klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kanapowcy TTV: Daniel Kula wziął ślub i pokazał zdjęcie z żoną
Styl życia

Gwiazdor TTV wziął sekretny ślub. „Czas zacząć nowy wspólny rozdział w życiu”

Jeden z uczestników kontrowersyjnego hitu TTV „Kanapowcy” już jest po ślubie. Daniel Kula, który na oczach widzów schudł kilkadziesiąt kilogramów i drastycznie zmienił swoje życie, pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoją świeżo upieczoną żoną.
Urszula Jagłowska
lipiec 20, 2020

TTV jest niezaprzeczalnym mistrzem kontrowersyjnych programów. To właśnie takie show, jak „Damy i wieśniaczki”, „Królowe życia”„Gogglebox. Przed telewizorem”, „Down the road” czy „Kto to kupi?” zapewniają stacji największą oglądalność oraz wylansowały wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Dagmara Kaźmierska, Izabela Macudzińska, Adrianna Eisenbach, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, czy BigBoy. Również bohaterowie nowej, budzącej wiele skrajnych emocji produkcji „Kanapowcy”, szybko zyskali popularność i sympatię fanów stacji. Pięciu mężczyzn ze Śląska: Daniel, Damian, Mariusz, Przemek i Rafał, niewyobrażających sobie życia bez słodkich, gazowanych napojów i niezdrowych przekąsek, pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ferenca, w ciągu pół roku poddało się wyczerpującym treningom oraz restrykcyjnej diecie, by zawalczyć nie tylko o swoje zdrowie, lepszą sylwetkę, ale również o podwyższenie poczucia własnej wartości.

Choć od zakończenia emisji show minęły już niemal dwa miesiące, panowie nadal cieszą się ogromną popularnością, a ich spektakularne metamorfozy stanowią inspirację dla innych, zmagających się z nadwagą osób. Co więcej, dawni tytułowi „Kanapowcy” nie dają o sobie zapomnieć i regularnie dzielą się kolejnymi rewelacjami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Wiemy już, że Rafał Śledź schudł aż 23 kilogramy i nadal traci na wadze. Także Danel Kula schudł w programie aż 20 kilogramów, a jego ukochana ponad 30. Teraz para nie tylko zachwyca nowymi sylwetkami, ale postanowiła pójść o krok dalej i wprowadzić do swojego życia kolejną zmianę. Daniel Kula i jego partnerka powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Daniel z „Kanapowców” wziął ślub

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Daniela Kuli zawrzało. Tym razem nie chodzi jednak o kolejne imponujące zdjęcie jego sylwetki, lecz fakt, że mężczyzna wziął ślub ze swoją wieloletnia partnerką, z którą ma rocznego synka.

No to czas zacząć nowy wspólny rozdział w życiu – podpisał zdjęcie Daniel.

Pod zdjęciem świeżo upieczonych małżonków pojawiło się wiele słów gratulacji oraz komplementów dotyczących ich nowych, smukłych sylwetek.

Gratulacje. PS. ale chudzinka z Ciebie – pisze jedna z fanek.

Ślicznie razem wyglądacie – dodaje inna.

Ale metamorfoza! Super wyglądacie. Szczęścia – wtóruje kolejna.

My również przyłączamy się do gratulacji i młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Przypominamy również, jak bardzo się zmienili. Daniel Kula dzięki determinacji, wsparciu trenera oraz ukochanej narzeczonej schudł w programie aż 20 kilogramów.

Nie tylko Daniel zachwycił się nowym, zdrowym trybem życia, ale także zaraził nim całą swoją rodzinę. To dzięki wspólnej diecie i ćwiczeniom, jego ukochana schudła aż 30 kilogramów.

Naprawdę podziwiamy ich samozaparcie oraz konsekwencje w działaniu.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Kanapowcy: jak dziś wygląda Daniel
Styl życia Daniel z „Kanapowców” zrezygnował z show z powodu operacji. Jak dziś wygląda?
Daniel Kula zyskał sławę dzięki udziałowi w hicie TTV „Kanapowcy”, gdzie walczył z nadwagą i swoimi największymi słabościami. Niestety nagła operacja zmusiła go do rezygnacji z programu. Jak dziś wygląda? Tak spektakularnej metamorfozy nikt się po nim nie spodziewał!

