klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
gwiazdy w święta z dzieciństwa
Styl życia

Gwiazdy pokazały nam swoje świąteczne zdjęcia z dzieciństwa. Które z nich rozpoznacie?

Szerokie uśmiechy, eleganckie sukienki i obowiązkowe zdjęcie z Mikołajem, choinką albo prezentem. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy obchodziły święta w dzieciństwie.
Agnieszka Pulikowska
grudzień 21, 2018

Świąteczne zdjęcia już od dobrych kilkunastu dni rządzą na Instagramie. Dawniej nie było tak łatwo uwiecznić bożonarodzeniowy nastrój. Nie każdy mógł sobie pozwolić na aparat fotograficzny, a gdy już nawet go miał, to okazywało się, że pół kliszy nadaje się do kosza... Jednak w prywatnym archiwum gwiazd można znaleźć prawdziwe perełki sprzed lat, z Mikołajem, choinką czy z wymarzonym prezentem, jak lalka czy samochód.

Udało nam się zdobyć prywatne zdjęcia sprzed laty, starsze nawet niż Wizaz.pl, który w tym roku obchodzi 18. urodziny. Ten jubileusz wprawił nas w nostalgiczny nastrój, a wcześniej pokazywaliśmy wam ekskluzywne zdjęcia sprzed lat z archiwów Dody, Karoliny Szostak i Renaty Kaczoruk.

Jeżeli jednak wolicie sprawdzić, jak gwiazdy spędzają te święta, zawsze możecie zajrzeć na Instagram. Tam np. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak udekorowała na święta swoje mieszkanie. Gwiazda przyznaje też, że dla niej te święta są bardzo ważne i wigilię zawsze spędza w Polsce. 

Dla wielu gwiazd tegoroczne święta będą też wyjątkowe z innego powodu - będą pierwszymi z ich nowo narodzonymi dziećmi. Sprawdźcie, które gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

Szukasz nowych rzeczy dla dziecka? Zajrzyj na stronę Zalando Lounge kody rabatowe.

Foto: archiwum prywatne

1 z 8

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka
2 z 8

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś
3 z 8

Maja Sablewska

Maja Sablewska
4 z 8

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska
5 z 8

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
6 z 8

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski
7 z 8

Doda

Doda
8 z 8

Rafał Szatan

Rafał Szatan
Komentarze