klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
Styl życia

Horoskop dzienny 09.09.2020 - co cię dziś czeka? 

Horoskop dzienny przybliży czego możesz się dziś spodziewać - dobra wiadomość czy rozczarowanie? Sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020
Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04

Uczucia: Pozwól sobie na więcej szaleństwa: spontanicznie okazuj uczucia, nie wstydź się czułości i miłych
gestów. Wspólne wyjście na kolację może zakończyć się niespodzianką. Ten czas należy do odważnych!

Kariera: Czasem trzeba przyjrzeć się sobie z boku. Stwierdzisz, że nie jest wesoło: wykonujesz pracę poniżej
kwalifikacji. Może przyszła pora, aby pomyśleć o nowych wyzwaniach? Stagnacja cię męczy!

Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05

Uczucia:  W stałych związkach małe trzęsienie ziemi. Ale kalambury i fochy odłóż do lamusa. Jasno komunikuj, co ci leży na sercu, bo tylko rozmawiając szczerze, będziecie w stanie rozwiązać wasze problemy.


Kariera: Bądź gotowa do działania. Twoje rozwiązania i nowe pomysły mogą okazać się najskuteczniejsze. Ale na razie nie odkrywaj kart przed innymi współpracownikami. Czekanie i dyskrecja ci się opłacą – i finansowo, i prestiżowo.

Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06

Uczucia: Jeśli od dłuższego czasu czujesz się w związku samotna, zdajesz się tylko tłem dla partnera i od dawna nie pamiętasz, jak to jest mieć motylki w brzuchu – spójrz prawdzie w oczy. To nie jest partner z twoich marzeń!

Kariera: Dobrze pilnuj swoich spraw i interesów! Czytaj uważnie służbowe dokumenty i umowy. Jeśli cokolwiek wzbudza twoje wątpliwości, niczego nie podpisuj! Poproś kogoś kompetentnego i życzliwego o radę.

Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07

Uczucia: Będzie rozpierać cię energia. Samotne Raki zakochają się i poczują ogromny przypływ sił i możliwości. Inne rzucą się w wir towarzyskich spotkań. Osoby w stałych związkach postarają się o ożywienie relacji. Oj, będzie się działo!

Kariera: Niewykorzystane okazje bolą najbardziej, zatem nie popełnij grzechu zaniechania i kiedy dają, to bierz! Co prawda włożysz w nowe zadania sporo pracy, ale efekty będą znakomite. Nie wymiguj się od spotkań służbowych.

Horoskop dzienny Lew - 23.07–22.08

Uczucia: Niedługo po urodzinach gwiazdy ci sprzyjają. Usłyszysz komplementy zarówno od swojej drugiej połowy, od przyjaciół, jak i od zupełnie obcych osób. Dowartościujesz się, bo od dawna oceniałaś się zbyt krytycznie.


Kariera: Czekają cię dobre wieści i szczęśliwe okazje. To będą solidne fundamenty pod przyszłe sukcesy, które nadejdą późną jesienią. W finansach stagnacja, więc chwilowo mocniej zaciśnij pasa.

Horoskop dzienny Panna - 23.08–22.09

Uczucia: Twoja tendencja do dzielenia włosa na czworo żadnych problemów nie rozwiąże. Łączysz drobiazgi z rzeczami ważnymi. To tylko irytuje partnera. Nie wymagaj od niego zbyt wiele, raczej doceń to, co masz.

Kariera: Za tobą ciężkie dni, więc czas, by zwolnić tempo. Przepracowywanie się może negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie. Staraj się być bardziej asertywna. Inni korzystają na tym, że zawsze zgadzasz się na dodatkowe obowiązki.

Horoskop dzienny Waga - 23.09–22.10

Uczucia: Bądź dyplomatką, a nie agresorem. Każdy miewa przecież gorsze dni, powie o dwa słowa za
dużo lub zrobi coś na przekór. Nie rób wymówek. Przeczekanie może okazać się teraz najlepszą strategią.

