugi półfinał plebiscytu wyłonił kolejne kandydatki do wielkiego finału, którymi okazały się  zachwycająca alabastrową cerą i niezwykle dopracowanymi makijażami, Weronika Jaguś ( @weronika.jagus ), a także niezwykle utalentowana, wyglądająca jak amerykańska it-girl, Aleksandra Sosfa ( @aleksandrasosfa ). Z kolei ostatni, trzeci półfinał , należał do Klaudii Łańcuckiej ( @klaudia_cukierpuder ), która inspiruje swoim makijażowym talentem i niezwykłym wyczuciem stylu, jak również Basi Janas ( @basia_be ), która zdobyła serca internautów swoimi niezwykle dopracowanymi makijażowymi tutorialami. Wielki finał plebiscytu na tytuł „Influencera Roku 2020” Plebiscyt na tytuł „Influencer Roku 2020” składał się z trzech półfinałów. W każdym z nich co miesiąc przedstawiłyśmy wam niezwykle utalentowanych 6 beauty influencerów. Zgodnie z decyzją internautów, każdy półfinał wyłonił 2 influencerki, które zyskując największą liczbę głosów, przeszły do wielkiego finału. Właśnie teraz ważą się losy waszych ulubionych kreatorek wizerunku w polskim internecie! To wy wybierzecie, kto wygra wielki finał, a tym samym otrzyma tytuł „Influencera Roku 2020". Statuetkę wręczymy zwycięzcy podczas  Gali Kosmetyku Wszech Czasów . Wielki finał  plebiscytu zaczynamy  10. lutego , a kończymy 19. lutego . Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia po wyłączeniu możliwości głosowania. W trzecim półfinale, zgodnie z waszymi glosami, zawalczą finalistki pierwszego, drugiego oraz trzeciego półfinału plebiscytu, a są to: @weronikahaza Delikatna, dziewczęca uroda i...

Przeczytaj
Rusza 2. półfinał plebiscytu na tytuł "Influencer Roku 2020"
Makijaż Rusza 2. półfinał plebiscytu na tytuł "Influencer Roku 2020"
Przed wami drugi półfinał plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020”, w którym przedstawimy wam 6 niezwykle utalentowanych polskich influencerek. Zagłosujcie na dziewczynę która powinna wejść do finału!
Urszula Jagłowska
grudzień 19, 2019

Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencer Roku 2020” już za nami. Głosami internautów do wielkiego finału przeszły 2 dziewczyny. Zachwycająca dziewczęcym wdziękiem specjalistka od makijażu  oczu w stylu cut crease Weronika Haza ( @weronikahaza ) oraz prawdziwa kobieta kameleon, Kamila Patyna ( @patyna_makeup )  która za sprawą makijażu potrafi wyglądać, jak zupełnie inna osoba. Teraz czas na kolejny półfinał. Drugi półfinał plebiscytu na „Influencera Roku 2020” Plebiscyt na tytuł „Influencer Roku 2020” składa się z trzech półfinałów,  w każdym z nich co miesiąc przedstawimy wam  6 beauty influencerów. Do ścisłego finału przejdą 2 osoby z każdego półfinału, które zyskają największą liczbę głosów. To wy zadecydujecie, kto wygra półfinał, a tym samym przejdzie do wielkiego finału, gdzie zawalczy o tytuł „Influencera Roku 2020". Statuetkę wręczymy zwycięzcy podczas Gali Kosmetyku Wszech Czasów . Drugi półfinał  plebiscytu  zaczynamy 23. grudnia, a kończymy 1. stycznia. Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia po wyłączeniu możliwości głosowania. W drugim półfinale, zgodnie z waszymi sugestiami, o wielki finał i tytuł „Influencera Roku 2020” zawalczą: @aleksandrasosfa Wygląda jak amerykańska it-girl, ale to nasza rodzima piękność. Aleksandra Sosfa zachwyca na Instagramie nie tylko pełnymi, wyraźnie wykonturowanymi ustami, których może jej pozazdrościć niejedna kobieta, ale również prawdziwym talentem makijażowym. My szczególnie uwielbiamy oglądać jej InstaStories, na których prezentuje nowości kosmetyczne. @weronika.jagus Dziewczęcy urok alabastrowa cera i dopracowany w każdym calu makijaż, w którym dominuje cut crease lub klasyczna jaskółka to znak rozpoznawczy Weroniki Jaguś. Swoją sławę Weronika zyskała głównie dzięki filmom na YouTube. To tam dzieli się z fanami swoimi urodowymi trikami,...

