klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Hanna Lis, Eva Minge, Ewa Chodakowska... Zobacz, kto pojawił się na weselu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Bez wątpienia gwiazdą dnia jest dziś piękna Małgorzata Rozenek - Majdan, ale i goście na jej ślubie nie zawiedli i... włożyli bardzo modne kreacje. Kto wybrał najlepszą?
Marta Tabiś-Szymanek
wrzesień 10, 2016

To zdecydowanie najgorętsza impreza tego weeekendu! Wiadomo już, że "tak" powiedzieli sobie dziś Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Jak wyglądała ta uroczystość? Nie obyło się bez wzruszeń. Podobno podczas składania przysięgi małżeńskiej oboje państwo młodzi byli bardzo poruszeni - Małgosia miała nawet łzy w oczach :). Już wiadomo, że gwiazda będzie nosić podwójne nazwisko Rozenek - Majdan. Synowie "Perfekcyjnej Pani Domu" mieli tego dnia szczególną rolę - to właśnie oni podawali obrączki. Kiedy było już "po wszystkim" Małgorzata odwróciła się do gości i zażartowała w swoim stylu: 

Już? I o to było tyle nerwów?

Kiedy goście składali życzenia młodej parze, leciała w tle niezwykła piosenka z filmu "Love Actually" (nasz ukochany film!!!). 

No właśnie - goście...

Kto dostał zaproszenie na ten ślub? Zobaczcie naszą galerię!

Co zrobić, jeśli restauracja przy zmianie terminu wesela zmienia cenę za „talerzyk”? Izabela Janachowska odpowiada

 

1 z 5

Hanna Lis

Hanna Lis

Hanna Lis postawiła na piękną czerwoną sukienkę z najmodniejszą w tym sezonie peleryną! Brawo za długie kolczyki i piękne buty.

2 z 5

Ewa Minge

Ewa Minge

Projektantka tego dnia włożyła zwiewną sukienkę do ziemi w kolorze butelkowym. Naszą uwagę szczególnie zwróciły okulary!

3 z 5

Rinke Rooyens

Rinke Rooyens

Producent Rinke Rooyens postawił na czarny total look. Sexy?

4 z 5

Tomasz Iwan

Tomasz Iwan

Piłkarz to wieloletni przyjaciel pana młodego. 

5 z 5

Ewa Chodakowska z mężem

Ewa Chodakowska z mężem

Ewa Chodakowska po raz kolejny pokazała, że ma boską figurę! W obcisłej brzoskwiniowo - malinowej kreacji i srebrnych sandałkach zadała szyku! 

Komentarze