Kariera: Nie jesteś pępkiem świata i nie wszystko musi kręcić się wokół ciebie. Daj innym współpracownikom trochę przestrzeni i pola do popisu. Ale nie wycofuj się - twoja pomoc i fachowe rady zjednają ci sympatię kolegów.

Horoskop dzienny Skorpion - 23.10–21.11

Uczucia: W najbliższym czasie ważniejsze od twoich uczuć mogą okazać się sprawy rodzinne. Zaboli cię, że
stracisz pozycję domowego lidera. Ale nie rozdzieraj szat, sytuacja tego wymaga i wasza rodzina na tym skorzysta.

Kariera: Postaraj się twardo stąpać po ziemi. Łatwo jest ulec swoim wyobrażeniom, ale tym razem fakty
mogą okazać się inne. Lepiej będzie, gdy podejdziesz do spraw logicznie, a nie emocjonalnie.

Horoskop dzienny Strzelec - 22.11–21.12

Uczucia: Po burzliwych dniach nastanie długo oczekiwany spokój. Korzystaj z niego. Ostatnie dni lata spędźcie razem za miastem. Rozmowy w miłej atmosferze pomogą uniknąć podobnych zawirowań w przyszłości.


Kariera: Zapowiadają się innowacyjne projekty, szansa na rozwój i nawiązanie ciekawych zawodowych znajomości. Zabierz się ze zdwojoną energią do pracy, bo wiele spraw, które odkładałaś na później, uda się teraz zrealizować.

Horoskop dzienny Koziorożec - 22.12–19.01

Uczucia: Unosisz się nad ziemią! Ten wyjątkowo korzystny czas dla Koziorożców potrwa do końca września. W stałych związkach renesans uczuć, a osoby, które niedawno kogoś poznały, upewnią się, że ich wybór był słuszny.

Kariera: Warto teraz szczególnie skrupulatnie trzymać się regulaminów i zasad prawa, bo zaniedbania mogą
mieć dla ciebie fatalne skutki. Pamiętaj, aby problemów z pracy nie przenosić do domu, twoi bliscy nie są przecież winni.

Horoskop dzienny Wodnik - 20.01–18.02

Uczucia: Od dawna spotykacie się u wspólnych znajomych, wymieniając zdawkowe uprzejmości. Tym razem
będzie inaczej! Iskrą, która spowoduje wybuch płomieni, będzie rozmowa. Oboje poczujecie, że wiele was łączy.


Kariera: Przygotuj się na różnego rodzaju naciski i ataki ze strony współpracownika. Zechce na siłę przekonać cię do swoich racji, z którymi nie do końca się zgadzasz. Jeśli masz coś do ukrycia, uważaj, gdyż
prawda może wyjść na jaw!

Horoskop dzienny Ryby  - 19.02–20.03

Uczucia: Zdasz sobie sprawę, że twoim wybrankiem interesuje się także inna osoba. Obserwuj, czy to zainteresowanie nie jest przypadkiem obustronne. Samotne Ryby powinny częściej bywać między ludźmi.

Kariera: W pracy unikaj nadgorliwości i narzucania się. Zajmij z góry upatrzoną pozycję, nie wchodź na linię ognia, bo to nie twoja wojna! Angażując się niepotrzebnie w cudze sprawy, możesz stracić najwięcej.

Komentarze
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?
Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz....

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 07.09.2020 r. - kto dzisiaj powinien szczególnie uważać?
Samotne osoby mogą poznać kogoś nowego... A co z osobami w związkach? Sprawdźcie horoskop na 06.09.2020 r.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 07, 2020