TTV to niezaprzeczalny mistrz kontrowersyjnych programów. To właśnie takie show, jak „Damy i wieśniaczki”, „Królowe życia” , „Gogglebox. Przed telewizorem” , „Down the road” czy „Kto to kupi?” zapewniają stacji największą oglądalność. Wielkim hitem okazał się również program „Kanapowcy” , który udowodnił, że dzięki odpowiedniej motywacji można nie tylko poprawić aparycję, ale też totalnie odmienić swoje życie. Pięciu mężczyzn ze Śląska: Daniel, Damian, Mariusz, Przemek i Rafał, niewyobrażających sobie życia bez słodkich, gazowanych napojów i niezdrowych przekąsek, pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ferenca, w ciągu pół roku poddało się wyczerpującym treningom oraz restrykcyjnej diecie . Wszystko w imię poprawienia swojego samopoczucia oraz pozbycia się nadmiernych kilogramów. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Sty 23, 2020 o 3:12 PST Niestety, do wielkiego finału dotarło jedynie trzech z nich : Rafał, któremu udało się zrzucić aż 23 kilogramy, Damian, który pozbył się aż 17 kilogramów oraz Przemek, który schudł 15 kilogramów. Mariusz już w pierwszym tygodniu zrezygnował z diety i ćwiczeń, gdyż zwątpił w metody swojego mentora, z kolei Daniel z powodu operacji wywołanej zapaleniem wyrostka robaczkowego musiał zrezygnować z dalszego udziału w programie. Zobacz także:  Rafał z „Kanapowców” schudł aż 23 kilogramy. Jak dziś wygląda i czy nadal dba o formę?  Metamorfoza Daniela z „Kanapowców” Gdy Daniel Kula zgłosił się do „Kanapowców” miał poważne problemy z nadwagą i nawet najprostsze ćwiczenia sprawiały mu trudności. Ważący 133 kilogramy mężczyzna dzięki determinacji, wsparciu trenera oraz ukochanej narzeczonej  schudł w programie aż 20 kilogramów . Niestety,...

Przeczytaj
Rafał z „Kanapowców” schudł aż 23 kilogramy. Jak dziś wygląda i czy nadal dba o formę?
Styl życia Rafał z „Kanapowców” schudł aż 23 kilogramy. Jak dziś wygląda i czy nadal dba o formę?
Rafał Śledź to uczestnik kontrowersyjnego show TTV „Kanapowcy”, który bez wątpienia przeszedł największą metamorfozę. Czy po zakończeniu programu nadal utrzymuje dobrą formę? Zobaczcie jego najnowsze zdjęcie.

Choć „Kanapowcy” to nie kolejny program o metamorfozach w stylu  „Druga twarz”  czy „Łabędziem być…”, to udowodnił, że dzięki odpowiedniej motywacji można nie tylko poprawić aparycję, ale też totalnie odmienić swoje życie. Dzięki poświęconemu wsparciu trenera, motywacji, ścisłej diecie i wyczerpującym treningom, pięciu młodych zmagających się z otyłością walczyło o smukłe ciała, ale przede wszystkim o podwyższenie poczucia własnej wartości. Ku zaskoczeniu widzów największe postępy poczynił Rafał Śledź , który w czasie nagrywania show schudł aż 23 kilogramy .  Czy po zakończeniu emisji programu nadal utrzymuje dobrą formę? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Sty 23, 2020 o 3:12 PST Metamorfoza Rafała z „Kanapowców” Gdy Rafał Śledź zgłosił się do „Kanapowców” miał poważne problemy z nadwagą, a nawet najprostsze ćwiczenia sprawiały mu trudności. Dzięki determinacji, wsparciu trenera oraz ukochanej żony, udało mu się całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, pokochać aktywność fizyczną, a nawet pozbyć się aż 23 kilogramów. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Maj 2, 2020 o 1:36 PDT Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z „Googlebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg! Jak się okazuje największym problemem dla Rafała była rezygnacja ze słodyczy , które, jak sam wielokrotnie potwierdzał, dotąd stanowiły podstawę jego diety. Mężczyzna, by zawalczyć o lepsze życie postanowił więc odstawić cukier w programie z dnia na dzień, co nie było dla niego łatwym zadaniem. Dziś Rafał potwierdza, że rezygnacja z nałogu była najlepszym...

