klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
Styl życia

Horoskop 2019. Dla kogo ten rok będzie najbardziej przełomowy?

Wraz z początkiem roku zawsze pojawiają się nowe nadzieje. Sprawdźcie, kto w tym roku nie będzie narzekał na swój los.
Agnieszka Pulikowska
grudzień 21, 2018

Wszystkie ważne decyzje odkładacie na nowy rok licząc, że będzie lepszy od poprzedniego? Sprawdźcie, co dla każdego znaku zodiaku proponuje astrolog. Agnieszka Zub podpowiada, kto może się spodziewać nowych propozycji zawodowych, poznania miłości życia albo nawet... dziecka! 

Polecamy:  Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

W galerii znajdziecie horoskop na 2019 r. dla każdego znaku zodiaku. My Wam życzymy szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop przygotowała: Agnieszka Zub, astrologia, numerologia

Foto: iStock

1 z 12

Koziorozec

Koziorozec

Uczucia: W pierwszych miesiącach roku poznasz kogoś interesującego. W związku lub relacji rodzinnej los postawi cię w niemiłej sytuacji. Trudne doświadczenia są po to, by iść do przodu! Problemy rodzinne mogą wynikać również z braku akceptacji dla twojej nowej miłości. Powodem tych nieporozumień mogą być inny język lub kultura. Jeżeli się z kimś rozstałaś, to jesienią spodziewaj się powrotu. 

Kariera: Do wiosny masz czas na budowanie fundamentów. Wszystko, co zasiejesz w tym roku, da owoce w kolejnym. Wtedy też niektóre Koziorożce podpiszą umowę, która na długo zmieni ich sytuację finansową. Nie spiesz się, nawet jeśli okoliczności zablokują twoje działania. Dostosuj się do drobnych problemów. Teraz i tak niewiele możesz zrobić. Na wiosnę pojawią się okazje zawodowe.

2 z 12

Wodnik

Wodnik

Uczucia: Rok 2019 to twój rok! Czas na wykazanie się inicjatywą i działanie. Singielki zrobią wszystko, by spotkać swoją miłość, a Wodniki w związkach bardziej skoncentrują się na
uczuciach. Kiedy działania stają się niemożliwe, cierpisz. Postaw na cierpliwość, sprawy same się uporządkują. Trzeba będzie uregulować pewne trudne kwestie, związane z rodziną lub nieruchomościami.

Kariera: W pracy będziesz musiała wziąć udział w jakichś szkoleniach. Możesz dzięki temu otrzymać ciekawą propozycję – inni będą ci jej zazdrościć! W firmie słaby klimat: pojawią się kłamstwa, zdrady, manipulacja, nieporozumienia. Lepiej kontroluj swoje emocje i nie wdawaj się w konflikty ze współpracownikami. Do połowy roku zachowaj też ostrożność w sprawach finansowych.

3 z 12

Ryby

Ryby

Uczucia: W tym roku twój związek może przejść poważny kryzys na skutek pojawienia się kogoś innego. Jeśli jesteś singielką, uwikłasz się w relację, w której ktoś za dużo obiecuje i… na obietnicach kończy. Możesz znaleźć się w niejasnej sytuacji. Zacząć spotykać się z kimś, kto ma już partnera albo nawet małżonka. W relacjach międzyludzkich, zwłaszcza w sferze uczuciowej, myśl w tym roku o sobie. 

Kariera: Niektóre Ryby zaczną wreszcie żyć z tego, co uważają za swój talent lub pasję.
Najlepszy czas nadchodzi dla tych, którzy wykonują zawody artystyczne. Dla większości
Ryb skończy się pewna sytuacja zawodowa. Jedni się ucieszą, że nastał moment uwolnienia od tego, co nie dawało lepszych perspektyw, a dla innych będzie to niemiłe zaskoczenie. Rok 2019 to w twoim życiu zawodowym czas zmian.

4 z 12

Baran

Baran

Uczucia: Jeżeli jesteś singielką, przed tobą perspektywa nowego związku. Nie od razu będziesz chciała o nim mówić. I słusznie, w tych sprawach lepiej zachować ostrożność. Mogą też pojawić się okoliczności wymuszające zmianę miejsca zamieszkania. Dobrze by było, abyś do marca zwolniła tempo podejmowania decyzji. W związku satysfakcję przyniosą ci dzieci.

