klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?

Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020
Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04

Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła!

Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku.

Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05

Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość.
Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń.

Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach!

Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06

Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze.

Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup!

Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07

Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi.

Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz.

Horoskop dzienny Lew - 23.07–22.08

Uczucia: Osoby będące w nieformalnych związkach zechcą je zalegalizować. Samotne Lwy, aby móc cieszyć się życiem i miłością, muszą najpierw osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Kariera: Ostatnio poświęcasz pracy zbyt wiele czasu. Zachowanie właściwych proporcji między zawodowymi obowiązkami a życiem prywatnym to twoje zadanie na teraz. Jeśli możesz, weź wolne.

Horoskop dzienny Panna - 23.08–22.09

Uczucia: W związkach dobra atmosfera. Masz teraz zielone światło na wprowadzenie zmian, o których od dawna myślisz. Samotne Panny niech zapiszą się na zajęcia grupowe – mogą tam poznać bratnią duszę.

Kariera: Zainteresuj się, czy nie zmieniły się przepisy w branży, którą się zajmujesz. Mogą się przytrafić kłopoty związane z brakiem wiedzy. Jeśli kierujesz zespołem, to zajmij się lepszą organizacją pracy.

Horoskop dzienny Waga - 23.09–22.10

Uczucia: Samotna Wago, bywaj wszędzie tam, gdzie masz szansę spotkać zupełnie nowych ludzi. Osoby w związkach, nastawione ostatnio na podwyższanie statusu, niech zwolnią i zadbają o relację z partnerem.

Kariera: Nareszcie poczujesz, że jesteś na odpowiednim miejscu. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby iść
za ciosem. Warto, bo twoje pomysły będą trafione i korzystnie wpłyną na twój rozwój.

Horoskop dzienny Skorpion - 23.10–21.11

Uczucia: Burzliwy okres dla Skorpionów w związku z osobami z trygonu ziemskiego (Bykiem, Panną
i Koziorożcem). Ale ten gorszy czas minie. Osoby samotne blokuje brak wiary w szczęśliwą miłość.

Kariera: W pracy nie wszystko ułoży się po twojej myśli, poczujesz się, jakby ktoś rzucał ci kłody pod nogi. Ale nie wyrażaj głośno niezadowolenia. Pretensje tylko pogorszą sytuację.

Horoskop dzienny Strzelec - 22.11–21.12

Uczucia: W związkach miły spokój i planowanie wspólnego wyjazdu. Dobry czas na ważne decyzje, jak wspólne zamieszkanie. Samotne Strzelce powinny bywać między ludźmi i nawiązywać znajomości!

Kariera: Warto zadbać o dobre relacje w firmie. Napięta atmosfera negatywnie odbija się na jakości pracy. Jeśli większość czasu siedzisz za biurkiem, koniecznie korzystaj z krótkich przerw na ćwiczenia.

Horoskop dzienny Koziorożec - 22.12–19.01

Uczucia: Przeszłość powróci teraz jak bumerang. Nieoczekiwane spotkanie lub telefon wzbudzi u ciebie silne emocje. Warto dać sobie tę drugą szansę... W związkach lekkie zgrzyty i nieporozumienia.

Kariera: Bierz udział w kursach zawodowych, szkoleniach i warsztatach. Koniec września sprzyja podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Wiedza przełoży się na wpływy!

Horoskop dzienny Wodnik - 20.01–18.02

Uczucia: Jeśli jesteś po czterdziestce i robisz bilans „półmetkowy”, nie koncentruj się na tym, czego nie
udało ci się osiągnąć. Doceń to, co masz, i wyznacz sobie realne cele na przyszłość.

Kariera: Niektórzy współpracownicy mogą utrudniać ci realizację zadań. Staraj się naprawić atmosferę i uzdrowić relacje. Zwróć uwagę na konkurencyjną firmę, która może przejąć twoich klientów.

Horoskop dzienny Ryby  - 19.02–20.03

Uczucia: W związkach z krótkim stażem warto teraz pogadać o podziale obowiązków i wspólnych finansach. W tych z dłuższym – powróci żar i namiętność. Samotne Ryby będą mieć powodzenie.

Kariera: Miła wiadomość – na przełomie października i listopada wyraźna poprawa w sferze finansów.
Już teraz uporządkuj wszystkie rachunki i przygotuj odpowiedni grunt pod przypływ gotówki.

 

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
Newsy To właśnie te znaki zodiaku są najgorętsze w łóżku! Taki partner to skarb
Kto preferuje wyrafinowany seks, a kto jest spontaniczny i nieokiełznany? Okazuje się, że wszystko jest zapisane w gwiazdach.
Urszula Jagłowska
listopad 22, 2018

Choć każdy z nas ma różne fantazje i preferencje seksualne, a udane zbliżenie zależy od wielu czynników jak pożądanie, kondycja fizyczna, doświadczenie, poziom podniecenia, czy dopasowanie partnerów, to istnieją osoby które są wręcz predysponowane do tego by być doskonałymi kochankami. I wbrew pozorom nie jest to zależne od ich atrakcyjności lecz… znaków zodiaku. Brzmi zabawnie prawda? Jednak według specjalistów od horoskopów znaki zodiaku mają bezpośredni wpływ na nasze charaktery do tego stopnia, że mogą nawet determinować skłonności do zdrady, trudności z odchudzaniem a nawet to jakimi kochankami jesteśmy. To właśnie te znaki zodiaku są najgorętsze w łóżku Choć niektórzy sceptycznie podchodzą do horoskopów, to astrologowie nie mają wątpliwości, że znaki zodiaku stanowią niejaki schemat określonych cech charakteru i sposobów postępowań charakterystycznych dla danych osób. Specjaliści wyróżniają więc cztery główne typy osobowości, które odpowiadają czterem żywiołom : ogniowi, ziemi , wodzie i powietrzu. Przeczytaj także: Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza Osoby z żywiołu ognia są bardzo dynamiczne , impulsywne, często podejmują inicjatywę i mają bardzo silne poczucie własnej wartości. Ziemi – preferują stabilizację , nie lubią zmian, silnie trzymają się utartych zasad i schematów, bywają również bardzo zaborczy . Ludzie z żywiołu wody są z kolei najbardziej uczuciowi, empatyczni, troskliwi i wrażliwi. Za to osoby spod znaków zodiaku należących do żywiołu powietrza nienawidzą ograniczeń , bywają ekscentryczni i nieprzewidywalni. To wszystko ma również wpływ na to, jakimi kochankami jesteśmy. W naszej galerii znajdziecie znaki zodiaku, które nie tylko uwielbiają czerpać przyjemność ze zbliżenia, ale dają również niewyobrażalną rozkosz. Czy też jesteście na tej liście? Zdjęcia: iStock

Przeczytaj