klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia

Horoskop dzienny 10.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!

Na Wagi czeka nowa miłość, a Ryby mogą napotkać kryzys w związku. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04

Uczucia: Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję.

Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co
zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie.

Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05

Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni.

Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre.

Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06

Uczucia: Czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę.

Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę.

Horoskop dzienny Rak - 21.05–21.06

Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować na kłótnie o sprawy finansowe!

Kariera: Da ci się we znaki znużenie i zmęczenie całym rokiem pracy. Sporo udało ci się osiągnąć. Ale pamiętaj, że najlepsze dopiero przed tobą, więc zmobilizuj siły.

Horoskop dzienny Lew - 21.05–21.06

Uczucia: Praca pochłonie cię bez reszty, więc sytuacja rodzinna może być trochę napięta. Staraj się jednak poświęcać swojej drugiej połówce więcej czasu. Nie zaniedbuj także dalszej rodziny, wystarczy telefon i kilka ciepłych słów, aby podtrzymać dobrą relację.

Kariera: Niespodziewanie dostaniesz szansę, o jakiej od dawna marzysz. Jeśli dobrze wykorzystasz swoje pomysły i poświęcisz sporo czasu na ich realizację, nowy rok zaczniesz od awansu.

Horoskop dzienny Panna - 21.05–21.06

Uczucia: Osoby będące w wolnych związkach mogą podjąć decyzję o ich sformalizowaniu. Oświadczyny przy świątecznym stole są więc bardzo prawdopodobne! Samotne Panny dostaną zaproszenie na sylwestra, który zaowocuje ciekawą znajomością.

Kariera: Wykorzystaj ostatnie tygodnie starego roku na dokończenie i uporządkowanie spraw służbowych. Jeśli masz jakieś zaległości, to postaraj się szybko je nadrobić.

Horoskop dzienny Waga - 21.05–21.06

Uczucia: Single spod znaku Wagi nie będą już spędzać samotnych wieczorów! Czekają je miłe spotkania i flirty. Na wielką miłość nie ma jednak co liczyć – przyjdzie dopiero w nowym roku. Wagi w stałych związkach muszą porozmawiać z partnerami o przyszłości.

Kariera: Aż do końca grudnia towarzyszyć ci będzie dobra aura do robienia interesów i do inwestowania pieniędzy. Plany na nowy rok też warto zrobić już teraz. Im
ambitniejsze, tym lepiej.

Horoskop dzienny Skorpion - 21.05–21.06

Uczucia: Myślami będziesz w przeszłości, przypomnisz sobie stare miłości i zaczniesz idealizować dawnych partnerów. To może negatywnie wpłynąć na harmonię w twoim obecnym związku i doprowadzić do kłótni. Daj więc odczuć ukochanemu, że jest tym jedynym.

Kariera: Nie staraj się nikomu na siłę udowadniać swoich racji. Nie trać czasu na spory, nie angażuj się konflikty, bo niepotrzebnie zszargasz sobie nerwy. Rób swoje, a osiągniesz zamierzony cel.

Horoskop dzienny Strzelec - 21.05–21.06

Uczucia: Samotne Strzelce otrzymają od dawnego znajomego propozycję wyjazdu. Koniecznie z niej skorzystaj, bo w podróży poznasz kogoś wyjątkowego. Strzelce będące w długoletnich związkach czeka trochę zawirowań.

Kariera: W twojej firmie zapadną decyzje, które zmienią twoje życie. Nie masz na nie jednak wpływu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Wstąp do kolektury, bo masz teraz szczęście w loteriach.

Horoskop dzienny Koziorożec - 21.05–21.06

Uczucia: Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości.

Kariera: Przed końcem roku zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa.

Horoskop dzienny Ryby - 21.05–21.06

Uczucia: Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie.

Kariera: Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania.

Komentarze
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 13.09.2020. Kogo czeka szczęśliwy dzień, a na co warto uważać?
Wagę zaskoczy ciekawa znajomość, a Koziorożec powinien wystrzegać się rad nieżyczliwych osób. Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop ujawni, co cię czeka w miłości i karierze!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 09, 2020

Horoskop dzienny na 13.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia:  Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera: Dopracuj plan, który chcesz zgłosić na nowy rok. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co zaproponujesz, zależą twoje dalsze losy w tej firmie. Horoskop dzienny na 13.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Temperatura uczuć w twoim związku spadła, zrób więc wszystko, by nie dopuścić do dalszego ochłodzenia! Przez codzienne problemy i obowiązki oddaliliście się od siebie. Czas przed świętami wykorzystajcie tak, by na nowo odkryć, jak jesteście dla siebie ważni. Kariera: Zakończysz z sukcesem wszystkie sprawy, nad którymi pracujesz. W przyszłym roku spróbuj podjąć nowe wyzwania. Jakie? Intuicja ci podpowie, co będzie dla ciebie dobre. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Jeszcze przed świętami czeka cię kilka trudnych momentów, ale przetrwasz je dzięki wsparciu partnera. Dzięki niemu unikniesz też poważnej rodzinnej kłótni przy świątecznym stole, bo w porę przerwie z pozoru niewinną sprzeczkę. Kariera: Jeśli uważasz, że osiągasz dobre wyniki w pracy i dajesz z siebie wszystko, to bez wahania upomnij się o podwyżkę. Ale dobrze się przygotuj do rozmowy z szefem i solidnie uzasadnij swą prośbę. Horoskop dzienny na 13.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Dla singli to będzie czas spotkań, zawierania nowych znajomości i zdobywania sympatii mężczyzn. Ostatnio pod tym względem nie działo się najlepiej, więc korzystaj z przychylności gwiazd. Raki w związkach muszą się przygotować...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 08.10.2020 - kto powinien na siebie uważać, a kto będzie świętował sukces?
Panna powinna wykorzystać ostatnie miesiące tego roku na uporządkowanie służbowych spraw, a Byk powinien na nowo odkryć, jak ważna jest dla niego druga połówka. Sprawdź horoskop dzienny na 08.10.2020.
Redakcja Wizaz.pl
październik 08, 2020