Waga - 23.09–22.10 Uczucia: Samotna Wago, bywaj wszędzie tam, gdzie masz szansę spotkać zupełnie nowych ludzi. Osoby w związkach, nastawione ostatnio na podwyższanie statusu, niech zwolnią i zadbają o relację z partnerem. Kariera: Nareszcie poczujesz, że jesteś na odpowiednim miejscu. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby iść za ciosem. Warto, bo twoje pomysły będą trafione i korzystnie wpłyną na twój rozwój. Skorpion - 23.10–21.11 Uczucia: Burzliwy okres dla Skorpionów w związku z osobami z trygonu ziemskiego (Bykiem, Panną i Koziorożcem). Ale ten gorszy czas minie. Osoby samotne blokuje brak wiary w szczęśliwą miłość. Kariera: W pracy nie wszystko ułoży się po twojej myśli, poczujesz się, jakby ktoś rzucał ci kłody pod nogi. Ale nie wyrażaj głośno niezadowolenia. Pretensje tylko pogorszą sytuację. Strzelec - 22.11–21.12 Uczucia: W związkach miły spokój i planowanie wspólnego wyjazdu. Dobry czas na ważne decyzje, jak wspólne zamieszkanie. Samotne Strzelce powinny bywać między ludźmi i nawiązywać znajomości! Kariera: Warto zadbać o dobre relacje w firmie. Napięta atmosfera negatywnie odbija się na jakości pracy. Jeśli większość czasu siedzisz za biurkiem, koniecznie korzystaj z krótkich przerw na ćwiczenia. Koziorożec - 22.12–19.01 Uczucia:  Przeszłość powróci teraz jak bumerang. Nieoczekiwane spotkanie lub telefon wzbudzi u ciebie silne emocje. Warto dać sobie tę drugą szansę... W związkach lekkie zgrzyty i nieporozumienia. Kariera: Bierz udział w kursach zawodowych, szkoleniach i warsztatach. Koniec października sprzyja podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych...

Przeczytaj
Horoskop dzienny
Styl życia Horoskop dzienny 06.09.2020 r. - kogo czeka dobry dzień?
Dla kogo ten dzień będzie pełen wrażeń, a komu nie zapowiada się najlepszy czas? Sprawdźcie horoskop dzienny na 05.09.2020r.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020

Panna - 23.08–22.09 Uczucia:  Trzymaj teraz nerwy na wodzy, bo awantura może wybuchnąć z niczego. Pośpiech, o jedno słowo za dużo – to wystarczy do wywołania burzy! Przymknij oko i przeczekaj. Listopad przyniesie poprawę. Kariera: W pracy luz. Staraj się nadgonić zaległości i skup się na kontaktach międzyludzkich – one wkrótce przyniosą ci korzyści.  Finanse już nie spędzają ci snu z powiek! Słowem – jest dobrze! Waga - 23.09–22.10 Uczucia: Pora popracować nad waszym związkiem, bo oddalacie się od siebie. Nie dopuść do tego, żeby nadmiar obowiązków sprawił, że będziecie bardziej sublokatorami niż kochającą się parą! Może wyjazd? Kariera: Przez nieśmiałość i brak wiary w siebie tracisz rozpęd. Wszystko wskazuje na to, że w sferze zawodowej pisany jest ci teraz rozwój, ale coś cię blokuje! Wyjdź z ukrycia! Masz przychylność gwiazd. Skorpion - 23.10–21.11 Uczucia: Jeśli wciąż szukasz miłości, nie decyduj pochopnie: los zaskoczy cię przed końcem roku! Związki z długim stażem mogą przeżywać renesans uczuć. W pozostałych potrzebna będzie poważna rozmowa. Kariera: W pracy nie wszystko ułoży się po twojej myśli. Ale nie wyrażaj głośno niezadowolenia. Pretensje i fochy mogą tylko pogorszyć sytuację. Najlepsze wyjście to spokojnie wszystko przeczekać. Strzelec - 22.11–21.12 Uczucia: W związkach wskazana jest teraz rozmowa o podziale obowiązków. Jeśli uważasz, że spadają głównie na ciebie, i masz już tego dość – porusz ten temat i egzekwuj wspólne ustalenia. Kariera: Dbaj o własne interesy! Bierzesz na siebie za dużo i nawet nie zauważasz, że...

Przeczytaj