Przeczytaj
Makijaż Rusza 3. półfinał plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020”
To już ostatni półfinał plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020”. Przed wami 6 niezwykle kreatywnych i utalentowanych polskich influencerek, które zawalczą o to miano. Zagłosujcie na swoją faworytkę i pomóżcie jej przejść do wielkiego finału!
Urszula Jagłowska
styczeń 20, 2020

Dwa półfinały plebiscytu „Influencer Roku 2020” za nami. Głosami internautów pierwszy półfinał plebiscytu wygrały: zachwycająca dziewczęcym wdziękiem specjalistka od makijażu oczu w stylu cut crease Weronika Haza ( @weronikahaza ) oraz prawdziwa kobieta kameleon, Kamila Patyna ( @patyna_makeup ), która za sprawą makijażu potrafi wyglądać, jak zupełnie inna osoba. Drugi półfinał plebiscytu z kolei należał do Weroniki Jaguś ( @weronika.jagus ), której znakiem rozpoznawczym jest alabastrowa cera i dopracowany w każdym calu makijaż z klasyczną jaskółką w roli głównej, a także Aleksandry Sosfy ( @aleksandrasosfa ) zachwycającej na Instagramie nie tylko pełnymi, wyraźnie wykonturowanymi ustami, których może jej pozazdrościć niejedna kobieta, ale również prawdziwym talentem makijażowym. To właśnie te cztery dziewczyny uzyskały najwięcej głosów internautów, a tym samym przeszły do wielkiego finału plebiscytu na tytuł „Influencer Roku 2020”. Trzeci półfinał plebiscytu na „Influencera Roku 2020” Plebiscyt na tytuł „Influencer Roku 2020” składa się z trzech półfinałów,  w każdym z nich co miesiąc przedstawiamy wam  6 beauty influencerów.  Do ścisłego finału przejdą 2 osoby z każdego półfinału, które uzyskają największą liczbę głosów. To wy wybierzecie, kto wygra półfinał, a tym samym przejdzie do wielkiego finału, gdzie zawalczy o tytuł „Influencera Roku 2020". Statuetkę wręczymy zwycięzcy podczas  Gali Kosmetyku Wszech Czasów . Trzeci półfinał  plebiscytu  zaczynamy 20. stycznia, a kończymy 29. stycznia.  Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia po wyłączeniu możliwości głosowania. W trzecim półfinale, zgodnie z waszymi sugestiami, zawalczą: @klaudiafekner Idealna cera, idealnie wyrysowane brwi i odważne połączenia kolorystyczne, to znak rozpoznawczy Klaudii Fekner. Musimy przyznać, że z...

Przeczytaj
Hotel Paradise
East News/ Jan Bielecki
Newsy Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja?
"Hotel Paradise" ma tylu widzów i fanów, że stacja TVN7 postanowiła kontynuować format. Show przeniesie się jednak na inny kontynent.
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020

Finał drugiej edycji programu "Hotel Paradise" już za miesiąc. To wtedy poznamy zwycięską parę, która zadecyduje, czy wybrać miłość, czy postawić na pieniądze. W poprzedniej edycji przed takim wyborem stanęli Marietta i Chris, którzy nie rzucili kulą i zdecydowali się kontynuować związek. Choć nie przetrwał on długo, żadne z nich nie żałuje swojego wyboru. Przed nami jeszcze kilka rajskich rozdań. TVN7 już pracuje nad kolejną edycją. Znana już jest planowana data emisji trzeciego sezonu. Kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise"? Jak podają Wirtualne Media, trzecia edycja "Hotelu Paradise" zaplanowana jest na zimę. To wtedy ruszą zdjęcia do programu. Nie będzie to jednak Bali. Producenci zdecydowali się na zmianę lokalizacji. Właśnie wystartowały castingi dla uczestników programu. Telewizyjna Siódemka pracuje nad trzecim sezonem „Hotelu Paradise”, który najprawdopodobniej będzie emitowany wiosną 2021 roku - podają Wirtualnemedia.pl. Prowadzącą "Hotel Paradise" wciąż ma pozostać Klaudia El Dursi. Data emisji zależna jest od sytuacji pandemicznej związanej z koronawirusem. Według wstępnych założeń „Hotel Paradise 3” ma być kręcony zimą, a emisja w TVN7 zaplanowana jest na wiosnę. Ostateczne decyzje będą jednak zależały od bieżącej sytuacji związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie. - informują Wirtualnemedia.pl         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 20, 2020 o 3:37 PDT   Gdzie...

Przeczytaj