Koziorożec Uczucia:  Ktoś udający troskę i życzliwość starać się będzie zniszczyć twój związek. Nie daj się nabrać na to, co ta osoba ci powie – to wszystko będzie zgrabnie uknutą intrygą. Twój partner jest w tobie zakochany i oddany ci całym sercem, nie masz powodów do zazdrości.  Kariera:  Przed końcem miesiąca zwali ci się na głowę sporo spraw. Nie załamuj się tym, bo ze wszystkim się uporasz. Robota będzie ci się palić w rękach, co nie ujdzie uwadze szefa. Wodnik Uczucia:  Osoby mające stałych partnerów będą cieszyć się bliskością i ciepłem. Tej atmosfery nie zburzą nawet kłopoty wywołane przez kogoś z rodziny. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny dać szansę komuś, kogo znają od lat. Kariera:  Jeśli masz wolne środki, zainwestuj je w pomysł, który podsunie ci znajomy. I wykaż się cierpliwością, bo zyski nie pojawią się od razu. Wytrwałość się opłaci, bo sporo zarobisz. Ryby Uczucia:  Kryzys w twoim związku minie i będzie wam ze sobą tak dobrze, że szybko zapomnicie, o co się tak gwałtownie kłóciliście. Single będą miały szansę na nawiązanie dobrze rokującej znajomości, muszą jednak same zainicjować spotkanie. Kariera:  Dostaniesz premię lub podwyżkę, co nie tylko poprawi twoją sytuację materialną, ale też da ci satysfakcję z pracy. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze większego zaangażowania. Baran Uczucia:   Jeśli w twoim związku są problemy, to za wszelką cenę postaraj się szybko je rozwiązać! Nie odkładaj rozmów z partnerem – od razu wyjaśnijcie sobie wzajemne żale i dojdźcie do porozumienia. Samotne Barany dostaną miłą propozycję. Kariera:  Dopracuj plan, który chcesz zgłosić. Nie pomiń istotnych szczegółów, bo od tego, co...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?
Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz....

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 14.09.2020 - sprawdź, co cię dziś czeka!
Byki powinny uważać na to, w kim lokują swoje uczucia. Wodniki w życiu zawodowym powinny wykazać się większą asertywnością, za to samotne Wagi znajdą miłość, jeśli nie będą jej szukać zbyt daleko. Chcesz dowiedzieć, co tobie się przydarzy! Przeczytaj nasz horoskop!
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 14, 2020

Horoskop dzienny na 14.09.2020 - Baran (21.03–20.04) Uczucia: Będziesz źródłem pozytywnej energii, a twój optymizm zadziała na mężczyzn jak magnes. Dobry czas do flirtów, ale nie obiecuj innym zbyt wiele, bo potem możesz mieć problem z uwolnieniem się od kogoś, kto uwierzył, że jesteście sobie przeznaczeni. Kariera: Dostaniesz kilka propozycji. Podejmując decyzję, nie kieruj się pierwszym wrażeniem, ale przemyśl jej długofalowe skutki. Ustalenia staraj się mieć na piśmie, a unikniesz rozczarowań. Horoskop dzienny na 14.09.2020 –Byk (21.04–20.05) Uczucia: Nie ulegaj chwilowym namiętnościom, bo poważnie skomplikujesz sobie życie. Zanim zaangażujesz się w relację z facetem, do którego mocniej zabiło ci serce, upewnij się, czy nie ma na palcu obrączki. Jeśli jest żonaty, nie kontynuuj tej znajomości.  Kariera: Umiejętnością współpracy i zawierania kompromisów osiągniesz więcej, niż wchodząc w ostrą rywalizację. Wkrótce pomyślnie zakończysz negocjacje w sprawie ważnej umowy. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Bliźnięta (21.05–21.06) Uczucia: Twoja uroda i ciepło, jakie roztaczasz, zwrócą uwagę kilku interesujących mężczyzn. Jeden z nich jest idealnym kandydatem do stworzenia trwałego związku. Jak poznać który? Nie patrz na jego wygląd, ale na styl życia i podejście do innych ludzi. Kariera: Udowadnianie innym, że masz rację, i ciągłe stawianie na swoim to zła taktyka. Staraj się każdego wysłuchać, a zyskasz sojuszników, którzy przydadzą się w trudnych chwilach, jakie cię czekają. Horoskop dzienny na 14.09.2020 – Rak (22.06–22.07) Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawiły się napięcia, nie odkładaj trudnych rozmów na później. Unikaj też gierek, bo partner może okazać się bardziej wytrawnym...

Przeczytaj