klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Franek Rumak z „Love Island” ma nową dziewczynę?!
Styl życia

Franek z „Love Island” ma nową dziewczynę?! Kim jest tajemnicza blond piękność?

Zaledwie dwa tygodnie temu jedna z najpopularniejszych par „Wyspy miłości” zakończyła swój związek. Czyżby Franek szybko pocieszył się po rozstaniu z Mariettą i już ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka, z którą pokazuje się w mediach społecznościowych Franek Rumak?

Franek Rumak zyskał popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show Polsatu „Love Island. Wyspa miłości” i choć nie wygrał show, to właśnie dzięki niemu odnalazł miłość. To właśnie ciemnowłosa piękność, Marietta Fiedor, przez większość odcinków „Wyspy miłości’ towarzyszyła chłopakowi w lepszych i gorszych chwilach. Także po zakończeniu programu para nie zerwała kontaktu i nadal pałała do siebie silną zażyłością. Niestety ku rozczarowaniu fanów ich związek nie potrwał zbyt długo i zaledwie dwa tygodnie temu Marietta podjęła decyzję o rozstaniu.

Czyżby Franek szybko pocieszył się po stracie ukochanej i znalazł ukojenie w ramionach innej? Kim jest tajemnicza blondynka, z którą ostatnio pokazuje się w mediach społecznościowych? Ładniejsza od długowłosej, ciemnookiej piękności Marietty?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Franek Rumak z „Love Island” ma nową dziewczynę?!

Show „Love Island. Wyspa miłości” okazał się prawdziwym hitem jesiennej ramówki Polsatu i wylansowało wiele nowych gwiazd, w tym Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka, których już niebawem zobaczymy w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Równie wielką sympatią widzów cieszyła się też inna para, Franek Rumak i Marietta Fiedor, ale niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu i para niedawno się rozstała. Teraz w internecie aż huczy od plotek, jakoby Franek, miał związać się z tajemniczą, jasnooką blondynką. Co tak naprawdę ich łączy?

Zdjęcie: Screen InstaStories @cancer_survivor_frank

Wystarczyło jedno wspólne zdjęcie oraz kilka InstaStories, by w mediach społecznościowych zawrzało. We wtorek, 4. lutego, na instagramowym koncie Franka pojawiło się Stories w towarzystwie ślicznej blondynki Pauli. To właśnie dzięki oznaczeniu dziewczyny na instagramowej relacji byłego uczestnika „Love Island” dowiadujemy się, że posiadająca polsko-białoruskie korzenie dziewczyna nazywa się Paula Peszko i na co dzień przebywa w Dubaju. Co ciekawe, z Frankiem zna się już od jakiegoś czasu i podobnie jak on, uwielbia sport. To właśnie wspólna pasja połączyła ją z byłym uczestnikiem polsatowskiego show, z którym już niebawem poleci na sportowy obóz na Bali.

Z Frankiem znamy się już od dawien i zawsze mieliśmy podobną energię! Jak się spotykamy to tematy do rozmów się nie kończą, a uśmiech z twarzy nie znika! Taka bomba atomowa! Ten sam mindset! – jakiś czas temu pisała na swoim instagramowym koncie Paula Peszko.

Pasujecie do siebie! – skomentowała zdjęcie jedna z użytkowniczek Instagrama.

Ładnie wam razem – dodała kolejna.

Myślicie, że Paula zastąpiła pustkę w sercu Franka po głośnym rozstaniu z Mariettą?

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć tej blond piękności. Ładniejsza od Marietty?

Zdjęcie: Instagram

1 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/B4HnFwllWoC/
2 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/B7IqtuAlL1k/
3 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/B7GNEZdFV_o/
4 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/B3JaHallJWy/
5 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/B7f8Gd7FmaC/
6 z 6

Paula Peszko

Paula Peszko
Instagram https://www.instagram.com/p/BxNAKttlSxF/
Komentarze