Kariera: Możesz podpisywać nowe kontrakty dotyczące pracy lub finansów. Na przykład aneks
do umowy. Niektóre Barany znajdą pracę poza miejscem zamieszkania. Wiosna to okres, kiedy możesz podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności. Spodziewaj się poprawy warunków
pracy, jednak pamiętaj, że nie będzie to długotrwałe. Ten rok okaże się dla ciebie względnie dobry.

5 z 12

Byk

Byk

Uczucia: Możesz czuć się samotna, mieć wrażenie, że jesteś nierozumiana. Nabierz dystansu! Przed tobą czas konstruowania, zatem nie bądź rozczarowana, jeśli coś nie wydarzy się natychmiast. Pewne poświęcenia z twojej strony będą mieć dobre skutki. Wiosna zachęci cię do ruchu. Zaczniesz żyć intensywniej. Poznasz kogoś podczas spaceru albo wycieczki.

Kariera: Chcesz założyć przedsiębiorstwo rodzinne? Działaj! Zapragniesz wolności, ale także bezpieczeństwa. Pracując na etacie, możesz jesienią oczekiwać zmian związanych z reorganizacją stanowisk pracy, nie dla każdego będą one zadowalające. Unikaj dyskusji, które zepsują atmosferę. Większość planów zrobionych na początku roku zrealizujesz na przełomie sierpnia i września.

6 z 12

Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia: Czekają cię eleganckie randki i dużo emocji. Niektóre Bliźnięta zaplanują nadzwyczajne podróże, inne mogą zdecydować się na ważne życiowe zmiany ze względu na zaangażowanie uczuciowe. Zastanów się, czego konkretnie oczekujesz. Albo to ty wykażesz się inicjatywą i pozwolisz sobie na rozwój, który zmieni twoją sytuację, albo zmiana zostanie ci narzucona przez los.

Kariera: Możesz w tym roku śmiało zmieniać swoje życie – na początek rozważ udział w ciekawym szkoleniu. Wiosną pojawią się nowe pomysły, rozwiązania, a okazji do dobrych biznesów nie zabraknie. Koniec roku będzie obfitował w interesujących rozmówców i znajomości. Pojawią się ambitne plany, które będziesz rozwijać i które zwiększą twoje dochody. W tym temacie potrzebne będą ci konsultacje specjalisty.

7 z 12

Rak

Rak

Uczucia: Czeka cię nieoczekiwane spotkanie. Może to być na przykład randka aranżowana przez przyjaciół. Nadchodzący rok będzie sprzyjał zajściu w ciążę. Jeśli to nie ty będziesz
spodziewać się dziecka, to pojawi się ono w twojej rodzinie. Do marca zachowaj ostrożność. Spodziewaj się przeszkód. Okres najbardziej korzystny rozpocznie się od sierpnia, koniec roku przyniesie wielu Rakom szansę na stabilizację.

Kariera: Początek roku to czas sukcesów, osiągnięć i propozycji. Niektóre Raki mogą dołączyć do nowej grupy zawodowej, inne, które pracują na własny rachunek, zaczną rekrutować pracowników. Trudniejsze relacje z klientami mogą mieć miejsce w lutym, mogą to być problematyczne sytuacje z kobietą na tle zawodowym. Nie daj się zwieść! Jeżeli zechcesz coś zacząć, to najlepiej zrobić to wiosną.

8 z 12

Lew

Lew

Uczucia: Wiosna i lato to okres sprzyjający uczuciom. Jeśli jesteś singielką, możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia lub spotkać kogoś, z kim będzie cię łączyć dużo wspólnego. Nie przesadzaj w niczym, bo histeryczne reakcje staną się powodem samotności albo problemów. W związkach drobne zmartwienia. W pierwszych miesiącach nowego roku działaj ostrożnie.