Przeczytaj
„Kanapowcy” już wiosną na antenie TTV
Styl życia Nowy kontrowersyjny program na TTV! Przebije „Googlebox” i „Królowe życia”?
Już w marcu na antenie TTV pojawi się nowe kontrowersyjne show – „Kanapowcy”. Kim są bohaterowie programu?
Urszula Jagłowska
styczeń 24, 2020

„Kanapowcy” to nowy program TTV, który choć jeszcze nie miał swojej premiery, to już budzi wiele skrajnych emocji. Już w marcu będziemy mogli śledzić poczynania  pięciu zmagających się z otyłością mężczyzn , którzy pod okiem ekspertów zawalczą o smukłe sylwetki , ale też pewność siebie. Zobacz także:  Magda Gessler chudnie w oczach! Fani: „ale figura” „Kanapowcy” już wiosną na antenie TTV „Kanapowcy” to nie kolejny program o metamorfozach w stylu  „Druga twarz” czy „Łabędziem być…”! To show poświęcone wsparciu, motywacji, ścisłej diecie i wyczerpującym treningom, dzięki którym pięciu młodych, otyłych mężczyzn zawalczy nie tylko o smukłe ciała, ale przede wszystkim o podwyższenie poczucia własnej wartości. To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. „Kanapowcy” to młodzi mężczyźni ze Śląska i Zagłębia, którzy uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków. Odważyli się przed kamerami opowiedzieć o tym, co chcą zmienić w swoim życiu, bo dbanie o linię, nie jest już przecież domeną wyłącznie kobiet – dodaje. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Sty 23, 2020 o 3:12 PST Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg! Bohaterowie nowego show TTV to mężczyźni niewyobrażający sobie życia bez słodkich, gazowanych napojów i niezdrowych przekąsek, którzy w ciągu zaledwie pięciu miesięcy będą musieli zrezygnować ze swoich nawyków żywieniowych i za pomocą morderczych treningów pozbyć się zbędnego tłuszczyku. Testem przemiany uczestników show będzie udział w Runmagedonie . A  wszystko będzie się odbywać pod czujnym...

Przeczytaj
To już koniec „Królowych życia”?!
Styl życia To już koniec „Królowych życia”?! Słowa Dagmary nie pozostawiają wątpliwości
Za nami finałowy odcinek 8. sezonu kultowego kontrowersyjnego show „Królowe życia”. Czy doczekamy się kolejnych odcinków hitu TTV?

TTV niezaprzeczalnie uwielbia kontrowersyjne formaty. Takie programy jak „Druga twarz”, „Kanapowcy” , „Down the road”, „Historie wielkiej wagi”, „Żony Hollywood” czy „Gogglebox. Przed telewizorem” przynoszą stacji największą oglądalność. Podobnie jest z show „Królowe życia” , które już od ośmiu sezonów bawi i wzrusza do łez widzów stacji. Niestety pomimo planów produkcji, ostatni sezon programu pokazującego życie pewnych siebie, kochających luksus ludzi biznesu, zakończył się wcześniej niż tego oczekiwano. Czy twórcy „Królowych życia” zdecydują się na nagrywanie kolejnych odcinków? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl) Lut 6, 2020 o 2:28 PST To już koniec „Królowych życia”?! „Królowe życia” to budzący wiele skrajnych emocji program, który wylansował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, takich jak Adrianna Eisenbach , Kasia Laluna , Izabela Macudzińska , Rafał Grabias i Gabriel Seweryn , Asia Paszkowska , czy największa gwiazda show Dagmara Kaźmierska . Niestety, ku zaskoczeniu i rozżaleniu wielu fanów, najnowszy sezon hitu TTV zakończył się wcześniej, niż to planowano . Ósma edycja „Królowych życia” początkowo zakładała bowiem piętnaście odcinków, niestety z powodu pandemii koronawisrusa SARS-CoV-2 zdecydowano się na emisję jedynie dwunastu. Czy to oznacza koniec programu na dobre? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias) Lip 15, 2019 o 11:35 PDT Choć stacja jednoznacznie nie ustosunkowała się do pytań widzów na temat kolejnego sezonu „Królowych życia”, to jego główna gwiazda reality show, Dagmara Kaźmierska, postanowiła uchylić...

Przeczytaj