Kariera: Rok 2019 przyniesie Lwom rewolucję w karierze, szczególnie dotyczyć to będzie humanistów i ludzi pracujących w mediach. Szykuj się na dokonywanie wyborów. Początek roku to czas wytężonej pracy. Jeżeli poszukujesz posady, to z pewnością otrzymasz jakieś propozycje, ale nie spodziewaj się, że będzie to spełnienie marzeń. Zadowolenie pojawi się jednak już wiosną.

9 z 12

Panna

Panna

Uczucia: W tym roku w sprawach sercowych bądź ostrożna. Jeśli poznasz kogoś interesującego, nie rób od razu planów matrymonialnych. Jedyne, co możesz zyskać, to wystraszyć kandydata na męża. Niektóre zajęte Panny dostaną od losu okazję, aby się uwolnić i odzyskać niezależność, inne znajdą wreszcie idealne miejsce, żeby się przeprowadzić i zacząć nowy etap życia we dwoje.

Kariera: Spodziewaj się zmian na polu zawodowym, których nie sposób będzie uniknąć. Podpiszesz umowę lub długoterminowy kontrakt. Zachowuj jak najwięcej w tajemnicy, bo narazisz się na zazdrość ze strony innych. Twoje sukcesy zaczną im przeszkadzać. Otworzysz się na klientów z innych regionów kraju czy zagranicy. Niektóre Panny podpiszą nieoczekiwanie korzystny kontrakt.

10 z 12

Waga

Waga

Uczucia: Jeśli jesteś singielką, na twojej drodze pojawi się ktoś ważny, kto mieszka daleko. Zapragniesz legalizacji związku, ale to będzie wiązać się z przeprowadzką. Wagi w związkach mogą zacząć myśleć o potomstwie. Niektóre z was zostaną mamami po raz kolejny. Jeśli jesteś w związku, który od dawna cię nie satysfakcjonuje, jesienią zyskasz powody, by go zakończyć.

Kariera: Twoje inicjatywy w pewnym momencie zostaną przez kogoś w firmie zablokowane. U niektórych Wag skończy się (na szczęście krótkim) bezrobociem.
Trzeba będzie zaadaptować się do nowej sytuacji. Pod koniec roku dojdziesz do wniosku, że był to ważny i potrzebny czas. Czekając na nową ofertę, dostaniesz nieoczekiwane nowiny, mogą być związane z twoim partnerem lub… ciążą.

11 z 12

Skorpion

Skorpion

Uczucia: Na początku roku poczujesz się samotna. Rosnące zmęczenie może doprowadzić nawet do zakończenia relacji. A wszystko przez to, że do pewnych spraw potrzebujesz dystansu. Wiosną dokonasz ważnych wyborów w sprawach sercowych. Ostatecznie
zrozumiesz, że chcesz powrotu. W związku pojawi się pewna trudność, to może być dziecko,
małżonek. 

Kariera: Rozpoczniesz wreszcie poszukiwania nowej posady i sytuacja będzie się rozwijać.
Zmiana wymaga inicjatywy, nowej aktywności, kontaktów. Latem możesz otrzymać propozycję zawodową związaną z przeprowadzką do innego regionu lub kraju. Uświadomisz sobie, że jeśli chcesz robić to, co lubisz, musisz się poświęcić, nawet jeśli oznacza to oddalenie się na jakiś czas od bliskich.

12 z 12

Strzelec

Strzelec

Uczucia: W związku możliwe oddalenie nie tylko emocjonalne, ale i fizyczne. Dopiero po kilku
miesiącach uznasz, że „separacja” miała dla was sens. Na koniec lata się obudzisz i dokonasz pewnych wysiłków, aby wasz związek rozkwitł na nowo. Może trzeba bardziej zadbać o siebie lub… garderobę? Większość Strzelców zamarzy w tym roku o zmianie. Na początku roku zachowaj jednak ostrożność.

Kariera: Jeśli chcesz pracować w grupie, musisz się przystosować. Wiosną znajdziesz się w nowej sytuacji lub zmodyfikujesz zapisy w umowach. W lecie niektóre Strzelce wplączą się w konflikt w swoim środowisku pracy. Jesienią ponownie przyjrzysz się warunkom swojego zatrudnienia i wynagrodzenia. To świetny czas, by zastanowić się, co chcesz robić. Masz jeszcze nieodkryty talent, który możesz wykorzystać.

Komentarze